0

Dobra, wchodzi Alen i można włączać transmisje :-)

0

A nie z przedszkola ? Takie maluchy chodzą do szkoły ? :P

0

Zapomniałem dopisać, że chodzi mi o Canal +.
Skoro wybiegliśmy już do wszystkich telewizji, to moim numero uno jest Jacek Laskowski. Lubię też słuchać tych co komentowali wczoraj ręczną. Nie pogardze też tymi co komentowali eliminacje do Euro ;)

0

Ja zawsze gdy oglądam jakiś mecz staram się utrzymać emocje w sobie i się nie wypowiadać

3

Jacy są wasi ulubieni komentatorzy sportowi ?
Mój to Adam Marchliński i Przemysław Pełka, niesamowite emocje robią, tego drugiego zapamiętałem dzięki pierwszemu mecz z Bayernem na CN :-)

16

Jeszcze Krajewski :-)
Wogóle wszyscy zagrali świetnie

0

Odejście figo tak, ale gdyby odszedł Neymar, to byśmy musieli szukać od nowa kogoś kto za 2/3 lata przejmie pałeczkę od Leo :P
Chociaż biorąc po uwagę fakty to i tak przecież nie odejdzie bo mają bana ;)

0

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci
A, więc tak...
Okazuje się, że Roberto Carlos nie był pijany tylko jego słuchacze :D

0

Będzie ciężko w środę. Jeszcze gdyby chociaż grał Suarez, ale z samym Neymarem to będzie ciężko nawet ten remis do grać

6

Dwa tygodnie temu ?
W śpiączce byłeś ?

0

Ma ktoś link do meczu Barcy b ?

0

kontuzja

3

Pewnie kupi mu w prezencie pachołki by mógł trenować :))

0

Riyad Mahrez

0

Eh, akurat Leicester wyszło na prowadzenie ;) :)

0

Szkoda go, niech się kuruje i jak najszybciej wraca i pomaga Aston Villi w utrzymaniu

0

Patrze na skład Aston Villi na mecz z Leicester i nie widzę w nim Adamy nawet na ławce rezerwowych :/
Wie ktoś może dlaczego ?

0

Przecież bana mają

0

Ja trzymam kciuki za Leicester, ale nie długo chyba spuchną :/

4

The Bus*

3

Jutro na pewno zagrają Arda i Aleix, przecież muszą złapać rytm meczowy

1

Tak Bendtner to zdecydowanie najlepszy piłkarz wszechświata, o to kilka jego cudownych zagrań :d

0

Keita ?

9

Jutro, chyba o 12

0

Rozumiem, pytam się tylko czy jego dziewczyna wie dlaczego :P

0

Wie przynajmniej dlaczego ? :D

0

Przynajmniej sobie odpocznie, z Espanyolem to do awansu wystarczy koncentracja, żeby nie roztwonić przewagi, gorzej już za to w ćwierćfinale.
Ja bym widział Leo na środku i Aleixa na prawym skrzydle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?