0

Ja się uczę pół roku i na razie idzie mi dobrze :-) Jest łatwy, przyjemny jak to kolega wyżej pisał. Jest tylko problem z dwoma czasownikami: hay i estar. Bardzo trudno rozróżnić sytuację kiedy użyć hay, a kiedy estar, ale podobno Hiszpanie wybaczają jak ktoś na ich terenie pomyli te dwa czasowniki :)

0

20:30

4

Ja tam jestem za Chelsea, żeby United po tym meczu mniej groziły puchary, a The Bus już na szczęście nie grożą :-)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Racja :-) Ale mimo wszystko liczę, żeby pokonali już ten kryzys

0

0

Kontuzja, wcześniej grał :-)

26

A tymczasem (dwa dni temu :P) polska strona Valencii wystawiła oceny swoim zawodnikom za mecz z Barcą:
,,Po krótkiej naradzie w gronie redakcji uznaliśmy, że żaden z piłkarzy Valencii nie tylko nie zasłużył na wyróżnienie, ale wręcz sprawił, iż nasza 0-10 skala okazała się być zbyt pobłażliwa. Z tego tytułu jednorazowo (oby) zdecydowaliśmy, że ten występ pominiemy milczeniem. Bo — tak samo jak z grą dla Valencii — nawet na 0 trzeba zasłużyć.''
Smutno to się czyta, oby Nietoperze coś jeszcze ugrali

4

Liczę na zwycięstwa Leicester i Tottenhamu :)

3

Ta mina xD ;)

1

1. Śo jeżeli już ;)
2. Pique, Godin, Gimenez i to jego chciałbym w Barcelonie

0

Tak

0

Adam

1

Jaka choroba jest najbardziej niebezpieczna?
- Miłość, bo od razu kładzie do łóżka...

4

Shakira ;]

1

Drużyna wcześniej założona, więc Sevilla nim będzie :/ (1890 rok). Jeżeli jednak Celta awansuje, to gospodarzem będzie Barca (Celta została założona w 1923 roku).

1

Albo Tottenham :-) Byleby nie City, United i Chelsea (chociaż to na szczęście już nie możliwe)

0

Żałuję, żałuję, gol piękny, ale matma ważniejsza :'(

0

A ja ?

0

Czyli jak w finale na Euro Lewy podejdzie do decydującego karnego to ty będziesz wolał żeby zrobił Ramosa niż dał nam triumf ?

0

On to mówił nie tylko w Bravo Sporcie ;)

0

Zeszyt od matmy :/

48

Uwaga, Spoiler:
Real Madryt - Espanyol Barcelona 10-0
Ronaldo 10' (Rzut karny)
Ronaldo 16' (Rzut karny)
Ronaldo 27' (Rzut karny)
Ronaldo 38' (Rzut karny)
Ronaldo 44' (Rzut karny)
Ronaldo 53' (Rzut karny)
Ronaldo 58' (Rzut karny)
Ronaldo 69' (Rzut karny)
Ronaldo 74' (Rzut karny)
Ronaldo 88' (Rzut karny)

0

Ok, dziękuje bardzo Tobie jak i wszystkim, którzy poświęcili swój cenny czas by mi odpowiedzieć. Chyba będę kupował pod koniec roku szkolnego, wtedy może się jeszcze raz Ciebie zapytam jak coś się zmieni, bo ja w tej dziedzinie za bardzo się nie orientuję, a widzę, że Ty całkiem przeciwnie :-)
@xwiktoriax
Ja też od nich dużo nie wyciągam, ,,tylko'' 5 dych miesięcznie ;)

0

Dla mnie dobre to 5.00, takich nie udało mi się osiągnąć, ale mam na szczęście wyrozumiałych rodziców, którzy dają hajs jak jest średnia na pasek,a taką mam ;d

0

Budżet posiadam :-) Jak będę chciał kupić teraz to jakiś tańszy a jak pod koniec gdzieś w wakacje,to może być i droższy. Muszę uzbierać, bo rodzice fundują mi ,,stypendium'' za dobre oceny :P
Jaki polecasz ?

0

1) Jaki telefon polecacie ? Moje wymagania:
-Android
-Dobry aparat (najlepiej z tyłu i z przodu)
-Wygodne korzystanie, bez zacinek
-Wytrzymała bateria
2) Czy ktoś z was posiada Huawei Ascend G7 ? Polecacie ?

6

Nie chciał się wypowiadać podobno

0

18 zwycięstw i remis ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?