Wojtek2002Barcelona
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Lublin
5 obserwujących
21 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie, ciekawe ilebyśmy mieli teraz przewagi nad Realem i Atletico gdyby nie to wszystko...
1
W Barcelonie: 427 goli na 502 mecze a w reprezentacji to 49 goli na 105 meczy :)
4
Oby coś takiego było w Hiszpanii :-)
Oprócz tego taki sędzia mógłby się też zająć spalonymi
0
Oby nie do Realu, ja chce żeby zdobył jakiś puchar :-)
0
Chodziło, żeby zrobił coś podobnego co zrobił Valdes (oczywiście nie zakończone porażką tak jak w jego przypadku) , czyli spróbować swoich sił w innej lidze, a przy okazji zarobić :-)
0
Tylko, że w Arsenalu zawsze będzie czwarty :-)
Na poważnie: W Arsenalu wygra maksymalnie FA Cup, a w Sevilli walczy przynajmniej w LE :-)
0
Krychowiak to teraz jeden z najlepszych na świecie na swojej pozycji. Pytanie, co byście zrobili na jego miejscu ? (Wybraną odpowiedź uzasadnij):
A) Odejść teraz z Sevilli (do jakiego klubu ?)
B) Odejść w lecie z Sevilli (do jakiego klubu ?)
C) Zostać w Sevilli jeszcze na przynajmniej 1,5 sezonu (kiedy odejść i gdzie ?)
Ja wybrałbym ,,B'' na jego miejscu. Spróbowałbym gry w Man.City. Yaya Toure w maju skończy 33 lata i już młodszy nie będzie, więc szejki będą szukać kogoś na jego miejsce. Myślę, że Krychowiak by sobie tam poradził.
2
http://www.fcbarca.com/user/Lobo10
Patrzcie na ostatni komentarz tego użytkownika ;)
Jednak sobie poszedł :d
0
Rakitic chyba podpisał 5-cio letni kontrakt w 2014 roku, więc wygaśnie mu w 2019 ;)
1
Najważniejsze, że urwali punkty Realowi ;)
0
Niech idzie i gra świetnie w Sevilli i potem na ME to może nasz transfer stopera w lecie to będzie właśnie Bartra :)
0
Całkiem spora grupka :-)
0
Chodzi mi o to czy ktoś tutaj mieszka w Lublinie lub niedaleko niego ;)
1
Znowu bez Bartry :-(
Coś czuje, że najpóźniej w lecie odejdzie
0
Jest ktoś tutaj z Lublina lub jego okolic ?
4
Ah ten Perez ... Takiego dobrego trenera wywalił :)
0
z Łążka Ordynackiego ;)
2
9 to Wenger :P
1
Dobrze jednak, że nie dostał wtedy czerwonej, bo by nie mógł jutro zagrać :-)
0
Po co oglądałeś mecze rezerw Realu ? :o
0
Leicester znowu gra z dobrą drużyną :/
Mogą niestety spaść po tej kolejce
2
Tyle, że on miałby walczyć o pierwszy skład
0
W maju skończy 22, więc brać
0
Aj, pierwszy edytowałeś... ;)
0
Dwóch, Vázquez i Ramos ;)
0
1-1
0
No to nie wiem, następnym razem może tam obejrzę ;)
Dzięki
2
Gol :-((
0
Raczej pusty portfel :-(
0
Nie chce płacić, szukam w pierwszej kolejności na footballws, a potem w razie czego na Rojadirectcie.