Wojtek2002Barcelona
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Lublin
5 obserwujących
21 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra, wchodzi Alen i można włączać transmisje :-)
0
A nie z przedszkola ? Takie maluchy chodzą do szkoły ? :P
0
Zapomniałem dopisać, że chodzi mi o Canal +.
Skoro wybiegliśmy już do wszystkich telewizji, to moim numero uno jest Jacek Laskowski. Lubię też słuchać tych co komentowali wczoraj ręczną. Nie pogardze też tymi co komentowali eliminacje do Euro ;)
0
Ja zawsze gdy oglądam jakiś mecz staram się utrzymać emocje w sobie i się nie wypowiadać
3
Jacy są wasi ulubieni komentatorzy sportowi ?
Mój to Adam Marchliński i Przemysław Pełka, niesamowite emocje robią, tego drugiego zapamiętałem dzięki pierwszemu mecz z Bayernem na CN :-)
16
Jeszcze Krajewski :-)
Wogóle wszyscy zagrali świetnie
0
Odejście figo tak, ale gdyby odszedł Neymar, to byśmy musieli szukać od nowa kogoś kto za 2/3 lata przejmie pałeczkę od Leo :P
Chociaż biorąc po uwagę fakty to i tak przecież nie odejdzie bo mają bana ;)
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci
A, więc tak...
Okazuje się, że Roberto Carlos nie był pijany tylko jego słuchacze :D
2
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/hiszpania-skrot-meczu-fc-barcelona-athletic-bilbao/f1ddj9?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=onetsg_fb_sport&utm_campaign=onetsg_fb
0
Będzie ciężko w środę. Jeszcze gdyby chociaż grał Suarez, ale z samym Neymarem to będzie ciężko nawet ten remis do grać
0
http://www.przegladsportowy.pl/boks,szpilka-przejdzie-operacje-cztery-miesiace-przerwy-od-treningow,artykul,637892,1,290.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage
Trzymaj się Szpila !
6
Dwa tygodnie temu ?
W śpiączce byłeś ?
0
Ma ktoś link do meczu Barcy b ?
0
kontuzja
3
Pewnie kupi mu w prezencie pachołki by mógł trenować :))
0
Riyad Mahrez
0
Eh, akurat Leicester wyszło na prowadzenie ;) :)
0
Szkoda go, niech się kuruje i jak najszybciej wraca i pomaga Aston Villi w utrzymaniu
0
Patrze na skład Aston Villi na mecz z Leicester i nie widzę w nim Adamy nawet na ławce rezerwowych :/
Wie ktoś może dlaczego ?
0
Przecież bana mają
0
Ja trzymam kciuki za Leicester, ale nie długo chyba spuchną :/
4
The Bus*
3
Jutro na pewno zagrają Arda i Aleix, przecież muszą złapać rytm meczowy
1
Tak Bendtner to zdecydowanie najlepszy piłkarz wszechświata, o to kilka jego cudownych zagrań :d
0
Keita ?
1
http://www.przegladsportowy.pl/sporty-zimowe/skoki-narciarskie,skoczek-lukas-muller-sparalizowany-po-wypadku-na-kulm,artykul,637205,1,300.html
Nieprawdobodobne...
9
Jutro, chyba o 12
0
Rozumiem, pytam się tylko czy jego dziewczyna wie dlaczego :P
0
Wie przynajmniej dlaczego ? :D
0
Przynajmniej sobie odpocznie, z Espanyolem to do awansu wystarczy koncentracja, żeby nie roztwonić przewagi, gorzej już za to w ćwierćfinale.
Ja bym widział Leo na środku i Aleixa na prawym skrzydle