Wojtek2002Barcelona
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Lublin
5 obserwujących
21 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest na Rojadirectcie i na mecze24.
0
Prawdziwy patriota z Ciebie
0
http://www.laliga.es/calendario-2015-2016.html
2
1) Bilbao - wyjazd
2) Malaga - dom
3) Atletico - wyjazd
4) Levante - dom
5) Celta - wyjazd
6) Las Palmas - dom
7) Sevilla - wyjazd
8) Rayo - dom
9) Eibar - dom
10) Getafe - wyjazd
11) Villarreal - dom
12) Real Madryt - wyjazd
13) Sociedad - dom
14) Valencia - wyjazd
15) Deportivo - dom
16) Gijon - wyjazd
17) Betis - dom
18) Espanyol - wyjazd
19) Granada - dom
1
Real dostał Gijon ...
0
Wielkie dzięki
1
Czy ktoś wie jak jest z tym lososwaniem ? Czy można oglądać to na żywo ? Jeżeli tak to gdzie ?
0
Kluczowy w tej akcji był zawodnik z ,,7'' na plecach, chyba Caligliuri. Ograł kilku przeciwników i potem z pozycji leżącej zagrał piłkę. Nic tylko wstać i klaksać :)
0
Tak, właśnie zauważyłem :)
0
Fajnie by było . Wtedy w Gdańsku byłem i było świetnie. Po meczu pojechałem na lotnisko z kąd miała Barca odlecieć , to ja zapukałem w szybe i Alexis mi pomachał , a ja jemu . Nie zapomne tego do końca życia
0
http://sport.tvp.pl/20611278/pilka-nozna-copa-america-chile-argentyna-final
0
Na Canal + go brać.
Koniec. Lechia gra jutro z Hannoverem w finale .
0
Słyszałem, że teraz podobno na meczu Hannoveru z Monaco jest niecałe 5 tys.
0
Gol Hannoveru !!!!
0
0
http://www.mwyniki.pl/copa-america/?gclid=COaIydLar8YCFasMcwod_NYAXQ
0
Najpierw zrobiłem na poważnie, wyszedł mi Neuer :( Potem zrobiłem byle jak ( klikałem inne odpowiedzi niż wcześniej ) z tym samym opisem.
0
Orientuje się ktoś jakie będą ćwierćfinały na CA ? Jak to będzie wyglądać skoro są 3 grupy ?
0
13 , czekam na hejty :)
0
Nie wystygnie Ci ? :P
2
Przeczytałem nagłówek :
,,Vidal: W sobotę przegram najważniejszy mecz w swoim życiu''
3
Użyłeś złego słowa : zamiast remontada powinieneś napisać manita
0
Ole Ole Ole Ole
Top of the world
We're top of the world
:) :) :) :) :) :) :) :) :)
0
Ja byłem pod koniec listopada i z piłkarzy był chyba tylko Pele
0
Hiszpan z największą ilością goli w lidze hiszpańskiej
0
11. Celta Vigo
( Spójrzcie w tabelę )
20
0
chodzi o gole w polfinalach
0
Podobno ma wystartować razem z Korwinem
0
A nie 77 ???