Wojtek2002Barcelona
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Lublin
5 obserwujących
21 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To drugie :( Niestety
1
Nawet jak Barca odpadnie to nie musimy się martwić tym, ze Real obroni LM.
Przecież dalej zasada, ze kto wyeliminuje Barce w półfinale to wygrywa całą LM jest aktywna :)))
0
Ostatnie zdanie - czy dobrze go przemyślałeś ?
1
Na zdjęciu trzecim: Sandro prawdziwy bandyta :P
2
pechowa minuta :
1. gol Thiago
2. kuntuzja Masche ;(
3
haha Dudek mnie rozwalił tym że Barca ostatnio dużo traci goli ze stałych fragmentów gry . Ostatni taki gol to chyba nasza ostania porażka w GD
0
Tym razem to nie jest troll :P
0
Będziecie tradycyjnie pisać relacje meczu Reau ? Czy mam włączyć Onet
0
ja gram :) Ale słaby jestem :(
0
Tot el camp,
es un clam,
Som la gent blaugrana,
tan se val d'on venim,
si del sud o del nord,
ara estem d'acord, estem d'acord,
una bandera ens agermana.
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,
BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
Jugadors,
seguidors,
Tots units fem força,
son molts anys plens d'afanys,
son molts gols que hem cridat,
i s'ha demostrat, s'ha demostrat,
que mai ningú ens podra torcer.
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,
BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
2
Jeszcze tylko 67 minut
2
Trzymamy kciuki za Oiera
0
Przeczytaj komentarze.
0
Sory pomyliłem się
0
Przeczytaj komentarze.
0
,,W drużynie U-21 wystąpiło pięciu zawodników, którzy obecnie lub w przeszłości reprezentowali barwy FC Barcelony: Bellerín, Samper, Munir, Denis Suárez i Deulofeu.''
Błąd
Powinno być :
(..) którzy obecnie lub w przeszłości i w przyszłości będą reprezentować barwy Barcy. :P
0
No może jest dobry, ale bez przesady. Jak jest w formie to dla mnie może TOP 15.
0
Poza tematem:
Strona o Barcelonie ,jeżeli ma ktoś fb ,
to dajcie im się wybić od dna
https://www.facebook.com/pages/FCBarcelona-kr%C3%B3lowa-Hiszpani-Europy-i-%C5%9Awiata/473672572780047?sk=timeline
0
Mogą . Nie pamiętasz z kim Barca rok temu odpadła ? No i tak samo w tym roku mamy derby Madrytu .
0
Ja przed GD miałem sen, że Leo założył siatkę Ronaldo i zaraz potem strzelił trzeciego gola ustalając wynik na 5:0 :))
0
Moje próbne losowanie :
1. Gran Derbi
2. PSG - Juve
3. Bayern - Porto
4 . Atletico - Monaco
1
Polecam stadion Eibaru . Ludzie z tych wieżowców napewno by nie marudzili