Xaximajster
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahha co za mecz :D Santi Mina :)
0
Szkoda, że nie gra Benzema, bo pewnie by podawał do Ronaldo.
0
Kur#a -.- Ten James to aktualnie najlepszy zawodnik Realu.
0
James z Crisitiano nieźle się rozumieją, to widać.
0
Niestety Kroos.
1
Brawo Nolito !!!
10
Teraz tylko oby Vermaelen nie doznał żadnej kontuzji, bo się chłopak załamie. W końcu ma szansę coś zagrać, zbliża się domowy mecz z Getafe, kontuzja dobiła by go psychicznie.
3
Komentator powiedział, że ręka nie była celowa, że nie chciał dotknąć piłki ręką :D Aż mi się przypomniały czasy, gdy grało się w piłkę, ktoś zagrał ręką i krzyczało się "nabita! nabita!"
0
Oczywisty rzut karny. Nie rozumiem decyzji sędziego.
0
Fabregas... Jak wygrywać to nie tak.
0
Nigdy nie napisałem, żeby Ibra był jakimś wybitnym dryblerem.
0
Może być i hat-trick Sergio Alvareza :P
5
Scenariusz wymarzony na dziś:
- hat-trick Sancheza
- hat-trick Larivey'a
0
Ibra ma 33 lata, w Juventusie czy Ajaxie grał ponad 10 lat temu, więc chyba nie liczyłeś, że będę pamiętał/ wiedział w jakich spotkaniach strzelał tego typu gole. Z Ronaldo też bym musiał poszukać, mimo, że takich bramek znalazłbym dużo dużo więcej ;)
0
Było trochę. Najbardziej rzuca mi się w oczy oczywiście bramka jak jeszcze grał w Ajaxie:
Znalazło by się jeszcze trochę ;)
0
Z Ronaldo dzieje się to samo co ze Zlatanem. Wraz z upływem lat zanika u nich drybling i łatwość mijania kilku rywali, ale stają coraz bardziej skuteczni pod bramką przeciwnika. Nie pamiętam jakoś ostatnich bramek Zlatana gdzie minął kilku rywali i strzelił bramkę, to samo z Ronaldo.
0
Jesteś pewien ? Może i masz rację, może miałem słabe źródło. Ponoć ma nie zagrać sporo graczy w pierwszym spotkaniu, ale mogę się mylić.
1
1
Teraz jak tak na spokojnie patrze to mamy 3 zwycięzców dzisiejszych losowań : Real, juventus i Barca. Dlaczego ?
Real wiadomo, trafił na najsłabszą drużynę z tej czwórki a w dodatku w Juve w pierwszym meczu nie zagra Pogba i jeśli dobrze słyszałem to Chiellini.
Juve też trafić lepiej nie mogło. Wydaje się, że z trójki Real, Barca, Bayern to właśnie Królewscy im najbardziej leżą ;)
Barca trafiła na Bayern który jest rozwalony przez kontuzje. Nie będzie Alaby, Benatii, Martineza, Ribery'ego a w obronie jest słaby Dante. Bayern postawi na ofensywe, więc tą słabą grę obronną można będzie wykorzystać. Niby Barca mogła trafić ja Juve, ale Włosi potrafią się bronić.
0
Wie ktoś jakie szanse mają na wykurowanie się do pierwszego meczu:
-Robben
- Ribery
2
Czytając komentarze mam wrażenie, że Real znowu trafił na Schalke. Przecież oni grają z Juventusem, nie skreślajmy ich !
3
Były podgrzewane, na pewno ! Widziałem jak łysy od dołu podgrzewał je zapalniczką.
5
Ciekawe losowanie. Jakie pary by nie zostały wylosowane to zawsze można by było szukać spisków:
Real- Juve - "Perez znowu posmarował?"
Barca Juve - na rm.pl " UEFALONA, Barcelonie pomagają!"
Real- Barca na rm.pl i tutaj "UEFA chciała dwumeczu w półfinale dla oglądalności."
Moim zdaniem najgorsze w tym losowaniu jest to, że pierwszy mecz gramy u siebie. Niby szczegół, ale uciążliwy, dużo lepiej jest grać drugi mecz u siebie.
0
Weź skończ, serio :D
3
Perez znowu posmarował !
1
Jeszcze gramy pierwszy mecz u siebie ;/
1
Nieeeeeeeeeeeeeeeeee, będzie ciężko ;/ Real w finale ?
0
Byle nie Real. Juve ! Łysy please !
2
Mam nadzieję, że Lige Europy wygra Napoli lub Sevilla. Fajnie by było, gdyby hiszpański klub obronił to trofeum :) Wielkość La Liga by wzrosła :) A jeszcze jakby Barca wygrała LM ?
R.I.P Premier League
1
Chodzi mi bardziej o takich osobników jak "derlysy". Nie wiem co miał na celu jego komentarz, każdy kiedyś zaczynał kibicować i nie zrozumiałe w jego kierunku są takie teksty.