Wojtek2002Barcelona
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Lublin
5 obserwujących
21 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są tu jacyś kibice II ligi polskiej ?
11
To stracisz pieniądze :/
0
Ja dokładnie ten sam mięsień naderwałem :-)
Leżałem dużo w łóżku i ze 3/4 razy byłem na basenie ;)
To tyle i po dwóch tygodniach nie bolało w ogóle
0
Tak, polecam
0
Ja
0
Ja też
A w środe będziemy musieli czekać kolejne trzy tygodnie :/
8
OFICJALNIE:
Jutro mecz Barca-Arsenal
4
Heineken
4
Ja też
0
Pogramy kiedyś ???
0
Też mam taką nadzieję, bo szczerze mówiąc Piast nie ma szans w europejskich pucharach
0
To by było świetne, Vacek strzela hat-tricka na Bernabeu, a Real zostaje upokorzony i wyrzucony :)
Lecz chyba jest tak, że Mistrzowie grają z mistrzami, a Ci co zajęli 3/4 miejsce grają ze sobą :/
0
Mam nadzieję, ewentualnie zwycięstwo gospodarzy i Real zajmuje na koniec czwarte miejsce i musi się pomęczyć w kwalifikacjach do LM
1
I na Anoeta będzie ciężko, tam nie wygraliśmy już dobrych kilka lat :/
1
Jak dobrze pójdzie to już na El Riazor możemy zapewnić sobie mistrzostwo :-)
0
Torres i Thomalla by nie trafili :P
0
Tak, ale on wspomniał o jeszcze innym meczu chyba dwa lata wcześniej. Było wtedy 3-1 dla Barcy na SB, a Alexis strzelił gola na 1-1
12
Jeżeli jak na razie nudny mecz Atleti zakończy się takim wynikiem (0-0) to pierwsza czwórka będzie wyglądać tak:
m zw r por br pkt
1 Barcelona 25 20 3 2 67:20 63
2 Atletico 25 17 4 4 35:11 55
3 R. Madryt 25 16 6 3 71:24 54
4 Villarreal 25 14 7 4 30:18 49
Villarreal może powalczyć z Realem, jak dzisiaj wygra z Atletico to zbliży się do niego na trzy punkty, a za tydzień derby Madrytu, więc Real raczej punktów nie zdobędzie, wiec jak za tydzień Żółta Łódź podwodna wygra co jest bardzo prawdopodobne (grają u siebie z Levante) to może być ciekawie :-)
0
Nie było mnie, grałem z kuzynem w fife :P
0
To dobrze ;)
0
No właśnie o to mi chodziło czy zamierzacie prowadzić :-)
0
Mogę liczyć na relację meczu Atletico ?
0
Dzisiaj Barcelona B gra z przedostatnim w tabeli rezerwami Levante. Liczę na przedłużenie zwycięskiej passy !
3
Zapraszamy do Lublina na lubelskie Lotto Cup :-)
0
31
0
Jak nie daj Boże trafi nam się w LM konkurs rzutów karnych :/
Nie ciekawie by było
0
Powstrzymam Real... za 5 lat jak mnie Barcelona kupi :P
10
Spoko, jutro idę na orlika ;)
0
Myślisz, że Wolsburg wygra ? :P
0
To 1950 to jest rok czy co ?