Wojtek2002Barcelona
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Lublin
5 obserwujących
21 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mam dokładnie tak samo :(
0
0
Celta jeśli wygra to nim będzie
0
Grają w dziesiątke....
2
Myślisz, że wszyscy leżą na jednym ?
0
No i teraz czekają nas dwa bardzo trudne miesiące z Munirem w pierwszym składzie... Zdrowia Leo !
0
Dzięki :) Liczyłem, że obejrze na czymś z rojadirecty no ale trudno.
2
Nie każdego stać na eleven.
1
Dobra, pora szukać transmisji. Kto się podzieli ?
1
Zrobione, wysłałem na priv
0
Nolito i Celta prowadzi z Sevilla
0
Jeżeli już to oby nie za 80 milionów
1
Zwłaszcza w wykończeniu ...
0
Messi odpoczywał tydzień temu, więc następny jego niepełny mecz nastąpi gdzieś za rok :)
1
Dostępni zawodnicy na mecz Levante :
Bramkarze : Ter stegen, Masip
Obrońcy : Roberto, Bartra, Mascherano, Mathieu, Adriano, Alba
Pomocnicy : Sergio, Rakitic, Iniesta
Napastnicy : Messi, Suarez, Neymar, Sandro, Munir
Najgorzej z pomocą . Trzech zawdników, którzy grają prawie co mecz, a Levante to chb najlepszy rywal w najbliższym czasie na rotacje. Szansę można dać komuś z Barcy B. Ja bym postawił na Gumbau i Sampera. Napstnicy dotępni są wszyscy , więc można by przesunąć Messiego do pomocy. W obronie nie trzeba robić dużych rotacji. Jest 5 zawodników, w dodatku Pique niedługo kończy się zawieszenie . Jeszcze jest Grimaldo z rezerw. Na środku postawiłbym na Bartre i Mathieu ,a po bokach Adriano/Roberto i Grimaldo/Adriano.
Trzeba dać odpocząć podstawowym zawodnikom, ponieważ już trzy dni póżniej gramy trudny mecz z Celtą, a do drużyny dołączy tylko Pique.
Mój proponowany skład na mecz z Levante:
Mats
Adriano/Roberto, Bartra, Mathieu , Grimaldo/Adriano
Gumbau/Sergio
Samper Messi
Munir Suarez Sandro
2
Dokładnie :) Są rzeczy ważne i ważniejsze . Barca należy do ważniejszych.
14
No to szykują się wagary :P
0
He He He Ja już taką mam :)
1
I jeszcze Anoeta, na którym dawno nie wygraliśmy.
0
Coś dużą masz tą ręke ;)
0
Na playerze musisz się najpierw zarejestrować, ja to zrobiłem wczoraj (za darmo) i potem po prostu klikasz w mecz , gdzieś się na stronie głównej wyświetli. Ja wczoraj oglądałem powtórkę meczu Barcy z Malagą i faktycznie się nie zacinało.
0
Wejdź na rojadirecte, kliknij mecz Hiszpani , wyświetlą Ci się kanały i po prawej stronie od języka komenterza transmisji będzie ,,typ'' i pod tym szukaj Sop Casta
0
Varkond - Żebyś wiedział, że nie poszedł, nigdy nie byłem z tego najlepszy
Uno Dos Dres - Tak, ale co z tego ? Co ? Ta strona jest od 18 lat, że gdy się pomylisz lub nie doczytasz ( tak jak w moim przypadku ) to się wytyka, że jestem nie pełnoletni ?
0
Dlaczego z Turcją ? Losowanie będzie
2
Turan !!!!!!!!!!!! Gol !!!!!
0
GOL ! Turcja prowadzi !
0
Wszedł właśnie legionista - Duda
2
Nie broniłby, bo już wcześniej zapowiedział, że nie przedłuży wygasającego za kilka miesięcy kontraktu
0
Pozdro ze Słonecznego Brzegu , 32 stopnie dzisiaj były
0
Jestem, ale unikam zbędnuch pytań ( takich o Turana i Vidala ), albo szukam odpowiedzi na nie w internecie.