1

Która bramka dzisiejszego meczu jest wg was najładniejsza ?

1. Suarez (1)
2. Xavi
3. Suarez (2)
4. Messi (2)

Moim zdaniem ta druga bramka Messiego była najładniejsza :)

1

Co inaczej utrzymać koncentracje jak gra się z Getafe na Camp Nou i strzela bramki jak na zawołanie, a inne nastawienie będzie jak przyjedzie Bayern. O koncentracje i mobilizacje ja bym się nie martwił.

3

Pamiętam jak Neuer śmiał się z Ramosa :D Karma wróciła :p

3

Jak można na 4 karne wszystkie spieprzyć ?

0

Neuer się wkurzył :D

2

Mistrzowie karnych :D

0

Wow Xabi :D

13

"To był trudny mecz, ale rozstrzygnęliśmy go w pierwszej połowie”.

To trochę jakby powiedzieć, że egzamin był trudny, ale nic się nie ucząc, napisałem go na 6 :D

Mecz bez żadnych "ale". Szybkie, piękne bramki, spektakularne podania, asysty, pełna kontrola nad meczem i kolejny krok ku zdobycia mistrza wykonany ;)

1

Mówiąc "utrzciwie" to masz rację !

2

Tytuł newsa KAPITALNY :D

0

Czy to prawda, że Robben doznał dziś kontuzji i może wypaść na mecz z Barcą ?

2

Najpierw oczywiście Camp Nou, potem do Monachium, a z Monachium już blisko do Berlina :)

6

Ten mecz to był koncert w wykonaniu wszystkich naszych zawodników ;) Trio MSN to buldożer, który powoli zmierza do Monachium.

2

No bądźmy "utrzciwi" :D Haha mistrz ! Polecam jego profil, codzienna dawka takich perełek gwarantowana :D

2

Nie jest powołany, ale faktycznie szkoda :)

1

Messi ma tylko 1 bramkę straty do Ronaldo :)

7

Pablo Franco dzwoni właśnie do Pereza:

"A idź Pan w pizdu, sam sobie z nimi wygraj!"

:D

1

Przy okazji zobaczcie co przed chwilą zrobił Thiago Alcantara w meczu z BVB :)

1

Luiz "El Pistolero" Suarez zaliczy dziś swojego pierwszego hat-trick'a w barwach Blaugrany :)

0

Ale szybciutko :D Piękna setka :)

2

Jeszcze tylko Neymar i MSN ma 100 goli :)

4

Leo ale spokój :D

0

Karniaczek :)

1

Siemka :) Jak widzisz już na starcie zostałeś powitany podejrzeniami co do Twojej osoby, ale luz, to tutaj normalne :D

1

Oczywiście :)

1

Jestem tylko ciekaw, dlaczego Vermaelen nie znalazł się dziś nawet na ławce. Skoro dostał zielone światło do gry, to miał dziś świetną okazję, żeby zadebiutować.

0

Skład super ;) Nikt z MSN nie może odpoczywać, bo Getafe potrafi urwać punkty i zrobili to na Camp Nou rok temu. Oby obyło się bez kontuzji.

6

To wygląda tak prosto a nikt z nas na 50 prób by tego nie powtórzył :D

0

A skąd wiesz czy on będzie kimś pokroju Lamparda ? Jesteś tego pewien ? Rozmawiałeś z nim ? Od 2 lat oglądasz piłkę nożną ? Ile to w historii było niemożliwych transferów, których nikt się nie spodziewał i każdy je wykluczał ? Jeden przykład: Luis Figo.

0

Świetna wypowiedź, myślę, że każdemu udowodniłeś swoje racje. Oj słabym jesteś rywalem w dyskusji, bardzo słabym. Odpowiesz mi kiedyś na statystyki odnośnie Coentrao czy też Cię stać tylko na "hahahaha, tyle w temacie" ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?