Xaximajster
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sam sobie asystuje ?
2
Sam wybrał. Chyba nie jest tak głupi, że myślał, że wyrzuci świętego Ikera z pierwszej 11 ? On jest nietykalny.
0
Ty kompletnie nie zrozumiałeś co napisałem, a już zabrałeś się do napisania tego bezsensownego komentarza. Typowe dla Ciebie mistrzu dyktanda.
1
Zdecydowanie najlepszy zawodnik Bayernu Monachium, którego można się obawiać. To, że on zagra jest największym wzmocnieniem Bayernu.
4
Tak a Isco jest anty-madridistą i nazwał swojego psa Messi, a Fabregas kocha Arsenal po czym całuje herb Chelsea :) Wierzyć w słowa piłkarzy to jak wierzyć w słowa polityków :)
1
Eden Hazard zdecydowanie słusznie został wybrany najlepszym zawodnikiem Premier League. Ciekaw jestem czy zostanie w tym klubie czy niedługo odejdzie. Na 100% Perez się będzie o niego starał, mógłby być kimś w stylu następcy Ronaldo, Portugalczyk ma 30 lat. Myślę jednak, że Chelsea go nie wypuści a jeśli to za ogromne pieniądze.
0
Liczył na tyle samo poleceń :D
5
Bramka piękna, podanie Messiego i przepuszczenie piłki przez Pistolero było najpiękniejsze. Wcześniejsze podania jak widać na rysunku toczyły się daleko od bramki, Messi wziął piłkę od Busiego i zagrał co do centymetrów do Alby. Szczerze myślałem, że zagrał trochę za mocno, ale myliłem się :) To co najpiękniejsze w tej akcji to ostatnie 2 podania :)
3
To prawda. Bale się raz zbuntował i postanowił wykończyć akcje sam i na jego nieszczęście mu to nie wyszło to Cris się wkurzył, namachał łapkami a Bernabeu zgodnie wygwizdało Walijczyka. Od tego momentu gra największą padakę w Realu. Moim zdaniem w dużej mierze to wina i kibiców i głupiej reakcji Ronaldo.
13
Chicharito w porównaniu do Benzemy nie szuka cały czas Ronaldo i na dobre mu to wychodzi. Benzema wiecznie szuka Portugalczyka, nawet jak wychodzi oko w oko z bramkarzem co pokazał z Atletico.
Leo pokazał swój kunszt wiele razy, ale to jak w meczu z Espanyolem wziął piłkę od Busquetsa na wysokości połowy boiska, rozejrzał się i posłał piłke do Alby co skutkowało golem to pokazuje jakim genialnym i uniwersalnym zawodnikiem jest. Jestem pewien, że gdyby Messiego na stale przesunięto do pomocy to byłby najlepszy i na tej pozycji.
1
Nie wierzę, że Real nie straci punktów w starciach z Valencią lub Sevillą. Jeśli tam się nie potknie to najprawdopodobniej meczem decydującym będzie stracie na Calderon i tylko zwycięstwo będzie dawać Barcy mistrza. Dobrze, że w tym sezonie Barca zna przepis na Atletico. Liczę też, że Valencia oddali się od Atletico punktami. Wtedy podopieczni Simeone będą mieli zapewnione 3 miejsce i będzie trochę łatwiej.
3
Dla mnie zawsze był zawodnikiem takim sobie, ani słabym ani jakimś dobrym. Jedyne co pamiętam z jego pobytu w Barcelonie to bramkę z Osasuną. Nie wyglądał na zawodnika, który będzie błyszczał w Barcelonie, techniką nie imponował. Szczęścia w karierze mu życzę ;)
2
Pewnie mówili sobie coś na ucho, ale ujęcie świetne :D
1
Świetny avatar...
10
Sezonowiec, poszedł za trofeami !
1
Wiesz, różnica jest taka, że większość fanów którzy zasiadają na Camp Nou to turyści, rodzina z dziećmi czy kibice którzy przyszli tylko popatrzeć. Nie liczna część czynnie dopinguje, śpiewa itd. W takich klubach jak Napoli, Galatasaray itd. ogromna część kibiców to fanatycy, którzy żyją piłką nożną i dlatego taki jest doping na tych stadionach mniejszych klubów. Nie są tak popularni jak FC Barcelona, ale kibiców mają nieziemskich.
0
I tak cicho by było. Większość podczas meczu ma pewnie buzie zapchanie pestkami słonecznika. Piknik... niestety
0
Kto by pomyślał, że rok temu na Camp Nou Getafe wywiezie 1 punkt ? Chwila braku koncentracji i stało się.
Atletico szans na majstra nie ma, ale wciąż może walczyć z Nietoperzami o trzecie miejsce.
0
Chodziło mi o Getafe :P
1
Najgorsze co może Barca teraz zrobić to stracić punkty w meczu z Getafe czy Cordobą. Real ma piekielnie trudne mecze z Valencią i Sevillą i jestem pewien, że w min. 1 z nich straci punkty. Obstawiam mecz z Valencią. Jeśli jakimś cudem wygra obydwa te spotkania i poradzi sobie też z innymi to drugi raz z rzędu walka o mistrza rozpęta się między Atletico i koniecznością będzie wygranie tego meczu. Nie wierzę, że Barca wypuści taką szansę i tak jak rok temu odda punkty Getafe czy innemu słabszemu zespołowi. Dużo teraz zależy od Sevilli i Valenci.
9
W szatni Celty, trener powinien ostro zrugać obrońców, bo to co oni grali w tym meczu to żenada. 2 bramki strzelone po wejściu z prawej strony, ile tam czasu i miejsca mieli odpowiednio Ronaldo i Chicharito. Czwarty gol wyglądał, jakby zawodnicy Celty przegrywali 6:0 i nie mieli już motywacji. Ramos przebiegł sobie 20 metrów, miał tyle czasu na posłanie piłki, że zdążyłby się jeszcze odlać. W defensywie zawalili po całości, ale z przodu zastrzeżeń mieć nie można. Nolito robił z Carvajala wiatrak. Te pojedynki wyglądały jak Messi vs ja :D
1
Szkoda, że w Barcy mu nie wyszło. Słusznie dziś Orłowski powiedział, wystrzelił z talentem zbyt późno. Ma już 28 lat.
4
Nolito jako zmiennik mógłby być idealny ;)
7
Po meczu...
0
Fakt, 2-3 lata to krótki okres czasu, ale za 4-5 lat ?
1
Teraz Angel często występuje w ManU na ławce rezerwowych =+ te kontuzje. Ma pecha.
11
Ja uważam i pewnie wielu osób się ze mną nie zgodzi, że James jeśli jest przepłacony to nie wiele lub wcale. Gość ma 23 lata i w swoim pierwszym sezonie w Realu gra pierwsze skrzypce, dyryguje grą Realu, jest jednym z najważniejszych zawodników, dużo strzela i asystuje, często jest kluczowy. Co będzie robił za 2-3 lata ? Bił się z Neymarem o Złotą Piłkę ? Kto wie ?
7
Mecz kapitalny, jedna połowa i 5 bramek. Szkoda tylko, że taki wynik.
2
Ale fart Realu, ale to co Isco zrobił...
3
Illaramendi to przykład, że każdy z nas może grać w Realu :D