Wojtek2002Barcelona
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Lublin
5 obserwujących
21 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj no tylko troszkę ;/
0
Na stronie głównej pisze, że będzie Liga Mistrzów, ale o GD nic nie piszą :/
0
,,wyjazdy organizowane przez tą stronę''. Myślałem, że chodzi o Blaugrane i napisałeś tak, żeby nie powtarzać.
1
To jest Gran Derbi w kinie ? W jakim ? Wiesz może po ile bilety ?
6
Nie to, że się czepiam, ale skoro byłeś to chyba wiesz ?
0
Oj tam każdemu się może zdarzyć, nawet najlepszym :D
9 punktów to wciąż największa przewaga z tamtych lig :-)
Widocznie Ajax z Milikiem jest lepszy od PSG z Ibrą ;)
0
Wymachuj prawym analogiem, albo szybkie podania ;)
2
Noc z środy na czwartek ;)
5
Pochodzi od hiszpańskiego słowa culo - "tyłek", a wzięła się od tego, że na dawnym stadionie Barcelony Camp de la Indústria nie było krzesełek, a drewniane trybuny z ławkami i kiedy patrzyło się podczas meczu na nie z tyłu, widać było całe rzędy pośladków.
5
GOOOLLLL de Barcelona !!!! GOOOLLLL de Johan Cruyiff :)
0
Ja tam przede wszystkim kibicuję polskim piłkarzom (a gra w tym samym klubie na pewno by im pomogła) i mało mnie obchodzą durne, polskie gazety, choć przyznaje jest to czasem wkurzające ;)
1
Wolał bym, żeby przeszedł do Live
1
Dla bramkarza 30 lat to najlepszy wiek ;)
3
Taka prawda, docenia się coś dopiero gdy się to traci :'(
3
Podobno Klopp chce kupić Szczęsnego do Liverpoolu. Niedawno też słyszałem, że interesuje się on Milikiem i Zielińskim :-) Chciałbym, żeby Ci młodzi piłkarze się sprawdzili na wyspach. Milik i Zieliński i Szczęsny to za 5 lat będzie szkielet naszej kadry i fajnie gdyby się zgrywali w jednym zespole, w dodatku u Kloppa, który pokazał w Borussii, że potrafi świetnie rozwinąć talenty polskich piłkarzy :-)
0
A gdzie jechali na mecz ? Bo mieli grać z Avią Świdnik, ale chyba nie na ich stadionie. Taka tragedia w święta...
5
Ja mam tak samo tylko denerwuję się nawet na ,,głupim'' meczu klasowym na w-f. Wtedy próbuje nie myśleć, że coś zwalę i w większości pomaga :)
0
Załóż bez ich wiedzy.
1
Dwóch to podobno byli bracia, współczuje rodzicom :'(
2
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
2
Przecież widać, że się śmieją na końcu ;)
0
Współczuję pod tym względem, że nie pozwolili mu wyjechać, oczywiście, że chcą jak najlepiej.
1
Strasznie Ci zazdroszczę talentu i współczuję rodziców. Spróbuj ich jakoś przekonać, w końcu od tego zależy Twoja kariera ;)
Życzę powodzenia sąsiedzie :D
0
Wow :-) To mnie zaskoczył pozytywnie
0
Być może, nie znam tych typków francuskich ;P
0
Oraz sukcesów zawodowych czyli sprowadzenia Hazarda za 100 mln xD
0
Mam nadzieję, że będzie, z całym szacunkiem, ale nie lubię jakoś Francji i nie życzę im zwycięstwa na Euro ;)
6
Szacun dla Florka, nie sądziłem, że to kiedyś napisze :D
0
Najgorzej to chyba na bramce, z tych starszych to Mandanda i Lloris, a żadnego młodszego na poziomie nie mają :/
No chyba, że Deschamps powoła młodego Zidana, bo słyszałem, że jest bramkarzem ;P