0

W sobotę

0

To jest bardzo skomplikowana sytuacja :)
Legia musi wygrać i liczyć, że w drugim meczu padnie remis, wtedy będzie mieć tyle samo punktów co Midtjylland. W pierwszym meczu tych drużyn Midtyjylland wygrało 1-0, a w drugim tyle samo Legia, więc będą liczyły się bramki, a w tych Legia jest narazie lepsza (2-5), a Midtjylland (5-11)

0

Dzięki :)

0

Powodzenia, niech MikiMessi odejdzie w nie pamięć !
MikusBarca- Tobie życzę 1000, albo więcej dni na tej stronie oraz dużej liczby poleceń.

3

Wolsburg zajął pierwsze miejsce, tak samo jak Real :(

2

MikusBarca, ale sobie nick wybrałeś, starsi użytkownicy chyba mają złe skojarzenie co do Mikołajów :P

0

Jedyne co mi się nie podoba w tym składzie to obecność Ter Stegena.
Bravo albo Masip znowu nie dostaną medalu w przypadku obrony tytułu :((

0

Uprzedziłeś mnie :))

11

Taki suchar:
-Dlaczego Putin kibicuje klubowi z Dortmundu?
-Bo russia.

0

Tylko, że z City przegrała 1-3 i taki wynik był już do przerwy

0

Alexis ma kontuzję i nie zagra jutro :(

1

City nie może przegrać, bo wtedy Sevilla zajmie 4 miejsce :/

0

Przed ostatnia wypowiedź miazga :P Tak w jego stylu, uwielbiam to :))

0

Kompletu raczej nie będzie, więc myślę, że można :))
Ale nie wiem na 100%, bo się nie znam.

0

Wiem, chodzi mi o to, że teraz Real ma wygraną jedną ligę na 7 sezonów, a zakładając, że w tym roku wygra Barca, to będą mieli jedną wygraną ligę na 8 sezonów. :)
No chyba, że uważasz, że w tym roku wygra ją Real.

0

Jakby przyszedł do Realu w lecie to już by było raz na 8 lat ;))

1

Fb- Kocham Football

0

Teraz kolej na Halilovica ! :))
Brawo Sanabria

0

0

Ja oglądam. Jest 1-1, strzelił Sanabria dla Sportingu i El Zhar dla Las Palmas. Alen bez szału :/

0

Nie wiem, ja włączyłem bo nie mam teraz co robić, ale nie żałuję. Nawet ciekawy mecz :)
Już koniec pierwszej połowy, oby Alen przełamał się po przerwie :))

0

Tak, narazie nie błyszczy, a Las Palmas przed chwilą wyrównało :/

4

Sanabria daje prowadzenie w 17 minucie Sportingowi Gijon, który mierzy się z Las Palmas !

0

Chyba jednak mu chodziło o chipsy lay'sy ;))

1

Już ok. dwóch dni pojawia się tu dużo sucharów. Oto moje:
1.Przychodzi piłkarz do fryzjera i mówi:
-Gol.

2.Podchodzi kibic do Smudy i pyta się:
- Panie trenerze, co tam u Pana słychać?
- U mnie bez zmian.
--------------------------------------------------------------------
Jak myślicie, Messi zagra jutro cały mecz? Moim zdaniem powinien, musi złapać rytm meczowy. Nie gramy też z jakimś mocnym rywalem, może sobie też nastrzelać i dodać pewności siebie.

5

Chodzi mu chyba o losowanie 1/8 finału LM :)

0

Jest Busquets :))

5

Panie Turek, zaczynaj Pan już ten mecz :o

29

Screen zrobiony ;)

0

Nie trzeba niczego kupować :) Ja oglądam za darmo
@fcbarcelonacule Musisz go pobrać najpierw i wpisać kanał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?