Wojtek2002Barcelona
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Lublin
5 obserwujących
21 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.fcbarca.com/kontakt
0
Koniec meczu, Rennes Kamila Grosickiego pokonało u siebie Nantes 4-1. Bramki strzelali: Dembele 1',45', Grosicki 15' i M'Bengue 23' - dla gospodarzy, a dla gości bramkę zdobył w 60 minucie Adryan. Grosicki zszedł w 85 minucie.
3
Może, no chyba, że jest wypożyczony z Realu Madryt ;)
6
I dobrze
0
Nie, ale Bravo popisał się pięknym, dalekim wyrzutem z ręki przez 3/4 boiska :-)
Asystę wtedy zaliczył chyba Roberto
0
Mam dwie propozycje. Właśnie jak wymieniłeś, 4-3-3 i 4-4-2. Z tymi lepszymi zespołami można by było zagrać 4-3-3, z Kapustką i Milikiem na skrzydłach, a z tymi słabszymi 4-4-2 i Kapustka wtedy w pomocy
0
No nie wiem, to chyba jednak zależy bardziej od odporności na stres, a Messi sobie ostatnio lepiej z tym radzi. Mam nadzieję, że jeszcze jednak Luis pokaże na co go stać w tym aspekcie gry
0
Oby Kapustka utrzymał taką formę do Euro. Widzę go w podstawowym składzie
6
Jeszcze pół roku temu 3/4 kibiców Barcy chciała by karne strzelał Suarez, a nie Messi (w tym ja). Teraz chyba dostaliśmy nauczkę ;)
0
Albo 4-3-3 i Arda na lewym skrzydle
0
Dzisiaj chciałbym skład Sportu, a za tydzień na środku obrony niech wystąpią Mascherano i Mathieu, żeby się zgrali na Arsenal
0
Aha, on już jakby co skończył 25 lat
0
Na szczęście Chelsea Liga Mistrzów nie groźna ;)
1
Szczerze to wolę, żeby oni wygrali ligę, niż Piast z dwóch powodów:
1. Mają lepszy skład i większe szanse na awans do LM
2. Jakby wylosowali w LM Barce to do Wawy mam bliżej niż do Gliwic i były by większe szanse, że pojadę :-)
0
Koniec !
Legia Warszawa 3-1 Górnik Zabrze
Hlousek (Duda) Steblecki (Kante)
Jędrzejczyk (Kucharczyk)
Prijovic (Nikolic)
8
Coś czuję, że w tym sezonie z ligi spadnie przynajmniej jeden klub-przyjaciel Realu Madryt ;-) Wydaje mi się, że to będzie Getafe, chociaż wolałbym Espanyol. Getafe gra teraz z Sevillą (na razie jest 0-0), natomiast Espanyol gra w poniedziałek u siebie z Rayo. O to terminarz tych dwóch klubów:
Espanyol:
29 kolejka- Granada, wyjazd,
30 kolejka- Bilbao, dom,
31 kolejka- Malaga, wyjazd,
32 kolejka- Atletico, dom,
33 kolejka- Levante, wyjazd,
34 kolejka- Celta, dom,
35 kolejka- Las Palmas, wyjazd,
36 kolejka- Sevilla, dom,
37 kolejka- Barcelona, wyjazd,
38 kolejka- Eibar, dom
Getafe:
29 kolejka- Barcelona, wyjazd
30 kolejka- Eibar, dom
31 kolejka- Rayo, wyjazd
32 kolejka- Villarreal, wyjazd
33 kolejka- Real Madryt, dom (Tutaj to i tak to nie ma znaczenia, bo i tak będzie 10-0 dla Realu ;) )
34 kolejka- Sociedad, wyjazd
35 kolejka- Valencia, dom
36 kolejka- Deportivo, wyjazd
37 kolejka- Sporting, dom
38 kolejka- Betis, wyjazd
Trudniejszy terminarz ma Getafe, mają oni też mniej punktów, więc liczę na podium spadkowe :D
0
W II połowie i tak Legia pewnie coś w ciśnie i Górnik do bezpiecznej pozycji będzie mieć 4 punkty straty :/
6
Hlousek drugi gol w czwartym meczu w Extraklasie. Legia wyrównała w 45 minucie i remisuje z Górnikiem Zabrze 1-1. Asystę zaliczył pan Andrzej Duda w słowackiej wersji :-)
0
Vardy 11 stycznia skończył 29 lat
0
A no tak, teraz widzę. Pomyliło mi się z Vardy'im ;) On ma chyba 28 lat
0
To ile ma ?
0
Nie wydaje mi się. Teraz ma 28 lat, jest w szczytowej formie kariery i kiedy miałby niby przejść ? Za 4 lata kiedy odejdzie Suarez ? Wtedy on sam będzie mieć 32 lata
3
Przecież ostatnio mówił, że chce przejść tylko do Barcy, wtedy też grali MSN, więc wiedział w co się pakuje
0
Szkoda, zostaje oglądać Lester :/
0
Masz transmisje na żywo ?
2
Swiat zwariował.....
0
Albo żony Marokańczyka :0
3
Przecież on jest z in vitro
0
Hehe, ja to mam skojarzenia :)
0
Czy mi się wydawało, czy jego syn miał papierosa w buzi ? :/