0

Licząc mecze towarzyskie ?

0

,,Za naszymi plecami i Barcy''
Jesteś kibicem Realu ?

0

Oj czasami przynajmniej się pośmiać można, w końcu śmiech to zdrowie :P

0

6:09
P.S. Masz 5 komentarzy niżej

0

Wczoraj przy golu na 3-1 piłka odbiła się po strzale Neymara od słupka czy od obrońcy ? Mi się wydaje, że od słupka, ale nie jestem pewien

2

Pewnie jutro będzie na Sport.pl i na yt (Dariusz Żmudzki opublikuje)

0

Pewnie jest roztrzęsiony po zbiorowym gwałcie na Camp Nou :P

0

Jutro powinien być na Sport.pl

0

Powinien mieć

4

Ja mam ferie :P

0

Na razie jest kontuzjowany, więc dlatego nie gra

0

Grali ze słabą, ostatnią w tabeli Aston Villą

0

Dobrze, że Real dzisiaj nie gra, bo by roznieśli Basków w pył ;)

0

To w takim razie dobrze, że nie lubię czytać i się nie skusiłem :-)

0

To chyba pierwsza, oglądałem, super była, niedługo muszę obejrzeć drugą ;)

0

Druga część ? Polecasz obejrzeć ?

10

Trzeba rozegrać minimum 28 meczów w sezonie

0

Może kiedyś, na razie nie mam wykupionego xboxa live

0

Mam

0

Ja

0

Losowanie będzie dopiero w lipcu, gdzieś w połowie

0

Ok. tydzień przed końcem sierpnia powinna być pierwsza kolejka, a ostatnie dni sierpnia druga. Tylko pamiętaj, że możemy zaczynać na wyjeździe jak w tym sezonie

0

Przydałby się, jako zmiennik Rakitica

0

Witam panie policjancie.
-Z ciekawości, przecież to nie grzech, jak nie chce odpowiadać to nie musi, ale ty nie musisz pisać takiego durnego komentarza.
-Skąd wniosek, że mam 45 lat ?
Żegnam, nie pozdrawiam i nie do widzenia

1

Ja mam ferie wtedy

0

Tak, 2 komentarze wyżej

1

Z Negredo ? Chyba maksymalnie ;)

0

Nie wiem, nie mam pojęcia, moja klasa załatwiała film, mi było wszystko jedno byleby nie mieć w piątek lekcji (:

0

Gęsia Skórka

0

Wg. mnie ,,środkowy'' termin jest najlepszy :)
Mi też się w poniedziałek zaczynają, chociaż praktycznie to w piątek, bo idę z klasą do kina i nie mam lekcji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?