Wojtek2002Barcelona
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Lublin
5 obserwujących
21 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A Espanyol przybliży się do strefy spadkowej :-)
0
Witaj, ja polecam Więźnia Labiryntu, ale zależy jaką część.
Oglądałem pierwszą i była świetna, a drugiej nie oglądałem, ale słyszałem od znajomych, że była gorsza :/
0
Nie przejmuję się tym, tylko martwi mnie to, że niektórzy kibice Realu mają klapki na oczach...
0
Chyba mnie nie zrozumiałeś. Na pewno ktoś teraz myśli, że BBC jest lepsze (hala dzieci), a ten mecz mógłby zamknąć im buzie
0
Komentarz usunięty
1
Dzięki, że stanąłeś w mojej obronie ;) Myślę chyba jednak, że @FcBarcelonaLove, nie chciał napisać nic złego ;)
0
Ty by było piękne, nikt by chyba nie miał wtedy wątpliwości, że MNS jest lepsze od BBC :P
0
http://lfootball.ws/2019-barcelona-atletico-madrid.html
Tutaj będą 10/15 minut przed meczem
1
Tak
0
Dzisiaj strzeliłem w fifie w jednym meczu trzy hat-tricki, każdym z MNS.
Fajnie, gdyby kiedyś Naymar, Messi i Suarez strzelili po hat-tricku w prawdziwum meczu ;)
0
Co tak szybko ? :o
0
Cda.pl
0
Możesz sprawdzić kiedy dodałeś pierwszy komentarz, to pewnie w tych okolicach ;)
1
Ma być od pierwszego lutego. Masz, przejrzyj sobie (ta informacja jest post niżej):
https://www.facebook.com/MultimediaPolskaSA/?fref=ts
2
Ma tu ktoś Multimedie ?W końcu doczekałem się tam Eleven ;D
Jutro ostatni mecz na ruskich streamach
0
Betis walczy o utrzymanie...
A mieli walczyć o mistrzostwo ;)
Ah ten Van der Vaart :D
2
http://www.memypilkarskie.pl/img/9470/dla-nich-bedzie-to-szczegolny-mecz-/
Wybaczcie jak było
Piękna historia :'(
0
I tak mają zakaz transferowy :-)
0
Pewnie o 12
0
Patrząc na formę najsłabsza w tym zestawieniu będzie drużyna z pary Las Palmas/Valencia. Najsilniejsza z tych drużyn jest oczywiście Celta o ile nie sprzedadzą Nolito. Mogą nam sprawić duże problemy, więc chciałbym zagrać z nimi w półfinale, żeby w razie odrobić straty w drugim meczu.
0
1 klasa gimnazjum ;D
Na ten moment planuję zdać testy sędziowskie (oczywiście jak skończę 18 lat) i na początku jak nie uda mi się przebić do wyższych lig to dorabiać sobie w MC Donaldzie ;P
Albo druga wersja trochę mniej ryzykowna to pójść na studia, potem zostać jakimś dziennikarzem sportowym zajmującym się Ligą hiszpańską, w między czasie zrobić papiery trenerskie i po kilku latach spróbować swoich sił w tym zawodzie ;)
0
Z tymi punktami to trochę przesadziłeś:
Bo załóżmy, że Prevc i Stoch skoczą po 128 metrów, ale jak skakał Prevc to nie było wiatru, a jak skakał Stoch to skakał pod silny wiatr, więc łatwiej taki rezultat byłoby osiągnąć Prevcowi, dlatego to trochę niesprawiedliwe :/
Druga sprawa to są belki startowe. Jak ktoś skacze z dalsza to ma więcej czasu żeby się rozpędzić, więc też będzie miał łatwiej ;)
0
I zwycięstwa Polaków w ręczną :'(
0
Benitez :P Bo tęsknimy
28
+10 doliczonych :)
0
Szkoda. Admin fajny, często dodaje posty, ale ma jedną dużą wadę :/
Na siłe dodaje jak najwięcej osób, a połowa z nich to sezonowcy :/
0
Udzielasz się często ? Też Cię denerwuje poziom większości komentarzy ?
0
Po to jest La Rambla, jak nie chcesz to nie odpowiadaj ;)
0
Ktoś z was należy do grupy na fb pt.: FC BARCELONA NEWS ???
2
Ale nie wiadomo czy dzisiaj wygrają :P