4

Jeśli chodzi o CV to warto dodać tam swoje zdjęcie z prostego powodu: pracodawca zobaczy, że wypełniasz dokument kompletnie, nie pomijasz jakiś tam rzeczy i nie robisz czegoś na odwal. Jest to mały plusik ;)

Co do praktyk studenckich to logiczne jest, że dogłębnie twoja wiedza nie będzie sprawdzana, przecież jesteś studentem :) Chyba mają świadomość tego, że jeszcze się uczysz a przychodząc do tej firmy, idziesz nabrać doświadczenia i obycia w pewnych warunkach. Rozmowa powinna raczej wyglądać tak by pracodawca mógł stwierdzić czy jesteś osobą na poziomie, czy coś sobą reprezentujesz, czy ci zależy, czy masz podstawową wiedzę, czy masz jakieś cele. Nie będzie dogłębnie sprawdzał Twojej wiedzy, to byłoby bez sensu :)

15

Suarez 10
Messi 10
Neymar 3.5

Jedna armata doznała lekkiej awarii :D

26

Nie, z Chipsów go ma i po umyciu się schodzi.

P.S. Super pytanie :)

4

I ten Ivanovic z obgryzioną ręką przez Suareza :D

2

Perma dostał za multi

0

Też dostaje od niej wiadomości. Pytał mnie czy jestem łysy :D

0

Ribery nie zagra ? Jesteś pewien ?

5

Oczywiście, że Barca. Nikt aktualnie nie jest w lepszej formie i nie gra lepszej piłki niż Barca.

12

W jej dziupli

0

Serio pytasz ? :) CR7

20

Uczniowie, którzy ukończyli III klasę Liceum, lub ukończyli technikum.

0

Przed sezonem nikt nie wiedział kto to. Nagle pojawił się w średniaku angielskim i ma podobne lub lepsze staty do takich wybitnych snajperów jak Aguero, Costa, Van Persie itd. Nie dziwne, że się nim jarają :) W dodatku jest bardzo młody :)

1

Dlaczego drewniak ?

0

Mam książkę tego pana :) Jak tylko skończą się sesje to mam zamiar przeczytać :)

1

Racja. Najgorsi byli Ci nauczyciele, którzy kazali rozwiązać zadanie nie sposobem takim, by wynikła z niego odpowiedź, tylko z góry narzuconą metodą. Sprawdzanie matury wg. klucza też jest czystym kretynizmem. Przypomniec wystarczy przykład Wisławy Szymborskiej, która zinterpretowała swój tekst. Efekt w linku poniżej.

http://atrapa.net/legendy/nowa-matura.htm

1

Matura to nie głupota. Klucz wg. którego je się sprawdza jest głupotą. To znaczna różnica.

1

Ja też nie pochwalam, uważam to za jakąś ostatnio nową modę. Ile osób sobie teraz robi te tatuaże i w sumie nie wiem po co. Ani to ładne, ani tanie, ani zbytnio mądre. Najgorsze tatuaże jakie ludzie ostatnio sobie robią to jakieś cytaty piosenek czy barwy klubowe. Mi ta moda nie podeszła, nie podoba mi się to i nigdy nie podobało. Rozumiem jak ktoś ma malutki, symboliczny tatuaż na ręce , ale żeby całe ciało tak szpecić ? Tego nie pojmuję.

0

Wiesz, jego ciało, niech sobie robi z nim co chce. W mojej ocenie tatuaż jest okropny i za żadne pieniądze nie dałbym się tak pomalować. Najgorsze w tatuażach jest to, że zostają na całe życie. Wyobraża sobie ktoś takie malowidło na pomarszczonej skórze, jaką Leo będzie miał za kilkadziesiąt lat ?

4

Komentarz usunięty

8

Niesamowite ;/ Kilka godzin temu pewien użytkownik napisał coś tam o Fifie 15 to jego komentarz został usunięty po chyba 2 minutach. Ciekawe po ilu godzinach/dniach zbanowany zostanie ten spamer poniżej, który dorwał się do internetu.

3

Tak samo jak się "plujesz" do wielu moich komentarzy, tak ja to będę robił do twoich. Sam zacząłeś tę "wojenkę", więc nie dziw się, że Ci odpowiadam. Ja też wiele razy napisałem własne zdanie i mnie z tego powodu atakowałeś. Jeżeli Ty mnie atakujesz, to czemu mam nie odgryzać się ? Wskazać Ci Twoje komentarze, które mają się guzik do tematu ?

5

A jakie trzeba mieć życie, żeby pisać komuś 10 minut temu, że się kompromituje a samemu nie potrafić skleić jednego prostego zdania i walić takie gafy ? To jest dopiero kompromitacja, a zarazem hipokryzja :D

4

To i tak nic w porównaniu do Twojego ostatniego "utrzciwi" :D

5

"rzycze" :D

2

No właśnie. Też myślę, że nie wyjdą by gryźć trawę i nie będą walczyć jak o życie, ale raczej też się nie podłożą. Raczej zagrają trochę mniej agresywnie, ale też do końca nie odpuszczą. To by było dobre, bo Barca na pewno zagra na 100%. Jednak, mam nadzieję, że Valencia coś tam ugra z Realem, bo wtedy wynik na Caderon nie będzie miał znaczenia :) To jest najlepszy możliwy scenariusz.

0

Zobaczymy :) Nie ma co gdybać, bo jeśli za tydzień Valencia urwie punkty Realowi to nikt nie będzie tym sobie zawracał głowy :D

1

Będą mieli wybór: albo podarować mistrza Realowi albo po raz kolejny ośmieszyć się w meczu z Barceloną.

0

Zdjęcie moim zdaniem kozackie !

1

Pojawia się sporo komentarzy, że Atletico jeśli będzie mieć zapewnione 3 miejsce to nam się podłoży, nie będzie się starać i zagra na odczep się. Moim zdaniem można z tym polemizować. Niby faktycznie ten mecz nie miałby dla nich znaczenia, ale mimo wszystko, Simeone ma świadomość, że jakby zagrali bez zaangażowania to okazali by brak szacunku dla swoich kibiców, fanów którzy przyszli na mecz. Ja raczej obstawiam, że zagrają tylko i wyłącznie dla swoich kibiców, których moim zdaniem mają w Hiszpanii najlepszych. Na stadionie Atletico jest przez niemal cały sezon najgłośniej i być może będą chcieli im się odwdzięczyć i pierwszy raz w tym sezonie pokonać Barcelonę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?