Wojtek2002Barcelona
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Lublin
5 obserwujących
21 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ah... Jak to życie potrafi czasem wnerwić :(
Wczoraj, gdy oglądałem mecz Barcy straciłem 1/3 meczu przez szukanie transmisji, a teraz gdy oglądam Real działa jak z nut i to za pierwszym razem :/
0
Co o Jamesie powiedzieli ?
0
Może by było wtedy tak jak w Lublinie Euro do lat 21 w 2017 roku :-)
Oby u nas w grupie grała Hiszpania to na pewno wybiorę się podziwiać m.in Sampera, albo Chorwacja to zobaczę Halilovica.
0
Aha, mijam je w drodze na stadion. Nie chodzę na Motor, czekam aż awansują do II ligi to wtedy pójdę jak będą grali ze Stalówką na Arene Lublin, oczywiście jako kibic gości :-)
1
Ja też :( Chyba każdy, ale najbardziej się przestraszyłem gdy zobaczyłem powtórkę jak mocno się odbiła ta głowa... Pomyślałem nawet chwile, że mógł wstrząsu mózgu dostać
0
No, cieszę się, że pomogłem :-)
Moja babcia mieszka blisko stadionu, w takich domkach jednorodzinnych przed lasem. Niedaleko jest też huta gdzie pracował mój dziadek.
Ja mieszkam w Lublinie i na mecze chodzę wtedy gdy odwiedzam babcię i dziadka czyli ok. raz na 2 miesiące i czasami jadę z tatą na wyjazd do Puław, bo mam nie daleko :-)
0
1.Spróbuj zobaczyć kiedy dodałeś pierwszy komentarz, bo może właśnie wtedy się zarejestrowałeś, albo w okolicach tego dnia.
2.Mój tata urodził się w Stalowej Woli, a teraz tam mieszka mój dziadek z moją babcią. Czasami właśnie z dziadkiem i tatą chodzę na mecze ,,Stalówki''. ;)
2
2 lata temu obraził na Twiterze Barce i Katalonie. Dzisiaj popołudniu podpisał kontrakt z Barcą B i kilka godzin później go wywalili za te posty :)
1
Niestety Real pomimo kryzysu powinien sobie poradzić, może gdyby grał na wyjeździe... :/
2
Dzień świętych niewiniątek - zostało ustanowione na pamiątkę rozkazu króla Heroda dotyczącego zabicia wszystkich małych chłopców (to są te niewiniątka i od tego wzięła się nazwa).
0
Powinno
0
Musisz pobrać te programy
7
Póki jeszcze mam internet:
Wesołych Świąt dla wszystkich użytkowników i nie tylko. Życzę prezentu, w efekcie którego w czerwcu będziemy mogli zaśpiewać 3 razy: Campeones !
0
Pewnie właśnie nie grał w ostatnim sezonie Ojca Mateusza przez przeprowadzkę do Barcelony ;)
0
Czy tylko mi ten mężczyzna w błękitnej koszulce na pierwszym planie przypomina Michała Pielę ? :P
0
No to nie wiem :-) Znasz taką grę jak Curve Fever ? Ja za chwilę będe grać w to z @Kusco15. Możesz z nami zagrać
0
To posłuchaj muzyki, na pewno jakąś lubisz
1
To na orlika :)
11
1. Pójść na orlika, póki jest ciepło
2. Zjeść coś
3. Posłuchać muzyki
4. Pograć w jakąś grę
5. Obejrzeć film
6. Pouczyć się
3
No i bardzo dobrze :-) W końcu mam okazję zagrać w piłkę w połowie grudnia ;)
Jednak święta bez śniegu to już nie to samo...
4
Wzajemnie ;)))
0
Jak się dobrze spisze w ciągu roku, to czemu nie
0
To musimy kiedyś stworzyć gre: FCBarca.com, dla nas wszystkich, zobaczymy kto jest najlepszy :-)
2
Hahahahahahaha, o kurde !
Chociaż wiem czym mógł się sugerować:
Gole przeciwko Legii:
-Suarez - 0
Higuain - 1
SZACUNEK
0
Tak :-)
@mahavishnu
Nie wiem, nie uczę się niemieckiego. Koledzy mi tak mówili.
0
Niemiecki się kłania ;)
Znaczy to w tym języku ,,ostry zakręt'', więc bez podejrzeń proszę :-)
2
Gra ktoś w curve fever ?
0
Mój komentarz też był napisany ,,dla żartu''. Wiem co się wczoraj działo i też uwielbiam czytać ich komentarze.
0
To już się rozgrzewają ? ;)
1
Ty też c: