Xaximajster
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
Napili by się razem dobrej wódeczki i by było wszystko ok ;/
2
Gdy wydawali mniej, bo Pereza nie było ty wygrywali więcej tytułów. Perez to typowy bogaty człowiek, który nie rozumie, że pieniędzmi niektórych rzeczy się nie kupi i są to trofea.
5
Zanim nawyzywasz od hala dzieci mógłbyś przeczytać to co wkleiłeś. Laboga ma 100% racji.
56
Będziemy oglądali uśmieszek bo zepsutej akcji :D
http://uploads.fcbarca.com/uploads/new-news-large/59886_1416070211.jpg
1
Z tym sezonem zgoda, ale z poprzednim to poleciałeś na ostro... Poprzedni rok w jego wykonaniu był bardzo dobry i trochę śmieszne jest gadanie, że wyszło mu 2 akcje. Rok temu brał dużo większy udział w grze, zaliczał więcej asyst, miał najlepsze wrzutki w drużynie, strzelał w najważniejszych mecazch, z Juve, Atletico, Barcą w najważniejszych meczach. Pod nieobecność Ronaldo, dał rade zdobyć hat-tricka, bez Portugalczyka grał jeszcze lepiej. Zobaczysz, że jak Ronaldo odejdzie to Bale będzie 100x lepszym zawodnikiem.
0
Jestem na NIE dla Pogby. Zdecydowanie większe wrażenie robi na mnie Verratti, przypomina mi Xaviego z dryblingiem Iniesty. Szkoda, że Włoch nigdzie się nie wybiera.
0
Gość odpowiedział na komentarz gdzie ktoś inny podał jakieś dziwne transfery. Odpowiedź ironiczna, ale musiałeś to tutaj wrzucić.
4
Chyba brał więcej prochów. Oj po prostu czasem lepiej siedzieć cicho. Cokolwiek on powie, jest głupie.
4
Heh, pierwsza jedenastka Realu jest warta ponad 400 mln, a wyeliminował ich zawodnik z ich świetnej szkółki :D To dopiero trzeba mieć farta !
2
Ja przejrzałem i słabszy moment Realu wykorzystywany jest przez katalońskie dzienniki do czerwoności. Sport poświęcił nawet całą okładkę dla Realu, a Mundo pisze, że Real się rozpada :D Uwielbiam te wszystkie 4 gazety, taki badziew, że aż miło poczytać :D
9
2 dni przed finałem LM odbędzie się mecz przegranych, którzy myśleli, że są w finale :
Real Madryt- Napoli
7
Co tam robi Pogba ?
51
Po zejściu Suareza, Barca grała bardzo słabo. Jednak wynik był już mało istotny, bo awans był więcej niż pewny :)
13
Ale Messi grając w finale zagra o jeden więcej :P
0
Daj spokój. Nie pomoże mu już nic.
2
Niedługo nie będzie można wklejać komentarzy z innych stron.
8
Szybko się znajdzie, wystarczy dobra przynęta w postaci karnego i wyskoczy jak Filip z konopi :)
1
Ja nie ufam jego umiejętnościom. Gra w lidze włoskiej, powszechnie znanej jako dość słaba. W reprezentacji nie bryluje, w Lidze Mistrzów z mocnymi drużynami też o nim nie słychać. Wczoraj zagrał przeciętnie, sporo strat słabe wrzutki, nie przekonał mnie. Wygrana główka z Carvajalem to żadna sztuka, Hiszpan jest od niego prawie 20 cm niższy. Dużo bardziej przemawia do mnie Veratti.
3
O kurde tego się nie spodziewałem ! Brawa dla Juve, że wytrzymali tą nawałnicę w stronę ich bramki. Real został ukarany za minimalizm. Strzelili pierwszą bramkę i stanęli, myśleli, że mecz się skończył. Ja rozumiem jakby ostatnimi czasy Real prezentował się w obronie jak Barca ale chyba mając trochę rozumu w głowie, zdawali sobie sprawę, że często tracą bramki u siebie (czyt. Valencia). Juventus zasłużył na ten awans jak mało kto, rozbroili Real bezbłędnie. Jakby ktoś przed sezonem mi powiedział, że Morata wyeliminuje Real w półfinale to bym obśmiał. Niesamowicie się rozwinął chłopak :) A i jeszcze jedno. Nie przemawia do mnie Pogba. na mój gust to Veratti zjada go na śniadanie.
1
1
Enrique nie zaskoczył, Pep również :) Jeszcze tylko pół godziny :)
13
Szkoda, że odszedł, genialny pomocnik z fantastyczną techniką.
1
Jak ten czas wolno mija ;/
0
Tobie nie mam zamiaru odpowiadać, ponieważ zwracasz uwagę niegrzecznie i ślesz w moją stronę durne docinki. Nie rozmawiam z frustratami i ludźmi, którzy mają problem, żeby skleić zdanie tak by dało rade jakoś je przeczytać. Jak widzisz, PheNOmeN potrafił odpowiedzieć, zachowując resztki kultury, mógłbyś się tego nauczyć. Myślisz, że będę odpowiadał, podając argumenty komuś, kto mi docina ? W dodatku pamiętam jak prowadziłem z Tobą dyskusje o Coentrao, gdzie podałem Ci jak na tacy statystyki o które prosiłeś, przy czym wyszło na moje :) Już więcej się w tej dyskusji nie pojawiłeś :) Właśnie tak z Tobą warto prowadzić wymianę myśli podając argumenty :)
3
ponoć byłby już dostępny.
2
Może przesadziłem z tym, że nic nie grali, ale uważam, że wybitny mecz to nie był w ich wykonaniu :) Gra nie porywała, ale była bardzo skuteczna. Świetnie zagrali pressingiem, dobrze też spod niego wychodzili, ale przeplatali to stratami w niebezpiecznych okolicach. Kojarzyli mi się w tym meczu z Atletico.
@MarioVeb
Daruj sobie te "einsteinie" mistrzu dyktanda, bo potem rozpaczasz, że Ci odpowiadam. Śmiech na sali to jest ile razy musisz edytować komentarz, by napisać go bez błędu :D
1
Nie zagrali wybitnego meczu. Tracili piłki na swojej połowie, w środku pola, gdyby Real nie zapomniał jak się gra z kontry to mogłoby być zupełnie inaczej. W tej wygranej spora zasługa jest poszczególnych piłkarzy Realu. Pierwszy gol to "przepiękna" parada Casillasa, drugi to odcięcie prądu w mózgu Carvajala i bezmyślny faul. Moim zdaniem ten mecz był dosyć nudny w większości.
1
W trakcie sesji gorzej z tym u mnie ;P
6
Juve nic nie zagrało, ale walczyli i za to należą im się brawa. Morata najlepszy na boisku, w życiu się tego nie spodziewałem :D Najsłabszy Ramos- dawno nie widziałem tak słabego meczu danego zawodnika. Juve bardzo zasłużyło na wygraną i szkoda, że wygrali tylko 2:1, bo to tak na prawdę żadna przewaga, a szczególnie jeśli rewanż jest na Bernabeu. Myślę mimo wszystko, że Real da rade u siebie wywalczyć awans.
1
Masz nick "CristianoRonaldo" avatar z herbem Realu i piszesz "u nas"...