3

Mam dokładnie tak samo :(

0

0

Celta jeśli wygra to nim będzie

0

Grają w dziesiątke....

2

Myślisz, że wszyscy leżą na jednym ?

0

No i teraz czekają nas dwa bardzo trudne miesiące z Munirem w pierwszym składzie... Zdrowia Leo !

0

Dzięki :) Liczyłem, że obejrze na czymś z rojadirecty no ale trudno.

2

Nie każdego stać na eleven.

1

Dobra, pora szukać transmisji. Kto się podzieli ?

1

Zrobione, wysłałem na priv

0

Nolito i Celta prowadzi z Sevilla

0

Jeżeli już to oby nie za 80 milionów

1

Zwłaszcza w wykończeniu ...

0

Messi odpoczywał tydzień temu, więc następny jego niepełny mecz nastąpi gdzieś za rok :)

1

Dostępni zawodnicy na mecz Levante :
Bramkarze : Ter stegen, Masip
Obrońcy : Roberto, Bartra, Mascherano, Mathieu, Adriano, Alba
Pomocnicy : Sergio, Rakitic, Iniesta
Napastnicy : Messi, Suarez, Neymar, Sandro, Munir
Najgorzej z pomocą . Trzech zawdników, którzy grają prawie co mecz, a Levante to chb najlepszy rywal w najbliższym czasie na rotacje. Szansę można dać komuś z Barcy B. Ja bym postawił na Gumbau i Sampera. Napstnicy dotępni są wszyscy , więc można by przesunąć Messiego do pomocy. W obronie nie trzeba robić dużych rotacji. Jest 5 zawodników, w dodatku Pique niedługo kończy się zawieszenie . Jeszcze jest Grimaldo z rezerw. Na środku postawiłbym na Bartre i Mathieu ,a po bokach Adriano/Roberto i Grimaldo/Adriano.
Trzeba dać odpocząć podstawowym zawodnikom, ponieważ już trzy dni póżniej gramy trudny mecz z Celtą, a do drużyny dołączy tylko Pique.
Mój proponowany skład na mecz z Levante:
Mats
Adriano/Roberto, Bartra, Mathieu , Grimaldo/Adriano
Gumbau/Sergio
Samper Messi
Munir Suarez Sandro

2

Dokładnie :) Są rzeczy ważne i ważniejsze . Barca należy do ważniejszych.

14

No to szykują się wagary :P

0

He He He Ja już taką mam :)

1

I jeszcze Anoeta, na którym dawno nie wygraliśmy.

0

Coś dużą masz tą ręke ;)

0

Na playerze musisz się najpierw zarejestrować, ja to zrobiłem wczoraj (za darmo) i potem po prostu klikasz w mecz , gdzieś się na stronie głównej wyświetli. Ja wczoraj oglądałem powtórkę meczu Barcy z Malagą i faktycznie się nie zacinało.

0

Wejdź na rojadirecte, kliknij mecz Hiszpani , wyświetlą Ci się kanały i po prawej stronie od języka komenterza transmisji będzie ,,typ'' i pod tym szukaj Sop Casta

0

Varkond - Żebyś wiedział, że nie poszedł, nigdy nie byłem z tego najlepszy
Uno Dos Dres - Tak, ale co z tego ? Co ? Ta strona jest od 18 lat, że gdy się pomylisz lub nie doczytasz ( tak jak w moim przypadku ) to się wytyka, że jestem nie pełnoletni ?

0

Dlaczego z Turcją ? Losowanie będzie

2

Turan !!!!!!!!!!!! Gol !!!!!

0

GOL ! Turcja prowadzi !

0

Wszedł właśnie legionista - Duda

2

Nie broniłby, bo już wcześniej zapowiedział, że nie przedłuży wygasającego za kilka miesięcy kontraktu

0

Pozdro ze Słonecznego Brzegu , 32 stopnie dzisiaj były

0

Jestem, ale unikam zbędnuch pytań ( takich o Turana i Vidala ), albo szukam odpowiedzi na nie w internecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?