0

Jest na Rojadirectcie i na mecze24.

0

Prawdziwy patriota z Ciebie

2

1) Bilbao - wyjazd
2) Malaga - dom
3) Atletico - wyjazd
4) Levante - dom
5) Celta - wyjazd
6) Las Palmas - dom
7) Sevilla - wyjazd
8) Rayo - dom
9) Eibar - dom
10) Getafe - wyjazd
11) Villarreal - dom
12) Real Madryt - wyjazd
13) Sociedad - dom
14) Valencia - wyjazd
15) Deportivo - dom
16) Gijon - wyjazd
17) Betis - dom
18) Espanyol - wyjazd
19) Granada - dom

1

Real dostał Gijon ...

0

Wielkie dzięki

1

Czy ktoś wie jak jest z tym lososwaniem ? Czy można oglądać to na żywo ? Jeżeli tak to gdzie ?

0

Kluczowy w tej akcji był zawodnik z ,,7'' na plecach, chyba Caligliuri. Ograł kilku przeciwników i potem z pozycji leżącej zagrał piłkę. Nic tylko wstać i klaksać :)

0

Tak, właśnie zauważyłem :)

0

Fajnie by było . Wtedy w Gdańsku byłem i było świetnie. Po meczu pojechałem na lotnisko z kąd miała Barca odlecieć , to ja zapukałem w szybe i Alexis mi pomachał , a ja jemu . Nie zapomne tego do końca życia

0

Na Canal + go brać.
Koniec. Lechia gra jutro z Hannoverem w finale .

0

Słyszałem, że teraz podobno na meczu Hannoveru z Monaco jest niecałe 5 tys.

0

Gol Hannoveru !!!!

0

0

Najpierw zrobiłem na poważnie, wyszedł mi Neuer :( Potem zrobiłem byle jak ( klikałem inne odpowiedzi niż wcześniej ) z tym samym opisem.

0

Orientuje się ktoś jakie będą ćwierćfinały na CA ? Jak to będzie wyglądać skoro są 3 grupy ?

0

13 , czekam na hejty :)

0

Nie wystygnie Ci ? :P

2

Przeczytałem nagłówek :
,,Vidal: W sobotę przegram najważniejszy mecz w swoim życiu''

3

Użyłeś złego słowa : zamiast remontada powinieneś napisać manita

0

Ole Ole Ole Ole
Top of the world
We're top of the world
:) :) :) :) :) :) :) :) :)

0

Ja byłem pod koniec listopada i z piłkarzy był chyba tylko Pele

0

Hiszpan z największą ilością goli w lidze hiszpańskiej

0

11. Celta Vigo
( Spójrzcie w tabelę )

20

0

chodzi o gole w polfinalach

0

Podobno ma wystartować razem z Korwinem

0

A nie 77 ???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?