Wojtek2002Barcelona
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Lublin
5 obserwujących
21 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na szczęście nie
0
Na komplecik dla Las Palmas :-)
0
Wierzyć zawsze można ;P
0
Las Palmas: Javi Varas; David García, Bigas, Lemos, Javi Garrido; Roque Mesa, Nili, Viera, Momo, Montoro; Willian José.
Real Madryt: Keylor Navas; Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Arbeloa; Modrić, Casemiro, Isco; Lucas Vázquez, Bale, Cristiano Ronaldo.
Licżę na niespodziankę ;)
0
Kurczę, nie wiem czy był, może ten mój kolega wie, dzięki za odpowiedź
0
Witam, mam takie pytanie do tych co się orientują w temacie:
Dzisiaj grałem z dwoma kolegami na boisku, które jest na terenie prywatnym bloku, w którym mieszka mój jeden kolega, no i czy my gramy legalnie z tym kolegą co tam nie mieszka ? Ten kolega, który tam mieszka pozwala nam tam grać, zresztą oprócz nas tam nikogo nie było, więc chyba nikomu to nie powinno przeszkadzać ? A pytam się, bo dzisiaj jakaś bardzo wredna pani kazała nam iść z tamtąd i nie wiem czy mam prawo tam grać.
0
Chyba w Polsce nigdzie
0
Faktycznie, tu znalazłem jego wywiad ;)
@Dreg, w takim wypadku byłbym w stanie mu ,,wybaczyć''
0
Wg. mnie jeżeli piłkarz nie umie mówić po polsku, to nie powinien występować w kadrze, w końcu co to za Polak ?
0
Nie koniecznie chodzi mi o obecną kadrę, wiem, że tacy piłkarzy się pojawiali, np. właśnie Cionek. Chyba też Obraniak nie znał ?
0
Przed chwilą obejrzałem wywiad z Filipe Luisem i powiedział m.in, że nie gra dla reprezentacji Polski, ponieważ nigdy w tym kraju nie grał, ani nie zna języka, teraz pytanie- zna ktoś może jakiegoś naszego reprezentanta, który nie zna języka polskiego ?
0
Pique to może niech spróbuje uderzyć z karnego
3
Tylko teraz obrońcy już kryją Suareza i Neymara :)
2
Linetty kontuzja podobno, mam nadzieję, że powoła dwójkę z Cracovii- Budzińskiego i Kapustkę
0
O to ja chętnie, ale innym razem, bo teraz nie mogę ;)
0
Jego najlepsza konferencja, a na pewno TOP 3 ;D
Uwielbiam to
0
Hahahahahahahahahahahahahahahaha
0
U mnie dokładnie tak samo było jeszcze rok temu ;) Teraz moi kumple wolą grać w CS'a czy innego LOL'a ... :/
1
I przyszły najlepszy piłkarz wszech czasów i przyszły zdobywca 20 złotych piłek- ja ;)
2
Też piękna data ;)
1
Dzięki ;)))
@Adrian_FCB, tak urodził się 10 marca 1988 roku (dzisiaj kończy 28 lat)
@Mathieo, no cóż, dobre i to ;)
0
Jakie to wspaniałe uczucie wiedząc, że masz urodziny w tym samym dniu co piłkarz najlepszej drużyny świata
9
Jaki klub taki Sergi Roberto ;)
0
Ale jemu chyba chodziło o to, że Real po prostu nie może ;)
Z Tobą jednak się zgadzam, Wolsburg/Benfica będą na pewno
1
Dlaczego niby ???
0
Marquiniosa kupili, ponieważ było o nim wtedy głośno i miał za sobą udany sezon ;)
0
Oby
0
Przecież to James płakał...
0
No właśnie zobaczyłem na Livescorze :'(
0
Kto ?
EDIT: Chodzi Ci o gola Hernana Pereza ? :/