Wojtek2002Barcelona
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Lublin
5 obserwujących
21 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś o Ronaldo śpiewają :p
0
2
1
Ja nie widzę nic złego w pisaniu tego, jak chce tak napisać, nie obraża nikogo to jest ok.
2
Może jest Anglikiem ?
2
Włączyłem i od razu Celta zmarnowała 3 setki w jednej akcji :/
1
No to teraz 20 minut przerwy na obiad i rusza relacja meczu Celty :)
1
Niech idzie, szkoda mu kariery. Szkoda, że to się tak skończyło, bo bardzo w niego wierzyłem :/ Może jeszcze kiedyś wróci silniejszy
0
http://premiership24.com/blogi/ramsey-strzela-ktos-umiera/
7
9:0 z Hospitalet czy coś takiego. Było chyba 4 lata temu w 1/16 pk
1
Najlepszy Bejl z tym swoim akcentem xD
0
Gdzie jeden ?
2
1.Real
-Espanyol
-Getafe
2.Manchester United
3.Chelsea
Żeby nie było, są 3 kluby, bo Getafe i Espanyol to Real
0
Niech zrobią Schalke z przed roku
2
Przecież nawet Mathieu rok temu mówił w lutym, że wcześniej było spięcie między nimi
0
Dokładnie tak jak na meczach II ligi polskiej. Jak zareagowali po faulu tego LLorente na Rakiticu ?
1
Mógłby razem z Wasilewskim tworzyć ciekawy duet na obronie :-)
0
Mocno im w tym kibicuję :) Tak samo Getafe
0
Ja też ich nie chce od razu wrzucać do pierwszego składu. Oczywiście najpierw muszą być odpowiednio wprowadzeni do składu, tak jak teraz Arda i Aleix
0
Wejdzie potrójnie ;)
0
Dzięki
0
Mogę prosić o skład Rayo ?
1
Spokojnie, spokojnie, tylko napisałem to co uważam...
Nie musisz się z tym zgadzać :/
Na trzy sezony to ostatnio kupiliśmy Mathieu i Vermaelena, Mathieu zagrał jeden dobry sezon, a Vermaelen żadnego...
To samo może być z Bonuccim, dlatego lepiej kupić kogoś młodszego, nie koniecznie musi być tak zajebisty jak Neymar.
@LuisSalvano
Ja bym go nie widział właśnie z tego powodu, o którym wyżej napisałem. Może mielibyśmy genialny duet na środku obrony, ale właśnie tylko przez te 2/3 lata, a to bez sensu wydawać co 2 lata 20 baniek niż raz na 10 lat 60. Jeżeliby jednak nasz genialny zarząd chciał kupić takiego starszego stopera to Bonucci nie był by wcale taki zły :-) Też lubię go oglądać w akcji
0
Mógłby go Bayern kupić. Mają problem ostatnio w obronie, a hajsu na transfery im nie brakuje. W dodatku Bonucci to Włoch, Ancellotti też, więc całkiem możliwe
1
Bonucci ma już 28 lat. Moim zdaniem powinniśmy kupić jakiegoś młodszego stopera np. Gimeneza czy Zoume
0
Dam radę :-)
0
Racja, niesamowicie się rozwinął, tego dnia chyba pierwszy raz o nim usłyszałem i nieźle się zaprezentował. Chciałbym go kiedyś zobaczyć w naszym klubie podobnie jak Gimeneza.
0
Nie w moim wieku :v
0
O tego
0
Nie polecam psp. Jeżeli już to ps vita. Tam sie nie instaluje gier, wystarczy włożyć płytkę. Jeżeli chodzi o xbox'y to wkładasz płytke, albo ściągasz z internetu, klikasz pobierz i to wszystko
1
Szybko z leci z zeszytem do hiszpańskiego ;P