Wojtek2002Barcelona
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Lublin
5 obserwujących
21 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sobotę
0
To jest bardzo skomplikowana sytuacja :)
Legia musi wygrać i liczyć, że w drugim meczu padnie remis, wtedy będzie mieć tyle samo punktów co Midtjylland. W pierwszym meczu tych drużyn Midtyjylland wygrało 1-0, a w drugim tyle samo Legia, więc będą liczyły się bramki, a w tych Legia jest narazie lepsza (2-5), a Midtjylland (5-11)
0
Dzięki :)
0
Powodzenia, niech MikiMessi odejdzie w nie pamięć !
MikusBarca- Tobie życzę 1000, albo więcej dni na tej stronie oraz dużej liczby poleceń.
3
Wolsburg zajął pierwsze miejsce, tak samo jak Real :(
2
MikusBarca, ale sobie nick wybrałeś, starsi użytkownicy chyba mają złe skojarzenie co do Mikołajów :P
0
Jedyne co mi się nie podoba w tym składzie to obecność Ter Stegena.
Bravo albo Masip znowu nie dostaną medalu w przypadku obrony tytułu :((
0
Uprzedziłeś mnie :))
11
Taki suchar:
-Dlaczego Putin kibicuje klubowi z Dortmundu?
-Bo russia.
0
Tylko, że z City przegrała 1-3 i taki wynik był już do przerwy
0
Alexis ma kontuzję i nie zagra jutro :(
1
City nie może przegrać, bo wtedy Sevilla zajmie 4 miejsce :/
0
Przed ostatnia wypowiedź miazga :P Tak w jego stylu, uwielbiam to :))
0
Kompletu raczej nie będzie, więc myślę, że można :))
Ale nie wiem na 100%, bo się nie znam.
0
Wiem, chodzi mi o to, że teraz Real ma wygraną jedną ligę na 7 sezonów, a zakładając, że w tym roku wygra Barca, to będą mieli jedną wygraną ligę na 8 sezonów. :)
No chyba, że uważasz, że w tym roku wygra ją Real.
0
Jakby przyszedł do Realu w lecie to już by było raz na 8 lat ;))
1
Fb- Kocham Football
0
Teraz kolej na Halilovica ! :))
Brawo Sanabria
0
http://lfootball.ws/19123-sporting-las-palmas.html
Masz link na Sop Casta
0
Ja oglądam. Jest 1-1, strzelił Sanabria dla Sportingu i El Zhar dla Las Palmas. Alen bez szału :/
0
Nie wiem, ja włączyłem bo nie mam teraz co robić, ale nie żałuję. Nawet ciekawy mecz :)
Już koniec pierwszej połowy, oby Alen przełamał się po przerwie :))
0
Tak, narazie nie błyszczy, a Las Palmas przed chwilą wyrównało :/
4
Sanabria daje prowadzenie w 17 minucie Sportingowi Gijon, który mierzy się z Las Palmas !
0
Chyba jednak mu chodziło o chipsy lay'sy ;))
1
Już ok. dwóch dni pojawia się tu dużo sucharów. Oto moje:
1.Przychodzi piłkarz do fryzjera i mówi:
-Gol.
2.Podchodzi kibic do Smudy i pyta się:
- Panie trenerze, co tam u Pana słychać?
- U mnie bez zmian.
--------------------------------------------------------------------
Jak myślicie, Messi zagra jutro cały mecz? Moim zdaniem powinien, musi złapać rytm meczowy. Nie gramy też z jakimś mocnym rywalem, może sobie też nastrzelać i dodać pewności siebie.
5
Chodzi mu chyba o losowanie 1/8 finału LM :)
0
Jest Busquets :))
5
Panie Turek, zaczynaj Pan już ten mecz :o
29
Screen zrobiony ;)
0
Nie trzeba niczego kupować :) Ja oglądam za darmo
@fcbarcelonacule Musisz go pobrać najpierw i wpisać kanał