0

Coś o Ronaldo śpiewają :p

0

2

1

Ja nie widzę nic złego w pisaniu tego, jak chce tak napisać, nie obraża nikogo to jest ok.

2

Może jest Anglikiem ?

2

Włączyłem i od razu Celta zmarnowała 3 setki w jednej akcji :/

1

No to teraz 20 minut przerwy na obiad i rusza relacja meczu Celty :)

1

Niech idzie, szkoda mu kariery. Szkoda, że to się tak skończyło, bo bardzo w niego wierzyłem :/ Może jeszcze kiedyś wróci silniejszy

7

9:0 z Hospitalet czy coś takiego. Było chyba 4 lata temu w 1/16 pk

1

Najlepszy Bejl z tym swoim akcentem xD

0

Gdzie jeden ?

2

1.Real
-Espanyol
-Getafe
2.Manchester United
3.Chelsea
Żeby nie było, są 3 kluby, bo Getafe i Espanyol to Real

0

Niech zrobią Schalke z przed roku

2

Przecież nawet Mathieu rok temu mówił w lutym, że wcześniej było spięcie między nimi

0

Dokładnie tak jak na meczach II ligi polskiej. Jak zareagowali po faulu tego LLorente na Rakiticu ?

1

Mógłby razem z Wasilewskim tworzyć ciekawy duet na obronie :-)

0

Mocno im w tym kibicuję :) Tak samo Getafe

0

Ja też ich nie chce od razu wrzucać do pierwszego składu. Oczywiście najpierw muszą być odpowiednio wprowadzeni do składu, tak jak teraz Arda i Aleix

0

Wejdzie potrójnie ;)

0

Dzięki

0

Mogę prosić o skład Rayo ?

1

Spokojnie, spokojnie, tylko napisałem to co uważam...
Nie musisz się z tym zgadzać :/
Na trzy sezony to ostatnio kupiliśmy Mathieu i Vermaelena, Mathieu zagrał jeden dobry sezon, a Vermaelen żadnego...
To samo może być z Bonuccim, dlatego lepiej kupić kogoś młodszego, nie koniecznie musi być tak zajebisty jak Neymar.
@LuisSalvano
Ja bym go nie widział właśnie z tego powodu, o którym wyżej napisałem. Może mielibyśmy genialny duet na środku obrony, ale właśnie tylko przez te 2/3 lata, a to bez sensu wydawać co 2 lata 20 baniek niż raz na 10 lat 60. Jeżeliby jednak nasz genialny zarząd chciał kupić takiego starszego stopera to Bonucci nie był by wcale taki zły :-) Też lubię go oglądać w akcji

0

Mógłby go Bayern kupić. Mają problem ostatnio w obronie, a hajsu na transfery im nie brakuje. W dodatku Bonucci to Włoch, Ancellotti też, więc całkiem możliwe

1

Bonucci ma już 28 lat. Moim zdaniem powinniśmy kupić jakiegoś młodszego stopera np. Gimeneza czy Zoume

0

Dam radę :-)

0

Racja, niesamowicie się rozwinął, tego dnia chyba pierwszy raz o nim usłyszałem i nieźle się zaprezentował. Chciałbym go kiedyś zobaczyć w naszym klubie podobnie jak Gimeneza.

0

Nie w moim wieku :v

0

O tego

0

Nie polecam psp. Jeżeli już to ps vita. Tam sie nie instaluje gier, wystarczy włożyć płytkę. Jeżeli chodzi o xbox'y to wkładasz płytke, albo ściągasz z internetu, klikasz pobierz i to wszystko

1

Szybko z leci z zeszytem do hiszpańskiego ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?