0

Wiemy ;)

3

Gratuluję, wygrałeś :)
Skład bez zaskoczeń ;P

0

Nigdy nic nie wiadomo, Lucho lubi zaskakiwać :D

6

Za chwilę początek wojny pt.: ,,kto pierwszy opublikuje składy''

0

Wtedy jak najbardziej :)

0

Tylko szkoda, że od pamiętnego karnego z Celtą zawsze podczas karnego nasze tridente jest kryte :/

1

Jest błąd, bo na początku pisaliście, że Casemiro przegrał z Busim.

0

Mam nadzieję, że polecą tam rezerwami...

1

Powiedz, że nie możesz. Ty musiałeś się dopasować przez te x weekendów, to niech ona teraz się dopasuje do Ciebie ;)

0

No dobra, dzięki, już wierzę :P

0

Serio Ancelotti tak powiedział ? :o

0

A ile było w tym meczu kiedy figo dostał łbem świni ?

0

Nie rozumiem waszego najeżdżania na niego. Jest piłkarzem Realu, więc chyba logiczne, że tak powiedział ?

1

Chodzi Ci o Waltera Rozitsky'iego ? Nie wiadomo dokładnie czy to był Polak ;)
Jeżeli jednak był Polakiem, to masz rację ;)

0

Też patrzyłem nie dawno i też nie mogłem znaleźć :/ Szkoda, zostaje mi w takim razie ,,tylko'' Ligi Mistrzów.

9

Świetna wiadomość :-) Oby w końcu pierwszy Polak w barwach Barcy ;)

0

Czy ktoś posiada jakiekolwiek informacje dotyczące GD w kinie ? Proszę, przynajmniej o info czy się odbędzie w nim.

1

The Walking Dead ;)
P.S. Też teraz oglądam Breaking Bad, kończe na razie pierwszy sezon :/
Tak wiem, wolno to idzie, ale czasu nie starcza :'(

1

Ale się u mnie rozpadało :/

20

10/10

0

Też to uwielbiam, a ciekawi mnie jaka jest atmosfera na tym meczu w kinie, bo podobno mają puszczać ;)

0

Napisałem do nich na fb, może odpiszą ;)

0

Na pewno ? Mogę prosić link do tej strony gdzie to czytałaś ?
Pls to ważne ;)

0

No właśnie mam ten sam problem, już przekonałem tatę, żebyśmy poszli do kina na mecz (niebyt chciał), to teraz nie wiem czy GD będzie w kinie :/

0

Idź tam gdzie Cię ciągnie serce, bo inaczej to bez sensu ;)

0

Akurat z tych przedmiotów jestem nie najgorszy i co chyba najważniejsze lubię je ;)

0

Jestem w klasie hiszpańskiej, nawet dobrze mi idzie, w dodatku niedługo biorę udział w konkursie z języka angielskiego, gdzie jest materiał dla 3 gimnazjum :-)

1

Milik, Zieliński, Kapustka - każdy byłby mile widziany ;)

1

Ja obecnie jestem w 1 klasie gimnazjum. O życiu jeszcze g*wno wiem, więc napiszę krótko:
W szóstej klasie podstawówki pan od techniki robił nam sprawdziany m.in z budowy żelazka czy pralki, uczyłem się do nich, dostawałem z nich piątki, a teraz już nic z tego nie pamiętam. Tak samo muzyka, robią nam jakieś kartkówki o jakichś nutach, półnutach, nauczę się do tego i potem zapomnę. Tydzień temu miałem kartkówkę z epoki romantyzmu i trzeba było wymienić m.in. kompozytorów tego okresu, albo 3 przykłady oper. Do życia mi się to w ogóle nie przyda, więc się do tego uczę, a potem zapominam, zresztą jak większość gimbusów. Jest jeszcze kilka takich przedmiotów, które nic nie dają, a pogarszają średnią np. plastyka.
Teraz takie pytanie, czego radzicie mi się uczyć, a co mieć w głębokim poważaniu ?

16

A ja uwielbiam dzień El Classico :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?