Wojtek2002Barcelona
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Lublin
5 obserwujących
21 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Z całego serca życzę Zielińskiemu transferu do Liverpoolu po udanym miejmy nadzieję Euro :-) U Kloppa może się bardzo rozwinąć jak Robert, Łukasz czy Kuba.
1
Tak.
7
Huracan się chyba wycofał.
3
Canal + zwykłym
1
Chyba jeszcze pauzuje za czerwoną kartkę, która dostał dwie kolejki temu. Też mi się wydaje to dziwne, bo nie dostał jej bezpośrednio tylko dwie żółte w tym jednak za symulkę :/
1
W terminarzu pisze, że będzie na Canal + Sport ;)
4
Już dzisiaj Leicester może świętować swoje pierwsze w historii mistrzostwo Anglii. Aby tak się stało lisy muszą pokonać Manchester United (mecz na Old Trafford o godzinie 15:05). Jeżeli jednak uda im się dzisiaj zaledwie z remisować z Czerwonymi Diabłami, to mogą liczyć na to, że jutro Tottenham straci punkty z Chelsea. Taki scenariusz również daje mistrzostwo największej niespodzianki tego sezonu spośród wszystkich czołowych lig europejskich. Jest jeszcze jeden możliwy scenariusz: Leicester przegrywa z United, a koguty wygrywają jutro w derbach Londynu. W takim wypadku Leicester będzie potrzebowało zaledwie trzech punktów do mistrzostwa w dwóch ostatnich kolejkach (grają z Evertonem u siebie i z Chelsea na wyjeździe). Powodzenia !
0
Dotknął na rozgrzewce :P
0
Bravo miał urodziny kiedy graliśmy rewanż z Atleti w LM i bronił Ter Stegen, więc nie byłoby to sprawiedliwe.
0
No właśnie zauważyłem na stronie głównej :( Ogromna tragedia, szkoda go bardzo. Niech spoczywa w pokoju (*)
3
Powołania wyśle gdzieś pod koniec maja ;) Również mam taką nadzieję, że powoła Torresa zamiast Costy. Chciałbym również ujrzeć w liście powołanych Denisa Suareza i Sergiego Roberto.
0
Jeszcze nikogo.
0
Mój też Michael Jackson ;)
0
Chciałbym tak:
El.LM- Legia
El.LE- Piast, Cracovia, Pogoń/Zagłębie
0
Dzięki, akurat na Wikipedii o Unii Lubelskiej jest całkiem wiarygodnie napisane, lecz trochę tego za mało. Z biblioteki już skorzystałem, teraz jedynie szukam strony internetowej gdzie porównam moje informację, jeżeli taka w ogóle istnieje...
0
Przecież napisałem wyraźnie, że szukam strony internetowej. Z biblioteki wziąłem moje wszystkie dotychczasowe informacje.
0
Kolego, nie jestem taki głupi, za jakiego mnie pewnie teraz uważasz :-)
Pierwsze co zrobiłem, to właśnie wejście na ,,Wikę''.Tam jest jedynie 1/10 tego co mam, a może nawet jeszcze mniej, a ja wciąż nie wiem czy mam wszystko co najważniejsze :/
0
Wie ktoś może z jakiej strony internetowej mogę wziąć informacje o Unii Lubelskiej ? Biorę udział w konkursie takim i muszę właśnie te informacje przygotować :/ Mam już ,,trochę'' tego, ale ciągle mam jakieś dziwne wrażenie, że czegoś mi brakuje, dlatego chciałbym sobie porównać moje informacje z jakimś wiarygodnym źródłem. Byłbym bardzo wdzięczny ;)
13
I to nie byle jaki, bo wszystkie gole strzelił głową :-)
0
Suareza na 99%.
0
Na Przeglądzie ktoś tak napisał w relacji i pewnie się kolega zmylił ;C
12
Tak, żałuj
1
Bez bramkarza ? :O
0
Finał Pucharu Króla odbędzie się prawdopodobnie o godzinie 21:30 - Kręcidło
1
Dzięki wielkie :-) Jednak za wiele się nie namęczyłem. Wystarczyło wpisać w google ,,Manel Vich'', potem kliknąć ,,wyszukaj w języku polskim'' i wyskoczyło kilka artykułów. Ja kliknąłem w jeden taki, teraz już widzę, że go nie ma tak od razu, trzeba go poszukać. Tutaj ten artykuł:
http://www.fcbtv.pl/manel-vich-glos-barcy/
24
Tak mnie zaciekawiła historia speakera Barcy - Manela Vicha. A artykule, który się pojawił na stronie głównej pisze, że w ciągu 60 lat jego pracy opuścił tylko 5 meczy. Tak poszperałem sobie w internecie i znalazłem informacje z 2015 roku, że Pan Manel nie ma nawet podpisanego kontraktu z Barcą ! Mało tego klub mu nie daje nawet żadnego wynagrodzenie ! Ja rozumiem, że zaszczyt jakiego dostąpił to ,,odpowiednia nagroda'', no ale z tego się przecież nie utrzyma... Nie wiem jaka jest emerytura w Hiszpanii, bo patrząc na jego wiek raczej nie pracuje, ale oprócz na chleb musi wydawać także na karnet na Camp Nou. Moim zdaniem klub powinien mu jakoś płacić, nawet te 100 euro ;) Ale naprawdę wielki szacunek dla tego Pana :D
2
0
Oby nie dostał. To by znaczyło, że Polska w nim nie zagra :P
0
Myślisz, że Leganes, które już chyba awansu nie wypuści sobie z rąk też się będzie podkładać Realowi ?
2
Chciałbym, żeby to były ekipy Górnika Zabrze i Podbeskidzia ;)