4

Chciałbym życzyć wam wszystkim wesołych świąt wielkanocnych oraz mokrego dyngusa !!! :-)

1

Messiemu kupią ;)

0

Założyli się, że przegrany kupuje hamburgera wygranemu.

2

Spoko, prędzej obejrzysz, a jest po hiszpańsku, więc będzie trudno, no chyba, że się go uczysz jak ja :-)
Fragmenty tej rozmowy po polsku sa na rm.pl :/

0

Bardziej chodziło mi o kretyńskie zachowanie tego bramkarza, co za pajac :/
Chociaż sędzia też się nie popisał.

1

Też byłem załamany :/
Periscope to jest taka aplikacja gdzie nasz Gerard prowadzi transmisje live i odpowiada na pytania kibiców.
Tu masz link do wspomnianej przeze mnie rozmowy Pique, Cassillasa i Cesca:
https://www.periscope.tv/w/1BdGYbBNeqMJX

0

Widzieliście to ?


Szkoda słów...

108

Fragment rozmowy z Pique i Cassillasem na Periscopie:
Piqué: Twój najlepszy moment w Realu, Iker, stary?
Casillas: Hmm… La Décima… pomimo cierpienia.
Piqué: Ja też, cierpiałem w domu, stary, k****… Jak Sergio trafił, ja p***dolę…

Haha, rozwalił system ;D

0

Działa działa ;)

1

Za chciało mu się Chin, to teraz ma ;P

0

Jak by było z powodu zamachów to by to zrobili w środę ;)

1

Pytanie do redakcji: czy zrobicie tak jak w listopadzie tło z zegarem odliczającym czas do El Classico ? Tak ze 3,4 dni przed, bo rozumiem, że wcześniej nie ma szans ze względu na powstałe okoliczności ?
R.I.P. Johan Cruijff

3

Tutaj informacja na fb:
,,On March 24 2016 Johan Cruyff (68) died peacefully in Barcelona, surrounded by his family after a hard fought battle with cancer. It’s with great sadness that we ask you to respect the family’s privacy during their time of grief.''
More http://bit.ly/1MDTXY6
Czyli to niestety prawda :'( [*]

1

Siiiiiiiiiiiiii ? Też nie zbyt podoba mi się ta cieszynka, no ale skoro mu się to podoba to niech sobie skacze :-)
P.S. Ważne, że nasi tak nie pajacują ;)

0

Której ?

0

Z pewnością, teraz gdy nie gra Barca, chce utrudnić życie kibicom Barcy :/

0

Nie zawsze ;)

1

Liczę na dobry występ Salamona, chciałbym, żeby zagrał na Euro

0

Też oglądam Breaking Bad, jest super

0

2:0

1

La Ramble ? Też tak myślę ;)

0

Dzisiaj cały dzień o tym piszą na LR :/

2

Diop'a, ale weź też pod uwagę jego litość, w końcu to dzięki niemu piłkarze Barcy nie skończyli na noszach :-)

0

A Kołodziejczak z Sevilli ?

3

Przede wszystkim musisz kupić większego buta ;)
Poza tym, woda utleniona, jakaś ochrona i powinno być dobrze :D

0

Kogo byście widzieli za niego w razie czego wyjściowym składzie? Ja Sergiego Roberto ;)

4

Odrzucił, ponieważ w tym czasie ma bardzo ważne mecze w lidze,a oni walczą o mistrzostwo, więc ma prawo zrezygnować.

5

Tak

0

Skąd wiesz, że ta osoba umarła ? ;P Przecież podobno on kłamał ;0

0

Dla mnie nawet ciekawa taktyka, bramkarz nie może obronić bo kryje całą bramkę i musi doskoczyć. A obrońca miałby do pilnowania jeden sektor i ma łatwiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?