1

@DIPENNN oho.. widzę, że nie tylko ja uroniłem łezkę..

0

Czy tylko według mnie ten mecz wygląda jak zwykła kopanina na orliku z kolegami?

4

Alba podania jak z Liverpoolem. Klasa, Top

1

@Berniś juz bardziej Gavi > przereklamowany Puig

0

@Jackazz tnij łape

0

szybkie pytanie gdzie bedzie mozna obejrzec mecze towarzyskie Barcy?

0

@Korti1921 kto to De Light?

0

@Geble bardziej mi chodziło, że tak szybko. Wczoraj Kun dziś Eric :) tydzień transferów sie zapowiada jakiś

6

GG! Laporta zaskakuje coraz bardziej:)

1

Kto na ławce tak btw?

0

Wie ktoś może kiedy jest jakiś najbliższy mecz Barcy?

0

@xVENUMx coś pięknego haha

10

Braithwaite > griezmann pierwsze 45min

0

Czemu barca nawet po stracie gola nawet nadal gra taki piach.. Co jest

0

Zostały zaliczone asysty nowemu nabytku? Czy tylko udział przy bramce?

0

To jest dwumecz czy nie? ????

0

@nadachu a była taka?

0

Ta piłka skacze po tym boisku niż się turla po ziemi..

0

Dzisiejszy meczyk.
Todibo > Lenglet, Umtiti..
I my chcemy się go pozbyć?

0

Powie mi ktoś, co się dzieje z Firpo? Że cały czas grzeje ławkę? Jedyny lewy obrońca, a szans w ogóle nie dostaje, nawet na jakieś bambiki w lidze. :/

0

To co, Suarez piłkarz meczu.. :o

2

Luis Suarez w 1 połowie
0 strzałów
0 dryblingu
18 dotknięc z piłką (13 dokładnych)..

0

@Gaucho no i wraca po kontuzji

0

@Transu96 słabe te legit xD hah

0

@Odesseiron pseudo ''fili.cc'' :v

1

@Transu96 no właśnie chyba nie, kupiłem te całe ''Premium'', i jedynie jakie mam linki to do płatnych stron typu: player itd.

0

https://fili.com.pl
Myślicie, że to może być scam?

0

O której jest meczyk Hiszpanii do u21 dziś (?) Gdzie gra Ansu?

0

@Ogorinho1974 pokazuje, że usb 'odłączono'

0

@Ogorinho1974 jakie? :v dx (sorki, ale nie ogarniam trochę xd)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?