2

Bardzo niewygodny strzał, w dodatku słońce go oślepiło ;)

0

Której tam wtedy nie będzie ;)

0

Zdecydowanie nie, sprytnie nabił.

0

Za dwa tygodnie* ;)

0

Oby nic poważnego.

0

Pierwsza kartka niesłuszna, ale nawet jakby jej wtedy nie dostał to dostał by ją chwilę później za faul.

0

Turan ma pełnić rolę Rakitica. Zapierdzielać w defensywie i czasami podłączać się do ataku. No chyba, że gra za Inieste tak jak dzisiaj

0

Ciekawe co jej się stało w tą rękę, mam nadzieję, że Leo po meczu da jej jakąś bluzę czy coś.

0

Najlepiej to do MŚ 2018 :)

0

Jak najszybciej zmienić Pique. Go już po 20 minutach nie powinno być na boisku i pauza na GD... całe szczęście, że mu się upiekło.

0

Z Getafe nie trafił ;)

1

Nie za mało tych obrońców ? ;)))

0

Oby w realu też tak było ;)

0

Witaj, chciałbym Ci tylko powiedzieć, że mieszkam blisko Ciebie c:

0

Liczę, że Ney go rozrusza :-)

2

Skład Villarrealu, jest Denis :D
Asenjo, Mario, Bailly, Víctor Ruiz, Rukavina, Castillejo, Bruno, Trigueros, Denis Suárez, Soldado, Bakambu.

3

Ze 3 minuty poczekaj i będzie tu co 2 komentarz o składach ;P

0

Wcale nie tak drogo. Ja bym jechał z Lublina ok. 32 godziny, więc też nie tak strasznie długo. Dzięki za odpowiedź, mam nadzieję, że mi też się kiedyś uda spełnić marzenie tak jak Tobie :)

0

Ile jechaliście ? Ile zabuliłeś ? ;P

2

Jeju, ale Ci zazdroszczę ;)
Mam nadzieję, że kiedyś też tam będę. Ile ty tam byłeś ?

0

Atletico*

0

Racja. Mam nadzieję jednak, że następcy Enrique wezmą jego przykład i będą robić dużo rotacji jak on.

0

W 3 minuty stracili 2 gole...
Jeszcze ten Diop strzelił ehh :/

0

Wypowiedź ala Enrique ;)

0

Komentarz usunięty

0

Manchesterowi wyszło to na dobre. Jak kilka lat temu odszedł Ferguson, to stali się ligowym średniakiem. Myślę jednak, że Lucho kiedyś niestety odejdzie, może trenować np. kadrę Hiszpanii, sam nawet kiedyś mówił, że chciałby to robić.

0

Mam nadzieję, że się przełamiemy w tym roku.

1

Nie wiem jak wy (chociaż myślę, że podobnie uważacie jak ja ;P), ale ja jestem pod wielkim wrażeniem Luisa Enrique. On wykonuje genialną robotę. Przykładem na to są prowadzone przez niego treningi, bo przez to mamy tak odporny zespół i to w takiej kondycji. Druga sprawa to rotacje, czyli coś czego zabrakło w sezonie za Martino. Lucho genialnie sobie to zaplanował przez co mało nie wyleciał po meczu w tamtym sezonie na Anoeta, ale podjął to ryzyko. Większość trenerów silnych klubów najpierw próbuje przekonać do siebie kibiców kilkoma zwycięstwami po 5:0 czy 6:0. Tylko nie Enrique, uznał, że to nie jest potrzebne, i przy prowadzeniu 1:0 czy 2:0 ,,włączał'' tryb energooszczędny. Kolejna jego ogromna zaleta to oczywiście jego genialne konferencje. Nigdy nie widziałem by ktoś w taki sposób ripostował, gasił itp. dziennikarzy. Mam nadzieję, że zostanie u nas naprawdę długo i zdobędziemy mnóstwo trofeów. Naprawdę wielki szacunek dla niego.

0

Bo oni się motywują na lepszych rywali, czyt. Atletico, Barca i Real.

0

Ale wysoki kurs na Lecha ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?