45

Chciałbym, żeby wprowadzili coś takiego, że jak usuwają komentarze, to żeby całkowicie znikały, bo:
1. Brzydko wygląda
2. Jak usuwają te wszystkie komentarze z danej dyskusji i 15 komentarzy jest usuniętych to za chwilę się całą stronę przewinie i niczego ciekawego się nie dowie tylko, że jakieś tam komentarze zostały usunięte

0

Z tym się z Tobą zgodzę. Chcę jednak by Bartra też dostawał swoje szanse, bo po za tym, że jest wolny, to jakieś tam umiejętności posiada

1

Komentarz usunięty

0

Ja dalej pamiętam o tych meczach jego słabych, jednak ma teraz kilka świetnych meczy. Nie chcę, żeby skończył jak Bartra dla tego tak napisałem, chyba użyłem złego słowa

2

Komentarz usunięty

0

Nie wiem, nie odróżniam tych komentatorów (po za kilkoma wyjątkami)

0

Dla tego wahałbym się na jego miejscu czy zostać czy odejść...
Co do Ter Stegena to racja niestety, ale teraz nikogo lepszego nie znajdziemy, a już na pewno nie w jego cenie...

0

Racja, też tak sądzę, teraz chodzi nam raczej o wiek tych obu bramkarzy i po prostu lepiej zainwestować w Ter Stegena, bo jest o 10 lat młodszy i jak się go pozbędziemy to za dwa lata zostaniemy z niczym

0

Komentarz usunięty

0

To jak proponujesz ? Ter Stegen musi grać jak najwięcej by się rozwijać, do tego nie długo może mu się skończyć cierpliwość ,,poprosi'' o transfer.
@Xwowrak
Moglibyśmy sporo na nim zarobić, Real by go pewnie sprzedał za 30 mln, a znając nasz zarząd i naszych negocjatorów to pewnie max 15 :/
Od tej kasy wolę jednak, żeby został i bronił w PK

1

Komentarz usunięty

0

Lepiej nie, bo nam się Ter Stegen zbuntuje, odejdzie i za 2 lata będziemy musieli szukać nowego bramkarza :/

2

,,Barcelona by rozstrzygnęła ten dwumecz po dwudziestu minutach''- Ktoś w studiu Canal+. Nie wiem dokładnie kto to, ale zapunktował u mnie :)

0

Tak, dokładnie tak było, Pinto nawet nieźle sobie radził ;)

0

I dobrze, bo Bravo u mnie w fifie przepuszcza prawie każdy strzał z dystansu, a MATS broni bardzo dobrze :-)
A tak na poważnie to dobra decyzja, jednak chciałbym, żeby obaj zostali i grali tak:
Ter Stegen- Liga, LM
Bravo- PK

0

Ale ty mnie ciągle nie rozumiesz :/ Nie powiedziałem, że Bartra to jest jakiś super obrońca itd. Powiedziałem, że należy mu się jakaś szansa od czasu do czasu, bo miał kilka dobrych meczy, a nie gra prawie w ogóle. Ja doskonale rozumiem Enrique, nie gra to znaczy, że musi być słaby. Napisałem też, żeby przed tym meczem w LM zagrał z Getafe. To jest twoim zdaniem myślenie niedorozwiniętego gimbusa ??? ŻADNEJ mojej wypowiedzi nie poparłem tym, że jest wychowankiem, albo kocha ten klub i jeżeli ktoś tu myśli jak niedorozwinięty gimbus to ty, bo cały czas wmawiasz mi coś czego ani razu nie napisałem.

0

Ok, dzięki, nie wiedziałem jak było wczoraj, bo oglądałem tylko na nsport

0

Co to za jakaś dziwna transmisja tych meczów na raz na canal +?
Dobrze, że wczoraj Barce puścili normalnie...

0

Już Ci napisałem, że mnie to g**no obchodzi czy jest wychowankiem czy nie...
Skończyły Ci się argumenty ? Nie czytaj, jak nie chcesz...
Żałosne...

0

Jest wolny, ale to nie znaczy, że ma przez cały sezon siedzieć na ławce, może akurat przydarzy mu się jeden z lepszych meczów, a takie mu się zdarzały

0

Co z tego, że jest wychowankiem ? Co to zmienia czy nim jest czy nie ?
Cały czas szanse ? Ile ich dostał w tym sezonie ? 2 ?

0

No skoro nie dostał szansy w rozstrzygniętym meczu z Valencią, w lidze też nie dostaje i ma szanse zagrać w lidze mistrzów, bo Gerard nie zagra to dlaczego nie ?
Oczywiście mógłby się najpierw sprawdzić w meczu w lidze, najlepiej niech to będzie ostatnia kolejka przed meczem z Arsenalem. (Gramy wtedy z Getafe)

0

Ja tam ciągle uważam, że powinien dostać swoją szansę

0

Po co im kolejny pomocnik ? Powinni wzmocnić obronę...

0

Ja liczę na Bartre, szkoda, że Lucho najprawdopodobniej go nie powoła, albo będzie siedział na ławie :/

10

Z OSTATNIEJ CHWILI !!!
Mecz przełożony na jutro z powodu stłuczki samochodowej w Lublinie na ulicy Mełgiewskiej !

0

,,Liverpool z Milanem kiedy przegrywał 3-3'' xD

0

Rok temu była fajna walka o awans. W ostatniej kolejce 6 drużyn miało szanse :-)

1

Stal Stalowa Wola ;)

0

Drużyna ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?