Wojtek2002Barcelona
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Lublin
5 obserwujących
21 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiemy ;)
3
Gratuluję, wygrałeś :)
Skład bez zaskoczeń ;P
0
Nigdy nic nie wiadomo, Lucho lubi zaskakiwać :D
6
Za chwilę początek wojny pt.: ,,kto pierwszy opublikuje składy''
0
Wtedy jak najbardziej :)
0
Tylko szkoda, że od pamiętnego karnego z Celtą zawsze podczas karnego nasze tridente jest kryte :/
1
Jest błąd, bo na początku pisaliście, że Casemiro przegrał z Busim.
0
Mam nadzieję, że polecą tam rezerwami...
1
Powiedz, że nie możesz. Ty musiałeś się dopasować przez te x weekendów, to niech ona teraz się dopasuje do Ciebie ;)
0
No dobra, dzięki, już wierzę :P
0
Serio Ancelotti tak powiedział ? :o
0
A ile było w tym meczu kiedy figo dostał łbem świni ?
0
Nie rozumiem waszego najeżdżania na niego. Jest piłkarzem Realu, więc chyba logiczne, że tak powiedział ?
1
Chodzi Ci o Waltera Rozitsky'iego ? Nie wiadomo dokładnie czy to był Polak ;)
Jeżeli jednak był Polakiem, to masz rację ;)
0
Też patrzyłem nie dawno i też nie mogłem znaleźć :/ Szkoda, zostaje mi w takim razie ,,tylko'' Ligi Mistrzów.
9
Świetna wiadomość :-) Oby w końcu pierwszy Polak w barwach Barcy ;)
0
Czy ktoś posiada jakiekolwiek informacje dotyczące GD w kinie ? Proszę, przynajmniej o info czy się odbędzie w nim.
1
The Walking Dead ;)
P.S. Też teraz oglądam Breaking Bad, kończe na razie pierwszy sezon :/
Tak wiem, wolno to idzie, ale czasu nie starcza :'(
1
Ale się u mnie rozpadało :/
20
10/10
0
Też to uwielbiam, a ciekawi mnie jaka jest atmosfera na tym meczu w kinie, bo podobno mają puszczać ;)
0
Napisałem do nich na fb, może odpiszą ;)
0
Na pewno ? Mogę prosić link do tej strony gdzie to czytałaś ?
Pls to ważne ;)
0
No właśnie mam ten sam problem, już przekonałem tatę, żebyśmy poszli do kina na mecz (niebyt chciał), to teraz nie wiem czy GD będzie w kinie :/
0
Idź tam gdzie Cię ciągnie serce, bo inaczej to bez sensu ;)
0
Akurat z tych przedmiotów jestem nie najgorszy i co chyba najważniejsze lubię je ;)
0
Jestem w klasie hiszpańskiej, nawet dobrze mi idzie, w dodatku niedługo biorę udział w konkursie z języka angielskiego, gdzie jest materiał dla 3 gimnazjum :-)
1
Milik, Zieliński, Kapustka - każdy byłby mile widziany ;)
1
Ja obecnie jestem w 1 klasie gimnazjum. O życiu jeszcze g*wno wiem, więc napiszę krótko:
W szóstej klasie podstawówki pan od techniki robił nam sprawdziany m.in z budowy żelazka czy pralki, uczyłem się do nich, dostawałem z nich piątki, a teraz już nic z tego nie pamiętam. Tak samo muzyka, robią nam jakieś kartkówki o jakichś nutach, półnutach, nauczę się do tego i potem zapomnę. Tydzień temu miałem kartkówkę z epoki romantyzmu i trzeba było wymienić m.in. kompozytorów tego okresu, albo 3 przykłady oper. Do życia mi się to w ogóle nie przyda, więc się do tego uczę, a potem zapominam, zresztą jak większość gimbusów. Jest jeszcze kilka takich przedmiotów, które nic nie dają, a pogarszają średnią np. plastyka.
Teraz takie pytanie, czego radzicie mi się uczyć, a co mieć w głębokim poważaniu ?
16
A ja uwielbiam dzień El Classico :)