0

Czego w tym roku nie robisz skrótów po każdym meczu ligowym jak rok temu ?

0

Przecież zatrzymał faulem dobrze zapowiadającą się kontrę. Należała mu się żółta ;)

2

I tak oto przechytrzyliśmy bana transferowego ;)

0

Jedyne czego się obawiam w tym meczu to to, że mi transmisja będzie się zacinać :p

0

na lwfootbal.ws

0

Nie ma to jak odpowiedź na pytanie :p

1

Hehe tak też myślałem, że to podchwytliwe ;)

0

Trenuje rezerwy Realu

3

O czym mówisz ?
Gran Derbi będzie za ok. 50 h ;)

2

http://www.przegladsportowy.pl/zinedine-zidane-moze-zastapic-rafaela-beniteza,artykul,622577,1,13057.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage

Ciekawe czy to prawda :p
My też słabo graliśmy rok temu na tym etapie sezonu, przegraliśmy z Realem, a Enrique został i zdobył potrójną koronę

25

1. Lepiej by chyba brzmiało ,, Kataloński koszmar Keylora Navasa''.
2. Z podanych meczów tylko to 7:0 było koszmarem, reszta całkiem nie zła, a w jednym meczu był nawet bohaterem.

0


To Euro 2016 już było ? :o

2

Teraz tylko nie stawiać Neymara w murku przy rzucie wolnym ;)

1

Marna prowokacja

1

Oglądam Twoje skróty już niecały rok :) Tak się właśnie zastanawiałem czy twórca tego kanału jest tutaj zarejestrowany.

0

Jak to dobrze znów widzieć pionowe pasy ;) Ładne koszulki, oby takie naprawdę były

0

No tak, nie zobaczyłem artykułu. Dzięki.

0

Na jaki mecz jedziesz ?

0

Trudno określić, wczoraj zagrał krótko, a wcześniej mu się nie przyglądałem. Mam nadzieję, że z Czechami zagra długo i dobrze:)

1

Jak myślicie, czy ustawienie 4-4-2 będzie dobre na Euro? Moim zdaniem 4-3-3 byłoby lepsze. Problem jest ze skrzydłowymi. Obecnie najlepszy jest Grosicki, który dobre mecze przeplata gorszymi. Drugi jest Błaszczykowski, lecz on nie wytrzyma 90 minut na pełnych obrotach. W tym sezonie z Kuby zrobiła się straszna szklanka co jest wytłumaczeniem jego gorszej kondycji. Lepiej by było gdyby Kuba wchodził z ławki na ostatnie 30minut. Wtedy dałby drużynie o wiele więcej. Drugim skrzydłowym w formacji wyjściowej byłby w takim wypadku Arek Milik. Jedynym napastnikiem zostałby Robert. Przed nimi grałoby trzech środkowych pomocników. Pierwszym byłby Krychowiak, który sprawdza się też w roli rozgrywającego, a czasami może wdać się w drybling. Wspierałby go Zieliński, który zagrał wczoraj dobry mecz. Bardzo podobały mi się jego długie, bardzo dokładne podania. Chciałbym żeby trzecim pomocnikiem był Polański, lecz on chyba z przyczyn poza sportowych nie ma szans na powołanie. W takim razie zostaje Mączyński albo Jodłowiec. Ostatnio w lepszej formie jest ten pierwszy, co pokazał m.in. w meczu z Irlandią. Czas na nasz najsłabszy punkt czyli obronę. Islandczycy mieli bardzo dużo miejsca przy wyprowadzaniu kontrataków. Bardzo widoczne były błędy Szukały oraz długi powrót Piszczka. Na środku obrony postawiłbym na Glika oraz Pazdana, który rywalizowałby o miejsce w składzie z Szukałą. Na prawej obronie mamy Piszczka z Olkowskim. Ten drugi jest ostatnio w całkiem niezłej formie. Drugim bocznym obrońcą powinien być Rybus. Wawrzyniak może mu buty czyścić. Została już tylko pozycja bramkarza. Fabiański dobrze broni w Swansea, natomiast Szczęsny nieco gorzej radzi sobie w Romie. Postawiłbym na tego, który podczas sezonu będzie mógł pochwalić się lepszymi interwencjami oraz statystykami.Mam nadzieję, że do Euro rozwiąże się jednak problem skrzydłowych i będziemy grać 4-4-2.

0

Nie ma nikogo lepszego ://

0

Wybrałem mecz Sevilli z City, gdzie wpadłyjuż 4 gole. Tak czytając wasze komentarze odnośnie meczu Realu i farta to nie żałuję.

13

Nie jesteś na stronie Villanovense ;)

0

Ja nie miałem i nie mam TVP Sport

0

To już nie w Gran Derbi ? :P Chyba, że w finale lm bedziemy grać z Realem

1

jutro * :)

16

11.10.2014
Polska-Niemcy 2:0

0

Szczęsny-Olkowski (jest obecnie w lepszej formie niż Piszczek),Pazdan,Glik,Rybus,Kuba,Krychowiak,Zieliński,Grosicki,Lewy,Milik

0

Milika :)

3

Manita. Pięć goli Leo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?