0

Dokładnie, ciekawe ilebyśmy mieli teraz przewagi nad Realem i Atletico gdyby nie to wszystko...

1

W Barcelonie: 427 goli na 502 mecze a w reprezentacji to 49 goli na 105 meczy :)

4

Oby coś takiego było w Hiszpanii :-)
Oprócz tego taki sędzia mógłby się też zająć spalonymi

0

Oby nie do Realu, ja chce żeby zdobył jakiś puchar :-)

0

Chodziło, żeby zrobił coś podobnego co zrobił Valdes (oczywiście nie zakończone porażką tak jak w jego przypadku) , czyli spróbować swoich sił w innej lidze, a przy okazji zarobić :-)

0

Tylko, że w Arsenalu zawsze będzie czwarty :-)
Na poważnie: W Arsenalu wygra maksymalnie FA Cup, a w Sevilli walczy przynajmniej w LE :-)

0

Krychowiak to teraz jeden z najlepszych na świecie na swojej pozycji. Pytanie, co byście zrobili na jego miejscu ? (Wybraną odpowiedź uzasadnij):
A) Odejść teraz z Sevilli (do jakiego klubu ?)
B) Odejść w lecie z Sevilli (do jakiego klubu ?)
C) Zostać w Sevilli jeszcze na przynajmniej 1,5 sezonu (kiedy odejść i gdzie ?)

Ja wybrałbym ,,B'' na jego miejscu. Spróbowałbym gry w Man.City. Yaya Toure w maju skończy 33 lata i już młodszy nie będzie, więc szejki będą szukać kogoś na jego miejsce. Myślę, że Krychowiak by sobie tam poradził.

2

http://www.fcbarca.com/user/Lobo10

Patrzcie na ostatni komentarz tego użytkownika ;)
Jednak sobie poszedł :d

0

Rakitic chyba podpisał 5-cio letni kontrakt w 2014 roku, więc wygaśnie mu w 2019 ;)

1

Najważniejsze, że urwali punkty Realowi ;)

0

Niech idzie i gra świetnie w Sevilli i potem na ME to może nasz transfer stopera w lecie to będzie właśnie Bartra :)

0

Całkiem spora grupka :-)

0

Chodzi mi o to czy ktoś tutaj mieszka w Lublinie lub niedaleko niego ;)

1

Znowu bez Bartry :-(
Coś czuje, że najpóźniej w lecie odejdzie

0

Jest ktoś tutaj z Lublina lub jego okolic ?

4

Ah ten Perez ... Takiego dobrego trenera wywalił :)

0

z Łążka Ordynackiego ;)

2

9 to Wenger :P

1

Dobrze jednak, że nie dostał wtedy czerwonej, bo by nie mógł jutro zagrać :-)

0

Po co oglądałeś mecze rezerw Realu ? :o

0

Leicester znowu gra z dobrą drużyną :/
Mogą niestety spaść po tej kolejce

2

Tyle, że on miałby walczyć o pierwszy skład

0

W maju skończy 22, więc brać

0

Aj, pierwszy edytowałeś... ;)

0

Dwóch, Vázquez i Ramos ;)

0

1-1

0

No to nie wiem, następnym razem może tam obejrzę ;)
Dzięki

2

Gol :-((

0

Raczej pusty portfel :-(

0

Nie chce płacić, szukam w pierwszej kolejności na footballws, a potem w razie czego na Rojadirectcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?