Xaximajster
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Która bramka dzisiejszego meczu jest wg was najładniejsza ?
1. Suarez (1)
2. Xavi
3. Suarez (2)
4. Messi (2)
Moim zdaniem ta druga bramka Messiego była najładniejsza :)
1
Co inaczej utrzymać koncentracje jak gra się z Getafe na Camp Nou i strzela bramki jak na zawołanie, a inne nastawienie będzie jak przyjedzie Bayern. O koncentracje i mobilizacje ja bym się nie martwił.
3
Pamiętam jak Neuer śmiał się z Ramosa :D Karma wróciła :p
3
Jak można na 4 karne wszystkie spieprzyć ?
0
Neuer się wkurzył :D
2
Mistrzowie karnych :D
0
Wow Xabi :D
13
"To był trudny mecz, ale rozstrzygnęliśmy go w pierwszej połowie”.
To trochę jakby powiedzieć, że egzamin był trudny, ale nic się nie ucząc, napisałem go na 6 :D
Mecz bez żadnych "ale". Szybkie, piękne bramki, spektakularne podania, asysty, pełna kontrola nad meczem i kolejny krok ku zdobycia mistrza wykonany ;)
1
Mówiąc "utrzciwie" to masz rację !
2
Tytuł newsa KAPITALNY :D
0
Czy to prawda, że Robben doznał dziś kontuzji i może wypaść na mecz z Barcą ?
2
Najpierw oczywiście Camp Nou, potem do Monachium, a z Monachium już blisko do Berlina :)
6
Ten mecz to był koncert w wykonaniu wszystkich naszych zawodników ;) Trio MSN to buldożer, który powoli zmierza do Monachium.
2
No bądźmy "utrzciwi" :D Haha mistrz ! Polecam jego profil, codzienna dawka takich perełek gwarantowana :D
2
Nie jest powołany, ale faktycznie szkoda :)
1
Messi ma tylko 1 bramkę straty do Ronaldo :)
7
Pablo Franco dzwoni właśnie do Pereza:
"A idź Pan w pizdu, sam sobie z nimi wygraj!"
:D
1
Przy okazji zobaczcie co przed chwilą zrobił Thiago Alcantara w meczu z BVB :)
1
Luiz "El Pistolero" Suarez zaliczy dziś swojego pierwszego hat-trick'a w barwach Blaugrany :)
0
Ale szybciutko :D Piękna setka :)
2
Jeszcze tylko Neymar i MSN ma 100 goli :)
4
Leo ale spokój :D
0
Karniaczek :)
1
Siemka :) Jak widzisz już na starcie zostałeś powitany podejrzeniami co do Twojej osoby, ale luz, to tutaj normalne :D
1
Oczywiście :)
1
Jestem tylko ciekaw, dlaczego Vermaelen nie znalazł się dziś nawet na ławce. Skoro dostał zielone światło do gry, to miał dziś świetną okazję, żeby zadebiutować.
0
Skład super ;) Nikt z MSN nie może odpoczywać, bo Getafe potrafi urwać punkty i zrobili to na Camp Nou rok temu. Oby obyło się bez kontuzji.
6
To wygląda tak prosto a nikt z nas na 50 prób by tego nie powtórzył :D
0
A skąd wiesz czy on będzie kimś pokroju Lamparda ? Jesteś tego pewien ? Rozmawiałeś z nim ? Od 2 lat oglądasz piłkę nożną ? Ile to w historii było niemożliwych transferów, których nikt się nie spodziewał i każdy je wykluczał ? Jeden przykład: Luis Figo.
0
Świetna wypowiedź, myślę, że każdemu udowodniłeś swoje racje. Oj słabym jesteś rywalem w dyskusji, bardzo słabym. Odpowiesz mi kiedyś na statystyki odnośnie Coentrao czy też Cię stać tylko na "hahahaha, tyle w temacie" ? :D