0

Redditsoccer i szukaj

0

O jakim Sancho mowa?

11

To jest całkiem inna gra teraz, zaczynasz od zera tak jak w 18.

1

2:1 RIVEEEER!!

0

Zapytaj się go xD.. I tak z tego nic nie wyszło.

0

Może chodziło o 2011 rok XD

0

Wkoncu barca, są gdzieś jakieś skróty?

0

Witam, mam takie ciekawe pytanie, wie ktoś co się dzieje z Mariano (RM).. Jakaś kontuzja? :/ sam nawet nie wiem.

0

Jeszcze byś się dziwił jak takie Gatafe by nas rozwaliło. ;)

4

Piękne podsumowanie. Coś pięknego.

0

Pamiętam Denisa z poprzedniego sezonu, grał bardzo dobrze, umiał się zabawić z przeciwnikami, teraz tego nie widać.

0

Ja z miłą chęcią.. ;^

4

Suarez jest to piłkarz który może według innych na boisku nic nie robi, ale to jaki on jest waleczny na boisku, i walczy ciałem.. To aż szkoda na takich kibiców patrzeć.

0

:))

2

Patrząc na Malcoma.. To w Pucharze Króla, był nie ogarnięty, biegał jak dziecko na placu zabaw i nie wiedział co ze sobą zrobić.. A w te 10min pokazał ducha walki aby dostawał więcej szans, nie dość że bramka to ładnie grał, zrobił więcej niż Dembele w 80 min, jedyny minus Malcoma to, że za szybko leci do ataku po podaniu.

2

Czyżby Dembele miał coś z Kolanem? Bo prawie cały czas się łapał za kolanko.. Hmm! ????

0

Kontuzja Messi'ego, trochę smuci.. Jednak z drugiej strony, Malcom będzie mógł wkoncu zyskać kilka minut gry. Lub nawet 90min.

1

XD, zmieniny jeszcze Messiego i dajmy kolejnego obrońcę, żeby bronić wyniku...ty chyba nie wiesz kim jest Barca.. To nie ekstraklasa, strzelą bramkę resztę 11 w swoim polu karnym.

0

Powie ktoś, dlaczego na DAZN, nie ma takich meczy ligi mistrzów jak, Real - Roma, 1kolejka..nie było, 2 kolejka, Barca - Tottenham...:/

0

Szczerze, strasznie lubię EV. Ale po tym co on odwala to nie mam pytań.. Chyba poprzedni sezon to było szczęście i jakiś dziwny przypadek. Bo to co teraz gramy, to szzoook. Po 45min Munir prawie piłki nie dotknął.. Ale i tak go zostawi, i zastąpi go Suarez który no, każdy wie.. Po co Jordi Alba? Arthur albo Vidal.. Ktoś kto podaję piłkę.

1

Sędzia i tak pokazał się z najlepszej stronie dając 3 żółte kartki w przeciągu 15min. Wow

0

Macie tutaj swoje oczekiwane ROTACJE od EV.

0

Ten uczuć gdy, na DAZN nie ma meczu LFC - PSG

1

Ma ktoś kalendarz na Wrzesień z Barcą? ;3

0

Jest Audio, masz tylko dużo reklam.. Klikaj kilka razy

0

Maniak.tv, masz tam dużo meczy xD nawet Barcy

0

Maniak.tv... Spoko do oglądania na tel c:

0

Da się załatwić v:

2

Zamiast Pogby. Bardziej bym chciał De Bruyne :v

0

Gol Arthura. Palce lizać.
Mecz Malcoma, prze kozak.. Jedynie brakowało takiego Messiego.. No z którym na spokojnie by po 5 bramek strzelili. Ładnie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?