Xaximajster
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Andrea Pirlo grał dla 3 największych rywali - Interu, Milanu a potem dla Juve - nikt za zdrajce ani kogoś bez wartości go nie uwaza .
Frank Lampard przez lata grał dla Chelsea a teraz gra na wypożyczeniu w City, a kibice Chelsea wciąż go kochają i oklaskują.
Jak widzisz, twoja teoria nie koniecznie musi się sprawdzic. Przyszłość pokaże czy kibice mu to wybaczą, nic dłużny im nie jest.
31
Oglądaliście chociaż te 3 bramki ? Rochina bezkonkurencyjnie, co za gol !
32
To ten przyjaciel Naniego ?
1
Co innego być świetnym piłkarzem, a co innego być jednym z najlepszych na świecie. Pod względem piłkarskim nie ma co porównywać Pirlo do Ronaldo.
5
Można go nie lubić, ale dzięki temu, że ma jak to napisałeś "nie po kolei w głowie" jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie i zarabia lekko mówiąc, trochę ponad krajową. Ta chora ambicja pozwoliła mu tak daleko zajść, wielu chciałoby mieć tak nie po kolei w głowie. Obstawiam, że gdyby miał zupełnie inny charakter to tak daleko by nie zaszedł.
Nie mniej jednak jego zachowanie jest mega irytujące.
1
I to jest właśnie to o czym mówiłem. Pod spodem już jeden to wkleił, teraz następny. Ciekawe ile jeszcze osób tym zaśmieci newsa.
7
Nie trzeba być wybitnie inteligentnym, żeby odczytać ironie w tej wypowiedzi. Gość jaja sobie robi, po co to wklejać ?
20
Enrique wykonał doskonałą robotę ! Kto by pomyślał, że trener, który jeszcze niecałe pół roku temu w ważnym wyjazdowym spotkaniu będzie sadzać dwóch najlepszych piłkarzy na ławie, odpieprzać jakieś dziwne zmiany itd. nagle doznanie kompletnej zmiany (tak jak cała Barcelona) i zmieni zespół w prawdziwą maszynkę do wygrywania z KAŻDYM. Kto by pomyślał, że z największej bolączki Barcy (stałe fragmenty gry) zrobi mocny punkt tej drużyny ? Kto by pomyślał, że tak świetnie będzie rotował składem, dokonywał trafnych zmian, że świetnie ułoży trio MSN ? Brawo Enrique !
Pomyśleć, że to jego pierwszy sezon ! Co jeszcze poprawi ? Czekamy z niecierpliwością :)
26
Rozumiem, że bywasz na treningach ? :) Pozdrów Messiego !
1
Pomyśleć, że jest okazja by cieszyć się jeszcze bardziej już 6 Czerwca !
2
Perełka to jest, że Barca wygrywa tytuł, lige na Calderon a kibic Barcy zamiast świętować na stronie to idzie na rm.pl i czyta komenty :D To mnie też bawi !
0
Czy wie ktoś czy to była piąta czy czwarta kartka Messiego w lidze ? Zagra w ostatniej kolejce ?
1
Sory, ale nie ma słów by wyrazić wdzięczność Douglasowi za ten sezon. Nie ma takich słów... To samo z Thomasem.
1
W takich momentach człowiek ma na wszystko ochotę :D
73
Danke Ter Stegen
Gracias Bravo
Gracias Pique
obrigado Alves
obrigado Neymar
Gracias Messi
Gracias Suarez
Hvala Rakitic
Gracias Iniesta
Gracias Masche
Gracias Busquets
Gracias Alba
Merci Mathieu
Gracias Pedro
GRACIAS XAVI
Gracias Enrique !
Wszyscy są ojcami sukcesu w lidze ! teraz jeszcze 2 najważniejsze mecze w tym sezonie :)
3
Campeooooooooooones ! :D Nawet bez Suareza Barca poradziła sobie na trudnym terenie Calderon ! Wielkie brawa za ten sezon w szczególności dla Enrique. Sporo osób tego nie widzi, ale Barca poprawiła wiele aspektów, a przede wszystkim stałe fragmenty gry ! Nie dość, że strzela z nich mnóstwo bramek, rekordowa ilość to jeszcze traci niezwykle mało. I to jest tylko i wyłącznie zasługa Enrique. Druga niezwykle ważna jest to, jak poukładał MSN. Trzeba umieć uporządkować w jednym zespole tak wielkich piłkarzy, tak drogich i tak bramkostrzelnych. Brawo i dzięki Enrique ! Dobry z ciebie "wuefista" !
8
Co jak co, ale brakuje tego Suareza :)
2
Dziś oficjalnie zdobywamy mistrzostwo, a za tydzień je świętujemy !
3
To fake oczywisty. Wygląda jak reklama Go Pro. Ale jak lubisz coś takiego to koniecznie zobacz
Na mnie to większe wrażenie zrobiło :)
1
Jasne, jak ktoś lubi to nie ma w tym nic złego. Ja nie przepadam, bo mam świadomość, że pewnie piszą to dzieci, nie bawią mnie ich komentarze, mają własny świat jak każde dziecko. Kiedyś dorosną, zobaczą co napisali i sami się będą z tego śmiać :P Mowa oczywiście o tych komentarzach wyjątkowo... wiadomo jakich :P
2
O tym mówisz ?
5
Co innego poczytać, a co innego wklejać je tutaj. Zwykle jest tak, że jeden komentarz wklei kilkanaście osób i robi się straszny syf od tego ;)
6
To tylko pokazuje, że i z jednej i z drugiej strony biorą się tacy, których komentarze są idiotyczne i wklejanie ich tutaj jest bez sensu.
3
Komentarz usunięty
2
Są też inne miejsca w tabeli, nie tylko pierwsze.
3
Thomas dziś pewnie nie znajdzie się na ławce, ale jestem pewien, że zadebiutuje w meczu z Deportivo :)
3
Liga Angielska jest bardzo wyrównana, przyjemnie się ją ogląda, bo trybuny są głośne a mecze utrzymują wysokie tempo, głównie ze względu na to, że jest sporo miejsca na boisku. Jedak poziomem są o 3 klasy niżej od Hiszpańskiej i jest to bolesny fakt dla każdego kibica angielskich zespołów :D
0
Atletico ma jakieś realne szanse stracić swoje 3 miejsce ?
20
A co miał powiedzieć ? Że trzęsą portkami i najchętniej by nie wychodzili na mecz ? Że Godin z Mirandą schowali się pod łóżko i nie chcą spod niego wychodzić do jutra do 21 ? Że Simeone symuluje chorobę ? Przecież logiczne jest, że jako profesjonaliści tak będą mówić.
1
Ja bym oszczędził jutro Suareza jeśli w 100% nie byłby gotowy. Mecz z Atletico nie jest decydujący, szkoda jakby wypadł na mecze takie jak finał Ligi Mistrzów i Pucharu Króla.