Wojtek2002Barcelona
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Lublin
5 obserwujących
21 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miał być screen herbu Tottenhamu ;P
1
Canal + Sport 2
0
Kurde, nie wyszło :/
1
Jeśli Arsenal zajmie 4 miejsce, a Liverpool wygra LE i zajmie w lidze np.8 miejsce, to Arsenal zagra w eliminacjach, a Live będzie miało miejsce, w którymś koszyku LM, bez żadnych eliminacji ;)
0
Patrzcie:
To ten cham !!!
http://img1.mail.tlen.pl/?cmd=getpart&link=EHoVQ3kz3zjS1GPUSAtPzbaODNZd2OtLTPscTMkhWaZjSMeP3OxPTPVOTOsOTMAhnYwjTNsfjMkbDNJ83bwjzNsbjMkdDNJ8jNZjTMJ8DbadiMs8CMskgAl8XbkkAAla3bYHSaf8Xbkk
0
Nie ma to jak mieć cały dzień wolny i.... wstać o 7 :/
0
Na pewno ich pierwszy bramkarz- German Lux, nie wiem czy ktoś jeszcze ;)
0
Czy to są odpowiedzi do zadań, które były na sprawdzianie gimnazjalnym ? Mógłbyś podesłać mi link gdzie są te zadania ?
P.S. Widzę, że jesteś z tego samego miasta co ja :P Do którego gimnazjum chodzisz ? (Pytam z ciekawości, jeśli nie chcesz, to nie musisz odpowiadać ;D)
3
Spokojnie, nie ma u nas Pereza ;)
0
:/
14
Atletico, jak odpaść to tylko z mistrzami ;)
1
Chodziło o młodszego syna czyli Benjamina ;)
EDIT: Dobra, dopiero teraz przeczytałem, że najmłodszy Messi ma na imię Mateo
1
Ligue 1 ma współczynnik 1,5
1
Jego młodszy syn ma przecież pół roku :P Ja zacząłem się interesować piłką w wieku 8 lat, także młody Benio ma jeszcze czas ;)
0
Wczoraj po meczu nic nie napisałem ze względu na mocne wkur... rzenie :P Oraz bałem się, że dostane bana, dlatego teraz pozwolę sobie na małe podsumowanie:
1.
2. Moim zdaniem powinni wyjść bardziej nastawieni na atak, jakby strzelili jednego, albo dwa gole i dopiero wtedy zaczęli bronić i włączyć ten cały ,,tryb oszczędzania'' to byłoby dużo łatwiej. Ja wiem, że rotacje, że drużyna jest zmęczona, że mamy słabą ławkę itede itepe, ale w tak ważnym meczu nie można tak grać. Na koniec taka mała dawka humoru ode mnie: Dzisiaj sobie rozmawiam z kolegą i dwoma koleżankami trochę o piłce no i oczywiście o wczorajszym meczu :/ (koleżanki są za Realem, więc mi dogryzały). No i w pewnym momencie taka koleżanka zaczęła temat reprezentacji Polski i mówiła, że nawet tak słaba Barca jak wczoraj by rozwaliła Polskę 10:0 (Tak, wiem trochę nie ogarnęła, bo teraz nasz repra wymiata :D) i ja jej odpowiadam: Obawiam się, że na 2:0 by się skończyło, bo Barca by się zaczęła oszczędzać :P Hehehe, no dobra, wiem trochę nie na miejscu, bo to smutna prawda :/
No cóż, trzeba się jednak pogodzić z porażką i trzymać kciuki na jakieś transfery w lecie no i na tryplet za rok oczywiście :D
P.S. Trzymam kciuki za Atleti w walce o końcowy tryumf w LM. Jak odpaść to tylko z najlepszym! Veb !
0
Ja oglądałem ostatnio mecz Polaków w ręczną i się trochę cieło :/
1
Skąd wiesz, że 5 ? Na razie nie wygraliśmy żadnego, a mamy szanse na 6 ;)
1
Klątwa Anoeta.
3
Lester na razie wygrywa z Sunderlandem 1:0 (jest 88 minuta). Gola strzelił Vardy po świetnej asyście Pićwodę. Jeżeli dociągną ten rezultat to będzie ich wtedy 5 zwycięstwo z rzędu po 1:0.
0
Jak by nie pasował to Enrique by go nie chciał. On ma pełnić rolę taką jak Rakitic, ale potrzeba czasu by się zaadoptował.
0
Nie mają szans na mistrza :/
P$G na razie nie ma konkurencji. I nie będą jej mieć aż do odejścia szejków (no chyba, że Lyon, albo ktoś inny zdobędą ich, to wtedy wszystko możliwe ;)
0
Trzeba czasu. Czego ty się spodziewałeś ? Że od początku będą w życiowej formie ? Nie zdziwię się, jeżeli w takowej będą dopiero we wrześniu...
Dla przykładu: Pamiętasz pierwszy sezon Neymara ? Wielką formę prezentował dopiero od drugiego sezonu. To jest Barca, potrzeba czasu, żeby wpasować się do jej stylu.
0
Rudy przecież ma kontuzję, więc jak ma grać ?! :P
Zresztą w tym sezonie na lo dobrze mu szło ;)
11
Cieszy obecność Rafinhi :P
2
-Forum religijne
-Forum polityczne
-Relacje najciekawszych lig świata np. polskiej
-Żarty, dowcipy itp.
-Trolle
-Pomysły kulinarne
-Przegląd dzisiejszej technologii
-Porady do różnych gier
-Pomysły na studia
-Cytaty z fioletowej
A teraz dzięki Tobie kolego dochodzi nam jeszcze zadane.pl. Teraz to dopiero możemy powiedzieć, że na La Ramblii jest dosłownie wszystko ;)
3
Z Sevillą to jest Puchar Króla i gramy na Calderon ;)
2
Pierwszy mecz Ci nie wejdzie :P
0
W takim razie rób spięcia brzucha ;) A w jaki sposób robisz te brzuszki ? Ja robię na 90 stopni i czuję, że mięśnie pracują, więc chyba dobrze :D
5
Lucho w formie jak zawsze :P
5
Brawo Polacy, najcięższy rywal w walce o RIO pokonany, teraz tylko dopełnić formalności :)