Wojtek2002Barcelona
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Lublin
5 obserwujących
21 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Licząc mecze towarzyskie ?
0
,,Za naszymi plecami i Barcy''
Jesteś kibicem Realu ?
0
Oj czasami przynajmniej się pośmiać można, w końcu śmiech to zdrowie :P
0
6:09
P.S. Masz 5 komentarzy niżej
0
Wczoraj przy golu na 3-1 piłka odbiła się po strzale Neymara od słupka czy od obrońcy ? Mi się wydaje, że od słupka, ale nie jestem pewien
2
Pewnie jutro będzie na Sport.pl i na yt (Dariusz Żmudzki opublikuje)
0
Pewnie jest roztrzęsiony po zbiorowym gwałcie na Camp Nou :P
0
Jutro powinien być na Sport.pl
0
Powinien mieć
4
Ja mam ferie :P
0
Na razie jest kontuzjowany, więc dlatego nie gra
0
Grali ze słabą, ostatnią w tabeli Aston Villą
0
Dobrze, że Real dzisiaj nie gra, bo by roznieśli Basków w pył ;)
0
To w takim razie dobrze, że nie lubię czytać i się nie skusiłem :-)
0
To chyba pierwsza, oglądałem, super była, niedługo muszę obejrzeć drugą ;)
0
Druga część ? Polecasz obejrzeć ?
10
Trzeba rozegrać minimum 28 meczów w sezonie
0
Może kiedyś, na razie nie mam wykupionego xboxa live
0
Mam
0
Ja
0
Losowanie będzie dopiero w lipcu, gdzieś w połowie
0
Ok. tydzień przed końcem sierpnia powinna być pierwsza kolejka, a ostatnie dni sierpnia druga. Tylko pamiętaj, że możemy zaczynać na wyjeździe jak w tym sezonie
0
Przydałby się, jako zmiennik Rakitica
0
Witam panie policjancie.
-Z ciekawości, przecież to nie grzech, jak nie chce odpowiadać to nie musi, ale ty nie musisz pisać takiego durnego komentarza.
-Skąd wniosek, że mam 45 lat ?
Żegnam, nie pozdrawiam i nie do widzenia
1
Ja mam ferie wtedy
0
Tak, 2 komentarze wyżej
1
Z Negredo ? Chyba maksymalnie ;)
0
Nie wiem, nie mam pojęcia, moja klasa załatwiała film, mi było wszystko jedno byleby nie mieć w piątek lekcji (:
0
Gęsia Skórka
0
Wg. mnie ,,środkowy'' termin jest najlepszy :)
Mi też się w poniedziałek zaczynają, chociaż praktycznie to w piątek, bo idę z klasą do kina i nie mam lekcji