Wojtek2002Barcelona
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Lublin
5 obserwujących
21 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Internet mam dobry. Laptopa też. Chodzi mi o to czy spodziewać się zapchanych serwerów jak np. w meczu z Realem czy może większość ludzi obejrzy w TV ;)
1
Kurde moi bracia będą oglądać Shreka i mecz muszę obejrzeć w Internecie :/
Myślicie, że na Telewizjadzie będzie się zacinało ? Bo zależy mi na polskim komentarzu :/
0
Nie napinam się, chciałem Cię tylko zripostować ;P
1
Selta Biho. Jakoś tak. To też zależy od regionu ;)
0
A no faktycznie. Przepraszam wszystkich za wprowadzenie w błąd :/
1
No i bardzo dobrze ;) To skarb Atletico :-}
0
Ale w tamtym sezonie to były nasze trzecie ;-)
0
To wtedy były nasze trzecie stroje. Założyli je, bo było jakieś święto niepodległości Katalonii czy coś takiego i chcieli to uczcić ;)
1
Chelsea Londyn oficjalnie poinformowała :)
0
Nie mam pojęcia :P Dlatego napisałem, że się nie znam ;)
1
Wg. mnie jak już dorósł i przestał rosnąć to chyba nie powinien brać...
Ale co ja się znam :/
0
Podobno tak :/
0
Nie jest maszyną, też kiedyś musi odpocząć ;)
1
To na pewno nie wypali. Suarez nie zejdzie, bo pauzuje z RSSS, a Neymar opuścił jeden mecz reprezentacyjny. Po za tym on będzie potrzebny z Atleti.
1
1. No i się opiera, ale jest zmęczony. Powinien wejść w drugiej połowie ;)
2. Jak już zrobimy taki mecz gdzie będzie więcej rotacji to żeby nie zmieniać całego składu, tylko dać niektórym zawodnikom wcześniej odpocząć
14
Tylko szkoda, że pomylił bramki :/
1
MATS-Alves,Pique,Masche,Alba-Busquets,Roberto,Iniesta-MSN
Nie ma co rotować, jedynie można by dać odpocząć Rakiticowi.
1
1. To na Bernabeu było dwóch napastników ? Myślałem, że Roberto grał na ps.
2. Myślę, że warto dać szansę Munirowi, bo dostaje je bardzo rzadko :/
0
Ty chyba jednak dalej tam jesteś, skoro nie wiesz.
2
Ale to jest straszne. Jakiś dzieciak napisze bzdury i większość dzieci go popiera, a jak ktoś normalny napisze jakąś dobrą opinię, to zaraz zbiera falę hejtów od tych dzieci i go jeszcze wywalają :/ Przykre to jest.
0
Jest ktoś z was w grupie o Barcy na fb ? Czasami mam wrażenie, że udzielają się tam same dzieci z podstawówki...
0
Myślę, że na słabszego rywala sam Busquets ze stoperami by wystarczyli :)
0
Ale chodzi mi o to, żeby Vidal zszedł na prawe skrzydło, a Messi wtedy miałby przejąć pozycję rozgrywającego. Taki wariant można by przetestować ze słabszym zespołem, bo jest trochę bardziej ofensywny i jednocześnie ryzykowny ;)
0
Dlaczego tak sądzisz ? :/
5
Daj im więcej czasu. Ich najlepsza forma nadejdzie ok. września. Pamiętasz pierwszy sezon Neymara? Też zaczął dobrze grać dopiero od drugiego sezonu.
0
Ter Stegen-Alves,Pique,Mascherano,Alba-Busquets,Vidal,Iniesta-Messi,Suarez,Neymar.
Co myślicie o takim składzie kiedyś? Messi zamieniałby się pozycjami z Aleixem i wtedy mielibyśmy na prawym skrzydle bardzo szybkiego zawodnika, który jest tam cały czas. Oczywiście ten skład proponowałbym tylko wtedy kiedy Rakitic nie może grać (jest zmęczony albo zawieszony). Chorwat jest bardzo ważny dla Barcy i to już wiele razy potwierdzał np. wczoraj.
Druga opcja to sprawdzona z Roberto na pozycji Rakiety. Mimo to chciałbym ujrzeć coś nowego :P Wiadomo, gdyby się nie powiodło to wrócić do opcji z Roberto.
0
Pique też zagrał świetny mecz. No może poza kilkoma błędami :/
0
Na pewno Milik, może Krychowiak, Zieliński i Kapustka.
0
Oby Stalowa Wola tylko nie spadła :/ Rok temu bili się o awans do ostatniej chwili, mieli króla strzelców (Łukasz Sekulski- po sezonie odszedł do Jagi), w tym sezonie runda jesienna też nie najgorsza (ok. 8 miejsca), a teraz dno totalne...
0
Brawo ty :P