WiernyKibicToJa
Dołączył/a: wrzesień 2017
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Redditsoccer i szukaj
0
O jakim Sancho mowa?
11
To jest całkiem inna gra teraz, zaczynasz od zera tak jak w 18.
1
2:1 RIVEEEER!!
0
Zapytaj się go xD.. I tak z tego nic nie wyszło.
0
Może chodziło o 2011 rok XD
0
Wkoncu barca, są gdzieś jakieś skróty?
0
Witam, mam takie ciekawe pytanie, wie ktoś co się dzieje z Mariano (RM).. Jakaś kontuzja? :/ sam nawet nie wiem.
0
Jeszcze byś się dziwił jak takie Gatafe by nas rozwaliło. ;)
4
Piękne podsumowanie. Coś pięknego.
0
Pamiętam Denisa z poprzedniego sezonu, grał bardzo dobrze, umiał się zabawić z przeciwnikami, teraz tego nie widać.
0
Ja z miłą chęcią.. ;^
4
Suarez jest to piłkarz który może według innych na boisku nic nie robi, ale to jaki on jest waleczny na boisku, i walczy ciałem.. To aż szkoda na takich kibiców patrzeć.
0
2
Patrząc na Malcoma.. To w Pucharze Króla, był nie ogarnięty, biegał jak dziecko na placu zabaw i nie wiedział co ze sobą zrobić.. A w te 10min pokazał ducha walki aby dostawał więcej szans, nie dość że bramka to ładnie grał, zrobił więcej niż Dembele w 80 min, jedyny minus Malcoma to, że za szybko leci do ataku po podaniu.
2
Czyżby Dembele miał coś z Kolanem? Bo prawie cały czas się łapał za kolanko.. Hmm! ????
0
Kontuzja Messi'ego, trochę smuci.. Jednak z drugiej strony, Malcom będzie mógł wkoncu zyskać kilka minut gry. Lub nawet 90min.
1
XD, zmieniny jeszcze Messiego i dajmy kolejnego obrońcę, żeby bronić wyniku...ty chyba nie wiesz kim jest Barca.. To nie ekstraklasa, strzelą bramkę resztę 11 w swoim polu karnym.
0
Powie ktoś, dlaczego na DAZN, nie ma takich meczy ligi mistrzów jak, Real - Roma, 1kolejka..nie było, 2 kolejka, Barca - Tottenham...:/
0
Szczerze, strasznie lubię EV. Ale po tym co on odwala to nie mam pytań.. Chyba poprzedni sezon to było szczęście i jakiś dziwny przypadek. Bo to co teraz gramy, to szzoook. Po 45min Munir prawie piłki nie dotknął.. Ale i tak go zostawi, i zastąpi go Suarez który no, każdy wie.. Po co Jordi Alba? Arthur albo Vidal.. Ktoś kto podaję piłkę.
1
Sędzia i tak pokazał się z najlepszej stronie dając 3 żółte kartki w przeciągu 15min. Wow
0
Macie tutaj swoje oczekiwane ROTACJE od EV.
0
Ten uczuć gdy, na DAZN nie ma meczu LFC - PSG
1
Ma ktoś kalendarz na Wrzesień z Barcą? ;3
0
Jest Audio, masz tylko dużo reklam.. Klikaj kilka razy
0
Maniak.tv, masz tam dużo meczy xD nawet Barcy
0
Maniak.tv... Spoko do oglądania na tel c:
0
Da się załatwić v:
2
Zamiast Pogby. Bardziej bym chciał De Bruyne :v
0
Gol Arthura. Palce lizać.
Mecz Malcoma, prze kozak.. Jedynie brakowało takiego Messiego.. No z którym na spokojnie by po 5 bramek strzelili. Ładnie!