6

Zobaczcie jaki Chelsea ma skład. Nie wiem czy istnieje drużyna, która na każdej pozycji ma tylu ciekawych zmienników. Taką drużyna, z wieloma ciekawymi zawodnikami, odpowiedni zbilansowana, stać na ładną dla oka grę i wygrywanie. Oni grają nieprzyjemnie, coś w stylu Atletico. Mieć takich zawodników, a co drugi mecz z silnym rywalem grać autobusem ?

Niektórzy powiedzą, że liczą się wyniki. Ja się z tym kompletnie nie znam. Gdyby tak było, to futbol nie cieszyłby się takim zamiłowaniem.

3

ŚPO powinien być kreatywny, a Lucas do takich nie należy. To typowy skrzydłowy :)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

5

Patrząc na reakcje Suareza mam wrażenie, że bardziej cieszy się z bramek kolegów niż ze swoich :D

1

i Griezmann :)

37

Jerome Boateng :

"Jeśli zagramy tak jak przeciwko Dortmundowi to nie ma nawet żadnej potrzeby jechać do Barcelony."

0

To nie jest literówka tylko brak wiedzy :) Nie wróciłem z żadnej banicji, nie wpadłeś na to, że może nie miałem czasu tutaj pisać ? :)

1

Przesadzasz. Sam za nim nie przepadam, ale wiele osób go lubi, podziwia zapał i nie szuka w każdym jego czynie czegoś by móc go zmieszać z błotem. Ja go nie lubię, denerwuje mnie jego zachowani na boisku, reakcje, wymuszanie stałych fragmentów gry, ale rozumiem, że niektórzy go lubią i cenią. Ilość jadu u niektórych ludzi też potrafi być irytująca.

1

Wyłączyli go, zagrał słabiej niż poprzednio, ale przy akcji bramkowej na 2:0 to on posłał dokładną piłkę do Chicharito.

23

Nie bardzo zrozumiałeś o co Ancelottiemu chodziło :) Po meczu z Granadą powiedział te słowa, a dziś je jedynie powtórzył.

jego wczorajsze słowa wyglądały tak: "Barcelona to świetna drużyna. To normalne, że w ataku jest bardzo skuteczna. wszyscy u nich są w dobrej formie i nie zaskakuje mnie, że mogą strzelić tyle bramek. Ale jak mówiłem wtedy, gdy wygraliśmy 9:1, lepiej wygrać osiem meczów po 1:0 niż jeden 8:0 "

Ja nie widzę tutaj, żadnego bólu.

1

Wątpię. Ten tutejszy pisze bez żadnych znaków interpunkcyjnych, a tamten ich używa :) Sceptycznie bym do tego podchodził, ale w sumie co mnie to obchodzi :P

2

To, że ma na tamtej stronie ktoś ma taki sam nick jak tutaj, nie znaczy, że to jedna i ta sama osoba ;)

1

Ja to sobie wyobraziłem, że Messi podaje i strzela ktoś w tylu Roberto, Rafinhi, ale może być i Neymar :)

1

Dzisiaj jak Leo oddał tego karnego Neymarowi to wyobraziłem sobie taką sytuację:

Ostatnia kolejka, mistrzostwo już rozstrzygnięte, Ronaldo z Messim mają po tyle samo bramek na koncie, albo Ronaldo ma 1 więcej. Końcowa faza meczu i sytuacja jak w świetnym filmie "Mecz ostatniej szansy", a mianowicie, Messi wychodzi sam na sam i robi coś takiego:



To by było po prostu piękne :)

P.S Polecam ten film obejrzeć w całości ;)

0

Komentarz usunięty

1

Ja dzisiaj grałem o 16 swój mecz i było lekko ponad 20 stopni. Zgrzałem się nie miłosiernie, a po meczu bolała mnie głowa. Nie chcę sobie nawet wyobrażać jak musiało być u nich... 16 to najgorsza pora na rozgrywanie spotkań.

1

Nie sugerowałbym się dzisiejszym wynikiem Bayernu. Oto ich dzisiejszy skład:

Neuer - Rafinha, Martinez (62. Benatia), Dante, Strieder - Lahm (64. Thiago), Gaudino - Weiser, Schweinsteiger - Pizarro (72. Görtler), Götze

Ligę już wygrali to oszczędzają siły na mecz w Środę.

0

Wie ktoś, dlaczego Sergiusz Ryczel nie komentuje już meczów Ligi Mistrzów ?

0

*really

Widzę, że angielski na takim samym poziomie jak polski :)

4

Krychowiak to jest kocur :) Pierwszy sezon w Sevilli i w spektakularny sposób zdążył już zatrzymać najpierw rajd Ronaldo, a później Messiego :)



Oby dzisiaj podtrzymał passę :)

2

Obstawiam, że w większości sam :)

0

Za długie. To pewnie będzie trwało nie więcej niż 3 minuty.

1

Na pewno nie zagrają: Alba i Badstuber. Małe szanse na występ ma również Javi Martinez. Zagrają już Ribery i Benatia.

2

Robben najprawdopodobniej zakończył sezon. Naderwanie mięśnia eliminuje go z gry w obu meczach z Barceloną.

Lewy ma wstrząs mózgu, ale na mecz z Barceloną bez problemu zdąży.

Thiago ma problem z kolanem i nie wiadomo. Jutro będzie więcej informacji, ale pewnie nic wielkiego mu się nie stało.

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?