0

Na szczęście nie

0

Na komplecik dla Las Palmas :-)

0

Wierzyć zawsze można ;P

0

Las Palmas: Javi Varas; David García, Bigas, Lemos, Javi Garrido; Roque Mesa, Nili, Viera, Momo, Montoro; Willian José.

Real Madryt: Keylor Navas; Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Arbeloa; Modrić, Casemiro, Isco; Lucas Vázquez, Bale, Cristiano Ronaldo.

Licżę na niespodziankę ;)

0

Kurczę, nie wiem czy był, może ten mój kolega wie, dzięki za odpowiedź

0

Witam, mam takie pytanie do tych co się orientują w temacie:
Dzisiaj grałem z dwoma kolegami na boisku, które jest na terenie prywatnym bloku, w którym mieszka mój jeden kolega, no i czy my gramy legalnie z tym kolegą co tam nie mieszka ? Ten kolega, który tam mieszka pozwala nam tam grać, zresztą oprócz nas tam nikogo nie było, więc chyba nikomu to nie powinno przeszkadzać ? A pytam się, bo dzisiaj jakaś bardzo wredna pani kazała nam iść z tamtąd i nie wiem czy mam prawo tam grać.

0

Chyba w Polsce nigdzie

0

Faktycznie, tu znalazłem jego wywiad ;)


@Dreg, w takim wypadku byłbym w stanie mu ,,wybaczyć''

0

Wg. mnie jeżeli piłkarz nie umie mówić po polsku, to nie powinien występować w kadrze, w końcu co to za Polak ?

0

Nie koniecznie chodzi mi o obecną kadrę, wiem, że tacy piłkarzy się pojawiali, np. właśnie Cionek. Chyba też Obraniak nie znał ?

0

Przed chwilą obejrzałem wywiad z Filipe Luisem i powiedział m.in, że nie gra dla reprezentacji Polski, ponieważ nigdy w tym kraju nie grał, ani nie zna języka, teraz pytanie- zna ktoś może jakiegoś naszego reprezentanta, który nie zna języka polskiego ?

0

Pique to może niech spróbuje uderzyć z karnego

3

Tylko teraz obrońcy już kryją Suareza i Neymara :)

2

Linetty kontuzja podobno, mam nadzieję, że powoła dwójkę z Cracovii- Budzińskiego i Kapustkę

0

O to ja chętnie, ale innym razem, bo teraz nie mogę ;)

0

Jego najlepsza konferencja, a na pewno TOP 3 ;D
Uwielbiam to

0

Hahahahahahahahahahahahahahahaha

0

U mnie dokładnie tak samo było jeszcze rok temu ;) Teraz moi kumple wolą grać w CS'a czy innego LOL'a ... :/

1

I przyszły najlepszy piłkarz wszech czasów i przyszły zdobywca 20 złotych piłek- ja ;)

2

Też piękna data ;)

1

Dzięki ;)))
@Adrian_FCB, tak urodził się 10 marca 1988 roku (dzisiaj kończy 28 lat)
@Mathieo, no cóż, dobre i to ;)

0

Jakie to wspaniałe uczucie wiedząc, że masz urodziny w tym samym dniu co piłkarz najlepszej drużyny świata

9

Jaki klub taki Sergi Roberto ;)

0

Ale jemu chyba chodziło o to, że Real po prostu nie może ;)
Z Tobą jednak się zgadzam, Wolsburg/Benfica będą na pewno

1

Dlaczego niby ???

0

Marquiniosa kupili, ponieważ było o nim wtedy głośno i miał za sobą udany sezon ;)

0

Oby

0

Przecież to James płakał...

0

No właśnie zobaczyłem na Livescorze :'(

0

Kto ?
EDIT: Chodzi Ci o gola Hernana Pereza ? :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?