Xaximajster
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Super pomysł ! Takie legendy trzeba żegnać tak jak sobie na to zasłużyli :)
4
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11269266_991843234195472_931734833976561900_n.jpg?oh=3b8eaf7bab17af5604450c0773a92bd6&oe=55CB93D6
Aż się szkoda robi widząc to zdjęcie
1
Też uważam, że jakby Xavi został trenerem to jego styl byłby bardzo zbliżony do Guardioli. Czy by znowu to wyszło ? Nie wiadomo, bo mógłby nie mieć tak świetnych zawodników, tak pasujących do takiej gry jakich miał Pep.
1
Cóż... Odchodzi wielka legenda, która wraz z Puyolem kończy pewną erę. Można by się rozpisywać na temat Xaviego, na temat tego ile dał radości kibicom Blaugrany, na temat wspomnień, które pozostawił, ale byłoby tego zbyt dużo. Po prostu dzięki za wszystkie momenty, te dobre i również te gorsze. Jego wkład w sukcesy Barcelony jest ogromny, nikt chyba nie zapomni o trio w środku pola Busquets- Iniesta- Xavi. Najlepszy środek pola jaki mi było dane oglądać przez kilka lat.
Każdy kibic szanuje jego decyzje. Xavi ma świadomość, że powoli nastają czasy, gdy trzeba dać szanse młodym, którzy zapewne niedługo zawitają na Camp Nou. Niech się cieszy grą w Katarze, niech dorobi sobie tam na przyszłość, niech będzie tam szczęśliwy, zasłużył na to.
Gracias Xavi !
0
A kogo uważasz za lamusa ?
1
Mówię o sezonie, który jest prawie za nami i w którym Xavi reprezentował barwy Barcelony. Przeczytałeś co napisałem ?
2
Xavi mówi, że po tylu latach bycia podstawowym zawodnikiem pierwszego składu ciężko jest mu pogodzić się z tym, że jest rezerwowym.
Nie powinno się krytykować Lucho podczas tak genialnego sezonu, ale uważam, że Xavi mógł grać w tym sezonie w pierwszym składzie zamiast Iniesty
1
Płakać się chce... pewna era się kończy
1
Matuidi skrzydłowy :D skrzydłowy jest tylko jeden !
2
Możesz wierzyć, nikt Ci nie zabrania :P ja różnie przyjmuję te plotki, ale nigdy nie traktuje ich jako prawdy absolutnej. Te 4 gazety nauczyły mnie, żeby nigdy nie traktować ich na poważnie :)
1
Veratti to pozycja Busiego ? Nie prawda. W PSG jako DM gra Matuidi jeśli się nie myle , a Veratti przed nim. Włoch to typowy ŚP.
0
To wciąż napisała gazeta. Ciekawe jak rozwinie się ta sprawa, ale póki co to nic oficjalnego i traktuje to jako plotki :)
6
Zawsze byłem przeciwko Pogbie, nigdy mnie nie przekonywał. Przy odejściu Xaviego marzę o zastapieniu go Verattim, ale PSG buduje silną pake i nie wyprzedają swoich gwiazd.
0
Ale żeś we wszystko uwierzył :D to tylko pisali z MARCA i ASa :D znając ich kompetencje to nic z tego nie jest prawdą.
3
Perez potrafi zaskakiwac, ale wierzyć się nie chce, że wywalić Ancelottiego kosztem Beniteza . To jak zamienić Ferrari na Poloneza :D
1
Ja tam Juve życzę jak najlepiej, tylko nie 6 Czerwca :)
1
1. Włochy: Ancelotti, Allegri, Conte, Capello
2. Hiszpania: Guardiola, Del Bosque, Luis Enrique, Paco Jemez, którego uważam za bardzo niedocenianego trenera
3. Niemcy: Jurgen Klopp, Joachim Low
6
Kurna nie wyobrażam sobie Barcelony bez Xaviego. Nie pamiętam Barcy bez Generała. To będzie dziwne uczucie jak on odejdzie, a zrobi to w najlepszym dla siebie momencie, bo po udanym sezonie Barcy.
Messi jest legendą i najlepszym piłkarzem w historii, ale ja osobiście bardziej Barcy nie wyobrażam sobie bez Xaviego niż Leo.
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Jego Borussia za swoich najlepszych czasów grała bardzo atrakcyjny football :) Przyjemnie się na to patrzyło, z każdego piłkarza wycisnął więcej niż maximum jego umiejętności. Wydaje się, że gość potrafi motywować, ale czy poradziłby sobie z tyloma gwiazdami ?
jasne, że trzeba patrzeć się na siebie, ale temat z jego ewentualnym przejściem do Realu wydaje się być ciekawy.
2
Dokładnie. Mogli wydać raz, a porządnie i by mieli efekty o jakich teraz mogą sobie pomarzyć. Ciekaw jestem jak mogłaby potoczyć się historia gdyby zdecydowali się wyłożyć te 150 mln. na tamte czasy to była suma niewyobrażalna, a Messi wtedy można powiedzieć był kotem w worku.
Chciałbym zobaczyć miny tych którzy tam piszą "messi wcale nie jest taki dobry", gdy Leo odbiera pierwszą Złotą Piłkę :D
0
Oby nie. Dobry trener, wydaje mi się, że pasuje do Realu jak ulał.
2
To zdjęcie z Turcji było sprzed roku. Wiadomość o Fenerbahce to plota :)
5
Jakby Perez zwolnił Ancelottiego i zatrudnił Beniteza to bym nie wstał ze śmiechu z podłogi :D Co jak co, ale Benitez przy Ancelottim to żaden trener
1
Jakby bylo glosowanie na najwazniejszego gola to bym glosowal na Leo, ale napisane jest "najładniejsza" i tutaj wybrałem Rochine
2
Życzę mu powodzenia. Ostatni sezon miał kapitalny, szkoda tej cholernej kontuzji.
1
Chelsea i City to kluby rywalizujące że sobą o mistrza co roku. Od kilku lat są największymi rywalami w Anglii, a Lampard po tylu latach spędzonych w Chelsea nagle znajduje się w City, pomaga im w rywalizacji z Chelsea, nawet strzela im bramke. Ok, niech będzie, że przykład z Lampardem jest średnio trafiony (mimo, że uważam inaczej).
A Pirlo ? Większość kariery w Milanie, ponad 300 spotkan , kapitan, kocha ten klub, nagle idzie do wrogiego Juve, kibice nie darzą się sympatią, tego nie zaprzeczysz.
Ja rozumiem, że zdrajcą można nazwać Figo, Fabregasa który caluje wszystkie herby ale z De Gea się nie zgadzam. Szczegolnie, że Atletico ma teraz świetnego bramkarza a De Gea chce wrócić do Hiszpanii, ma tam ponoć dziewczynę, rodzine .
0
No i co w związku z tym, że jest wychowankiem ? To jakaś zasada , że jak się jest wychowankiem to nigdy nie można przejść do rywala ? Lampard równie wyrobił sobie nazwisko w Chelsea, jest legendą tego klubu, był kapitanem, wielokrotnie mówił jak ten klub kocha, a teraz jest na wypożyczeniu w klubie który jest rywalem Chelsea w walce o mistrza. Nie ma znaczenia, że to wypozyczenie bo zgadzać się na nie nie musiał, wyraził zgodę.
To samo tyczy się Pirlo. Kibice prędzej powinni obdarzyć nienawiścią Włocha niż De Gea'e kibice Atletico.