1

Ale on (Piotr,1985) napisał, że ktoś, czyli ten, którego zacytował @fcbarcelonacule ;)

4

Bóg niech najpierw stworzy 1/16 ligi mistrzów :)
Bo narazie jest ,,tylko'' 1/8

0

Klasa o profilu hiszpańskim :) Jutro mam 7 lekcji :/

0

Chętnie bym zwiał, ale muszę poprawić oceny z biologii. Pani by mi nie darowała.
Do tego zachowanie mam takie nie bardzo, więc muszę uważać. Kolega ma wziąć tableta, więc może nie wszystko stracone :)

0

Tylko jedna taka będzie :/ Poza tym mam jeszcze m.in. 2 hiszpańskie, biologie, polski czy matme.

0

Dziękuje kolego, to trudny dla mnie czas :(
Życzę Tobie żadnych komplikacji przy oglądaniu ;)

6

No kur.... !!! Co za pech !!!
Jutro od 11:55 miałem mieć informatyke i miałem zamiar obejrzeć koniec I połowy i początek II, ale akurat wtedy moja klasa ma pójść na jasełka... Ehh

1

Chciał napisać wiadomość do swojej mamy, ale sprzęt mu się zaciął

2

Teraz to jemu Alves wybije palca :P

0

Pary 1/16 finału Ligi Europy:

Valencia CF - Rapid Wiedeń
ACF Fiorentina - Tottenham Hotspur
Borussia Dortmund - FC Porto
Fenerbahce Stambuł - Lokomotiw Moskwa
Anderlecht Bruksela - Olympiakos Pireus
FC Midtyjlland - Manchester United
FC Augsburg - Liverpool FC
Sparta Praga - FK Krasnodar
Galatasaray Stambuł - Lazio Rzym
FC Sion - Sporting Braga
Szachtar Donieck - Schalke 04 Gelsenkirchen
Olympique Marsylia - Athletic Bilbao
Sevilla FC - Molde FK
Sporting Lizbona - Bayer Leverkusen
Villarreal CF - SSC Napoli
AS Saint-Etienne - FC Basel

Czyli gdyby Legia awansowała to by grała z United, a Lech z Tottenhamem :o
Może to jednak dobrze, że nie awansowali :P

0

Sorry, miało być na La Rambla :/

0

4

0

Ba ! Nawet swojego psa nazwał Messi, tłumacząc sie, że Leo tak jak i jego pies są najlepsi na świecie :)

0

Niestety ja nie mam takich luksusów :( Muszę się szybko szorować :P

15

Wróciłem z pod prysznica i .... naszczęście wynik bez zmian :))
Przez całą kąpiel się denerwowałem :)

0

Ja mam takiego trika:
-Widzisz takie poziome kreski pod czerwonym krzyżykiem? Naciśnij je i powiększ np. do 150 :p Miłego oglądania :))

0

O :0 Dziękuje bardzo :)

4

Nie ty jeden :(((

0

Tak :) Teraz jak rezerwy spadły to nigdzie nie mogę się dowiedzieć jak im idzie.
Ewentualnie jak ktoś napisze na stronie.

0

Ja ogółem nie kibicuje Niemcom. Do drugiej serii nie awansował m.in Richard Freitag :-)

1

Koniec pierwszej serii skoków w Niżnym Tagile. Do drugiej serii awansowało aż 5 polaków !!! Kamil Stoch (9), Macej Kot (17), Klemens Murańka (18), Piotr Żyła (20) i Dawid Kubacki (29). Ładnie, Brawo !

0

Samemu sobie robiłem

0

Ciekawy pojedynek by był, z drugiej strony nie wyobrażam sobie Alexisa grającego przeciwko Barcy :(

1

Perez nie zdążył wysłać mi koperty :P

0

Moje próbne losowanie 1/8 finału ligi mistrzów:
1. Arsenal Londyn - Real Madryt
2. AS Roma - Manchester City
3. KAA Gent - VFL Wolsburg
4. Benfica Lizbona - FC Barcelona :)
5. PSG - Bayern Monachium
6. Juventus Turyn - Chelsea Londyn
7. PSV - Zenit Sankt Petersburg
8. Dynamo Kijów - Atletico Madryt


Szczerze mówiąc nie mam nic przeciwko żeby tak właśnie było :)

1

Chyba z Twojego zmiennika :P

0

18:00 Polsat

0

półfinał 11:30 czwartek, finał 11:30 niedziela

2

Speaker w Napoli mówi po polsku :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?