0

Hahahha co za mecz :D Santi Mina :)

0

Szkoda, że nie gra Benzema, bo pewnie by podawał do Ronaldo.

0

Kur#a -.- Ten James to aktualnie najlepszy zawodnik Realu.

0

James z Crisitiano nieźle się rozumieją, to widać.

0

Niestety Kroos.

1

Brawo Nolito !!!

10

Teraz tylko oby Vermaelen nie doznał żadnej kontuzji, bo się chłopak załamie. W końcu ma szansę coś zagrać, zbliża się domowy mecz z Getafe, kontuzja dobiła by go psychicznie.

3

Komentator powiedział, że ręka nie była celowa, że nie chciał dotknąć piłki ręką :D Aż mi się przypomniały czasy, gdy grało się w piłkę, ktoś zagrał ręką i krzyczało się "nabita! nabita!"

0

Oczywisty rzut karny. Nie rozumiem decyzji sędziego.

0

Fabregas... Jak wygrywać to nie tak.

0

Nigdy nie napisałem, żeby Ibra był jakimś wybitnym dryblerem.

0

Może być i hat-trick Sergio Alvareza :P

5

Scenariusz wymarzony na dziś:
- hat-trick Sancheza
- hat-trick Larivey'a

0

Ibra ma 33 lata, w Juventusie czy Ajaxie grał ponad 10 lat temu, więc chyba nie liczyłeś, że będę pamiętał/ wiedział w jakich spotkaniach strzelał tego typu gole. Z Ronaldo też bym musiał poszukać, mimo, że takich bramek znalazłbym dużo dużo więcej ;)

0

Było trochę. Najbardziej rzuca mi się w oczy oczywiście bramka jak jeszcze grał w Ajaxie:





Znalazło by się jeszcze trochę ;)

0

Z Ronaldo dzieje się to samo co ze Zlatanem. Wraz z upływem lat zanika u nich drybling i łatwość mijania kilku rywali, ale stają coraz bardziej skuteczni pod bramką przeciwnika. Nie pamiętam jakoś ostatnich bramek Zlatana gdzie minął kilku rywali i strzelił bramkę, to samo z Ronaldo.

0

Jesteś pewien ? Może i masz rację, może miałem słabe źródło. Ponoć ma nie zagrać sporo graczy w pierwszym spotkaniu, ale mogę się mylić.

1

1

Teraz jak tak na spokojnie patrze to mamy 3 zwycięzców dzisiejszych losowań : Real, juventus i Barca. Dlaczego ?

Real wiadomo, trafił na najsłabszą drużynę z tej czwórki a w dodatku w Juve w pierwszym meczu nie zagra Pogba i jeśli dobrze słyszałem to Chiellini.

Juve też trafić lepiej nie mogło. Wydaje się, że z trójki Real, Barca, Bayern to właśnie Królewscy im najbardziej leżą ;)

Barca trafiła na Bayern który jest rozwalony przez kontuzje. Nie będzie Alaby, Benatii, Martineza, Ribery'ego a w obronie jest słaby Dante. Bayern postawi na ofensywe, więc tą słabą grę obronną można będzie wykorzystać. Niby Barca mogła trafić ja Juve, ale Włosi potrafią się bronić.

0

Wie ktoś jakie szanse mają na wykurowanie się do pierwszego meczu:
-Robben
- Ribery

2

Czytając komentarze mam wrażenie, że Real znowu trafił na Schalke. Przecież oni grają z Juventusem, nie skreślajmy ich !

3

Były podgrzewane, na pewno ! Widziałem jak łysy od dołu podgrzewał je zapalniczką.

5

Ciekawe losowanie. Jakie pary by nie zostały wylosowane to zawsze można by było szukać spisków:

Real- Juve - "Perez znowu posmarował?"
Barca Juve - na rm.pl " UEFALONA, Barcelonie pomagają!"
Real- Barca na rm.pl i tutaj "UEFA chciała dwumeczu w półfinale dla oglądalności."

Moim zdaniem najgorsze w tym losowaniu jest to, że pierwszy mecz gramy u siebie. Niby szczegół, ale uciążliwy, dużo lepiej jest grać drugi mecz u siebie.

0

Weź skończ, serio :D

3

Perez znowu posmarował !

1

Jeszcze gramy pierwszy mecz u siebie ;/

1

Nieeeeeeeeeeeeeeeeee, będzie ciężko ;/ Real w finale ?

0

Byle nie Real. Juve ! Łysy please !

2

Mam nadzieję, że Lige Europy wygra Napoli lub Sevilla. Fajnie by było, gdyby hiszpański klub obronił to trofeum :) Wielkość La Liga by wzrosła :) A jeszcze jakby Barca wygrała LM ?

R.I.P Premier League

1

Chodzi mi bardziej o takich osobników jak "derlysy". Nie wiem co miał na celu jego komentarz, każdy kiedyś zaczynał kibicować i nie zrozumiałe w jego kierunku są takie teksty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?