Wojtek2002Barcelona
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Lublin
5 obserwujących
21 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
45
Chciałbym, żeby wprowadzili coś takiego, że jak usuwają komentarze, to żeby całkowicie znikały, bo:
1. Brzydko wygląda
2. Jak usuwają te wszystkie komentarze z danej dyskusji i 15 komentarzy jest usuniętych to za chwilę się całą stronę przewinie i niczego ciekawego się nie dowie tylko, że jakieś tam komentarze zostały usunięte
0
Z tym się z Tobą zgodzę. Chcę jednak by Bartra też dostawał swoje szanse, bo po za tym, że jest wolny, to jakieś tam umiejętności posiada
1
Komentarz usunięty
0
Ja dalej pamiętam o tych meczach jego słabych, jednak ma teraz kilka świetnych meczy. Nie chcę, żeby skończył jak Bartra dla tego tak napisałem, chyba użyłem złego słowa
2
Komentarz usunięty
0
Nie wiem, nie odróżniam tych komentatorów (po za kilkoma wyjątkami)
0
Dla tego wahałbym się na jego miejscu czy zostać czy odejść...
Co do Ter Stegena to racja niestety, ale teraz nikogo lepszego nie znajdziemy, a już na pewno nie w jego cenie...
0
Racja, też tak sądzę, teraz chodzi nam raczej o wiek tych obu bramkarzy i po prostu lepiej zainwestować w Ter Stegena, bo jest o 10 lat młodszy i jak się go pozbędziemy to za dwa lata zostaniemy z niczym
0
Komentarz usunięty
0
To jak proponujesz ? Ter Stegen musi grać jak najwięcej by się rozwijać, do tego nie długo może mu się skończyć cierpliwość ,,poprosi'' o transfer.
@Xwowrak
Moglibyśmy sporo na nim zarobić, Real by go pewnie sprzedał za 30 mln, a znając nasz zarząd i naszych negocjatorów to pewnie max 15 :/
Od tej kasy wolę jednak, żeby został i bronił w PK
1
Komentarz usunięty
0
Lepiej nie, bo nam się Ter Stegen zbuntuje, odejdzie i za 2 lata będziemy musieli szukać nowego bramkarza :/
2
,,Barcelona by rozstrzygnęła ten dwumecz po dwudziestu minutach''- Ktoś w studiu Canal+. Nie wiem dokładnie kto to, ale zapunktował u mnie :)
0
Tak, dokładnie tak było, Pinto nawet nieźle sobie radził ;)
0
I dobrze, bo Bravo u mnie w fifie przepuszcza prawie każdy strzał z dystansu, a MATS broni bardzo dobrze :-)
A tak na poważnie to dobra decyzja, jednak chciałbym, żeby obaj zostali i grali tak:
Ter Stegen- Liga, LM
Bravo- PK
0
Ale ty mnie ciągle nie rozumiesz :/ Nie powiedziałem, że Bartra to jest jakiś super obrońca itd. Powiedziałem, że należy mu się jakaś szansa od czasu do czasu, bo miał kilka dobrych meczy, a nie gra prawie w ogóle. Ja doskonale rozumiem Enrique, nie gra to znaczy, że musi być słaby. Napisałem też, żeby przed tym meczem w LM zagrał z Getafe. To jest twoim zdaniem myślenie niedorozwiniętego gimbusa ??? ŻADNEJ mojej wypowiedzi nie poparłem tym, że jest wychowankiem, albo kocha ten klub i jeżeli ktoś tu myśli jak niedorozwinięty gimbus to ty, bo cały czas wmawiasz mi coś czego ani razu nie napisałem.
0
Ok, dzięki, nie wiedziałem jak było wczoraj, bo oglądałem tylko na nsport
0
Co to za jakaś dziwna transmisja tych meczów na raz na canal +?
Dobrze, że wczoraj Barce puścili normalnie...
0
Już Ci napisałem, że mnie to g**no obchodzi czy jest wychowankiem czy nie...
Skończyły Ci się argumenty ? Nie czytaj, jak nie chcesz...
Żałosne...
0
Jest wolny, ale to nie znaczy, że ma przez cały sezon siedzieć na ławce, może akurat przydarzy mu się jeden z lepszych meczów, a takie mu się zdarzały
0
Co z tego, że jest wychowankiem ? Co to zmienia czy nim jest czy nie ?
Cały czas szanse ? Ile ich dostał w tym sezonie ? 2 ?
0
No skoro nie dostał szansy w rozstrzygniętym meczu z Valencią, w lidze też nie dostaje i ma szanse zagrać w lidze mistrzów, bo Gerard nie zagra to dlaczego nie ?
Oczywiście mógłby się najpierw sprawdzić w meczu w lidze, najlepiej niech to będzie ostatnia kolejka przed meczem z Arsenalem. (Gramy wtedy z Getafe)
0
Ja tam ciągle uważam, że powinien dostać swoją szansę
0
Po co im kolejny pomocnik ? Powinni wzmocnić obronę...
0
Ja liczę na Bartre, szkoda, że Lucho najprawdopodobniej go nie powoła, albo będzie siedział na ławie :/
10
Z OSTATNIEJ CHWILI !!!
Mecz przełożony na jutro z powodu stłuczki samochodowej w Lublinie na ulicy Mełgiewskiej !
0
,,Liverpool z Milanem kiedy przegrywał 3-3'' xD
0
Rok temu była fajna walka o awans. W ostatniej kolejce 6 drużyn miało szanse :-)
1
Stal Stalowa Wola ;)
0
Drużyna ?