0

Są tu jacyś kibice II ligi polskiej ?

11

To stracisz pieniądze :/

0

Ja dokładnie ten sam mięsień naderwałem :-)
Leżałem dużo w łóżku i ze 3/4 razy byłem na basenie ;)
To tyle i po dwóch tygodniach nie bolało w ogóle

0

Tak, polecam

0

Ja

0

Ja też
A w środe będziemy musieli czekać kolejne trzy tygodnie :/

8

OFICJALNIE:
Jutro mecz Barca-Arsenal

4

Heineken

4

Ja też

0

Pogramy kiedyś ???

0

Też mam taką nadzieję, bo szczerze mówiąc Piast nie ma szans w europejskich pucharach

0

To by było świetne, Vacek strzela hat-tricka na Bernabeu, a Real zostaje upokorzony i wyrzucony :)
Lecz chyba jest tak, że Mistrzowie grają z mistrzami, a Ci co zajęli 3/4 miejsce grają ze sobą :/

0

Mam nadzieję, ewentualnie zwycięstwo gospodarzy i Real zajmuje na koniec czwarte miejsce i musi się pomęczyć w kwalifikacjach do LM

1

I na Anoeta będzie ciężko, tam nie wygraliśmy już dobrych kilka lat :/

1

Jak dobrze pójdzie to już na El Riazor możemy zapewnić sobie mistrzostwo :-)

0

Torres i Thomalla by nie trafili :P

0

Tak, ale on wspomniał o jeszcze innym meczu chyba dwa lata wcześniej. Było wtedy 3-1 dla Barcy na SB, a Alexis strzelił gola na 1-1

12

Jeżeli jak na razie nudny mecz Atleti zakończy się takim wynikiem (0-0) to pierwsza czwórka będzie wyglądać tak:
m zw r por br pkt
1 Barcelona 25 20 3 2 67:20 63
2 Atletico 25 17 4 4 35:11 55
3 R. Madryt 25 16 6 3 71:24 54
4 Villarreal 25 14 7 4 30:18 49

Villarreal może powalczyć z Realem, jak dzisiaj wygra z Atletico to zbliży się do niego na trzy punkty, a za tydzień derby Madrytu, więc Real raczej punktów nie zdobędzie, wiec jak za tydzień Żółta Łódź podwodna wygra co jest bardzo prawdopodobne (grają u siebie z Levante) to może być ciekawie :-)

0

Nie było mnie, grałem z kuzynem w fife :P

0

To dobrze ;)

0

No właśnie o to mi chodziło czy zamierzacie prowadzić :-)

0

Mogę liczyć na relację meczu Atletico ?

0

Dzisiaj Barcelona B gra z przedostatnim w tabeli rezerwami Levante. Liczę na przedłużenie zwycięskiej passy !

3

Zapraszamy do Lublina na lubelskie Lotto Cup :-)

0

31

0

Jak nie daj Boże trafi nam się w LM konkurs rzutów karnych :/
Nie ciekawie by było

0

Powstrzymam Real... za 5 lat jak mnie Barcelona kupi :P

10

Spoko, jutro idę na orlika ;)

0

Myślisz, że Wolsburg wygra ? :P

0

To 1950 to jest rok czy co ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?