0

Mam pytanie, zna ktoś jakieś stacje radiowe online o tematyce Sportu, Nożna? (newsy, liga hiszpańska) może być po Polsku, Angielsku, Niemiecku.. Tylko tyle znam, hah.. Dziękuję!

0

Nie wiesz jak się cieszę :)

0

Ajax 1:0 po rzucie karnym.. I ciekawa sytuacja to, że VAR sam woła sędziego aby ocenił akcje, tego brakuje w Hiszpanii.

0

3..Jak dla mnie, pomysły ma fajne, ale złe, brak rotacji pokazuje jak znów w połowie sezonie tracimy formę, i każdy wymęczony. :)

0

Chodzi o blokowanie bramkarza.. Z drugiej strony, sam Courtois wleciał na piłkarza AJAXU, no cóż, zaraz gol dla Realu z spalonego, który Marciniak nie zobaczy i tyle.

0

Zobacz na ipli, powinno się dać.

0

Gdzie mogę obejrzeć ligę mistrzów na żywo w internecie ? Coś płatnego, też może być, dzięki!

7

Typowa La Rambla przed meczem: Ooo, Couthino, twoja szansa pokaże na co go stać, strzeli bramkę.
Pierwsze 45min: Jezu, kto to jest?! Sprzedać go, do zmiany..
Śmiech na sali :)

0

Jak mnie to denerwuje xD ziomek straci piłkę, łapy, ktoś nie poda do niego, łapy xD.. Także lubię Suareza i uważam go najlepszą 9, ale bez przesady xD jedynie gdzie Suarez biegał to do Bramkarza rywali hah

0

Ale ten czas długo leci, halo! Gdzie ten mecz?

0


Ten Messi na końcu mnie nie pokoi :/

0

Mógł mieć nawet gola:)

0

Najlepszy: Malcom, Semedo ta dwójka robi ataki, smutne ale Benzyna się odpalił
Najgorszy: Suarez, Couthino, noi Navas grający na czas, powinien dostać żółty kartonik, serio

0

Hah, typowe... ;v

0

Obiecujesz? :ddd

0

Sam kupiłem żeby tylko Barce, myślałem na początku że za te 10euro będzie tylko nożna, a co chwilę coś tam się dzieje :)..

0

Jeśli chodzi o zakup na jeden mecz nie da rady na DAZN, sam posiadam DAZN i polecam, nie tylko nożna.. Bardzo bardzo dużo sportów, które wciągają :)) mieszkam w Austrii, i jak dotąd nie żałuję tych 10euro miesięcznie.. Polecam.. Jeśli chodzi o VPN, to może zadziałać, chyba że już doladowałeś kiedyś konto na Google Play, na terenie Polski, to ciężko będzie.

0



Jeśli ktoś lubi taki styl, to zapraszam do oglądania, warto przypomnieć wynik 5-1, oby było podobnie jutro!

0

Tqk oglądałem sobie kolejny mecz Romy.. I zadaje tylko te pytanie '' powrót Romy z poprzedniego sezonu?'' czy to Milan tak ciulowo zagrało. :/

1

Zakupiłem Netflixa, znacie jakieś fajne seriale, które wciągają bardzo mocno? :), wiem że takich pytań było dużo, ale nie mogłem znaleźć... Dziękuję

2

Poszedłem sobie na stronę Realu Madryt, i tam co drugi komentarz, to obrażają Barce, śmiech na sali. Jeśli to są kibice Królewskich, to aż szkoda słów na nich, ciężko znaleźć tam jakiś 'miły' fajny komentarz.

0

Widział ktoś ten Fan club Polska? Przy różnych Barcy? XD

0

I tu się z tobą zgodzę..

0

Mnie tam ciekawi co tam Messi z sędzią przez pół meczu gadał xD.

0

To jest tak samo jak z Ligą Mistrzów. '' Gleba Denis Suarez'' '' Gol Malcoma, po pięknej akcji''. :)

0

Z tego ''Gleba'' robi się coraz lepszy piłkarz :).

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeden z PSG się wywrócił w polu karnym, i ta trójka chciała rzut karny. I z pyskiem do sędziego xD

4

Pamiętaj, że z jednego zawodnika musi zrezygnować, znając Valdka będzie to Malcom.. A na ostatnie kilka minut wejdzie Denis. XD

5

Jedne z najgorszych świąt ever, nie polecam bycie chorym i przez tydzień leżeć w łóżku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?