0

Oj no tylko troszkę ;/

0

Na stronie głównej pisze, że będzie Liga Mistrzów, ale o GD nic nie piszą :/

0

,,wyjazdy organizowane przez tą stronę''. Myślałem, że chodzi o Blaugrane i napisałeś tak, żeby nie powtarzać.

1

To jest Gran Derbi w kinie ? W jakim ? Wiesz może po ile bilety ?

6

Nie to, że się czepiam, ale skoro byłeś to chyba wiesz ?

0

Oj tam każdemu się może zdarzyć, nawet najlepszym :D
9 punktów to wciąż największa przewaga z tamtych lig :-)
Widocznie Ajax z Milikiem jest lepszy od PSG z Ibrą ;)

0

Wymachuj prawym analogiem, albo szybkie podania ;)

2

Noc z środy na czwartek ;)

5

Pochodzi od hiszpańskiego słowa culo - "tyłek", a wzięła się od tego, że na dawnym stadionie Barcelony Camp de la Indústria nie było krzesełek, a drewniane trybuny z ławkami i kiedy patrzyło się podczas meczu na nie z tyłu, widać było całe rzędy pośladków.

5

GOOOLLLL de Barcelona !!!! GOOOLLLL de Johan Cruyiff :)

0

Ja tam przede wszystkim kibicuję polskim piłkarzom (a gra w tym samym klubie na pewno by im pomogła) i mało mnie obchodzą durne, polskie gazety, choć przyznaje jest to czasem wkurzające ;)

1

Wolał bym, żeby przeszedł do Live

1

Dla bramkarza 30 lat to najlepszy wiek ;)

3

Taka prawda, docenia się coś dopiero gdy się to traci :'(

3

Podobno Klopp chce kupić Szczęsnego do Liverpoolu. Niedawno też słyszałem, że interesuje się on Milikiem i Zielińskim :-) Chciałbym, żeby Ci młodzi piłkarze się sprawdzili na wyspach. Milik i Zieliński i Szczęsny to za 5 lat będzie szkielet naszej kadry i fajnie gdyby się zgrywali w jednym zespole, w dodatku u Kloppa, który pokazał w Borussii, że potrafi świetnie rozwinąć talenty polskich piłkarzy :-)

0

A gdzie jechali na mecz ? Bo mieli grać z Avią Świdnik, ale chyba nie na ich stadionie. Taka tragedia w święta...

5

Ja mam tak samo tylko denerwuję się nawet na ,,głupim'' meczu klasowym na w-f. Wtedy próbuje nie myśleć, że coś zwalę i w większości pomaga :)

0

Załóż bez ich wiedzy.

1

Dwóch to podobno byli bracia, współczuje rodzicom :'(

2

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

2

Przecież widać, że się śmieją na końcu ;)

0

Współczuję pod tym względem, że nie pozwolili mu wyjechać, oczywiście, że chcą jak najlepiej.

1

Strasznie Ci zazdroszczę talentu i współczuję rodziców. Spróbuj ich jakoś przekonać, w końcu od tego zależy Twoja kariera ;)
Życzę powodzenia sąsiedzie :D

0

Wow :-) To mnie zaskoczył pozytywnie

0

Być może, nie znam tych typków francuskich ;P

0

Oraz sukcesów zawodowych czyli sprowadzenia Hazarda za 100 mln xD

0

Mam nadzieję, że będzie, z całym szacunkiem, ale nie lubię jakoś Francji i nie życzę im zwycięstwa na Euro ;)

6

Szacun dla Florka, nie sądziłem, że to kiedyś napisze :D

0

Najgorzej to chyba na bramce, z tych starszych to Mandanda i Lloris, a żadnego młodszego na poziomie nie mają :/
No chyba, że Deschamps powoła młodego Zidana, bo słyszałem, że jest bramkarzem ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?