Y2M

0

Jak czytam nie które wypowiedzi na tej stronie to jest mi wstyd. Użytkownicy bo nie mogę nazwać ich kibicami nie mają szacuknu do przeciwników.

Dopiero teraz widać że na RM.pl poziom jest wyższy niż tutaj..

Y2M

0

BL to zespół klasy światowej. Niech mlody gra a że nie jest gwiazdą to nic złego w Barcy może zabłysnąć.

Y2M

0

takisobie

Ma rację.

VV robi swoje. Lepszego bramkarza nie wyciągniemy za małe pieniądze.

Y2M

0

Radzę zdjąć klapki z oczu.

Messi się podkłada jak każdy. Ale w polu karnym aktorstwo Leo nie jest najwyższych lotów. Dla jego dobra powinien dostać kartkę od sędziego by następnym razem 2 razy pomyślał zanim zrobi to w polu karnym bo mimo tego że traktowany jest ulgowo przez arbitrów ale w LM nie musi być już tak kolorowo. Nadejdzie taki dzień że dostanie czerwień za symulacje w ważnym meczu. Zobaczycie.

Y2M

0

Gdyby sędzia karał zawodników za każdy złośliwy faul to Puyol czy Dani mieli by przeje..

Trochę obiektywizmu.

Y2M

0

Może dla Interu był głowną postacią ale w Juve grał przeciętnie i był 3 napastnikiem, strasznie się męczył. Nie był głowną postacia dlatego przed degradacją został wystawiony na liste sprzedazy.

Juve zostało uniewinnione z zarzutów korupcyjnych więc po co te bąki?

Y2M

0

Czego się go czepiacie. Pepe ma rację. A tytuł artykułu nie adekwatny do wypowiedzi.

Każdy kto obraża C. Ronaldo jest chamem i prostakiem. Jakby grał dla nas większość by go nazywała najlepszym piłkarzem świata ale skoro gra dla rywali to część użytkowników urządza na nim jazdy z zazdrości bo nie sądzę że z głupoty. Choć Cris nie jest w formie a już się stał główną postacią La Ligi.

A charakterem nie ustępuje Ibrze którego równie cenie za pracowitość co Portugalczyka.

villa25 pisze mądrze. "A gdyby to Messi czarował dla Madrytu a Ronaldo grał w Barcelonie, twierdził by, że Messi powinien C.Ronaldo buty czyścić."

Y2M

0

A siła ligi jest tak dobra że rodacy stanowią o jej w najmocniejszych zespołach: Real, Atletico, Barca, Sevilla, Villarreal tak to zespoły przepełnione Hiszpanami w których próżno szukać obcokrajowców i naturalizowanych zawodników. Gdzie panuje miłość, dobroć i brak ogromnych długów, a gdzie tam.

Dzięki temu w reprezentacji mamy rotację, co powoduje że siłę zespołu stanowią coraz to nowsi zawodnicy, nie wykorzystuje się tam tych samych zawodników, gdyż bogactwo ligi umożliwia ogromny wybór do kadry bo liga hiszpańska jest najlepsza, w której najsilniejszych zespołach grają w większości Hiszpanie. XD

Y2M

0

Tak Barca zbudowana jest nie na kasie... buhahahaha.. dobre ;)

A zadłużenie i ściąganie zawodników za ogromne pieniądze to mit ;)

haha..

Y2M

0

Jeśli kontuzja będzie poważna to wina leży po stronie Szweda. Powinien zejść jeśli odczuwał ból.

Y2M

0

To jest pewne że e2 żąda kasy. Tylko czy zarząd honorowo się zachowa to inna sprawa. Z mediów wynika że raczej nie. Nie zdziwiłbym się.

Y2M

0

Znakomity zawodnik. Posiada świetną technikę a do tego jest bardzo szybki i silny.

Uważam że to jednak plotka Inter nie odda zawodnika tej klasy.

Co do SA to ta liga jest silniejsza od PD.

Y2M

0

Mam nadzieje że to plotka. Niech się weźmie to solidnej pracy a wróci do wysokiej formy. W tym wieku może spokojnie grać jeszcze 6 lat na wysokim poziomie.

Y2M

0

Nie przesadzajcie. Trochę bardziej obiektywnie należy brać te sprawy. Kaka jest lepszy od Iniesty i Xaviego. Ten sezon należy do Messiego i to co mówi Brazylijczyk to madre słowa. Znam zawodników z lepszymi umiejetnościami od Leo. Ale Messi był w tedy najlepszy.

Nie mamy 11 składających się z samych wybitnych graczy.

Y2M

0

Co do karnych nie przyznanych i końcowe rezultaty w LM z Chelsea.

U nas Bar-Chels 1:0

U nich Bar-Chels 2:4~1:4

Ciekawe kto by wyszedł?

Y2M

0

Czemu taki spostrzegawczy nie był w meczu z Chelsea. Gdy Angole zostali ewidentnie pozbawieni awansu przez sędziego? Łatwo krytykować innych trudniej własne przewinienia.

Stankovic zabierał rękę i ona została nabita. Więc nie wiem czemu część użytkowników płacze nad nie podyktowany karnym. Drużyny liczące na karne z kapelusza meczu nie wygrają. Dziekuje.

Y2M

0

Ja jestem na tak. Świetny napastnik z wyborną techniką o znakomitych warunkach fizycznych a do tego bardzo silny. Na pewno lepszy od naszego młodego Kirkica. Przyjście Włocha zmotywuje Ibrę by zaczął grać porządnie i jak na jego umiejętności przystało. Z takim zawodnikiem pewnie zaczął by się starać, a nie chodzić bo boisku bo z całym szacunkiem to Kirkica jest od Włocha dużo gorszy.

Powiedzmy sobie szczerze nie mamy klasycznej 9.

Kirkica wypożyczyć na rok lub dwa do Valenci czy innego silnego zespołu.

Co do Robinho to mało prawdopodobne. Gra w silnym i bardzo bogatym zespole gdzie jest gwiazdą i cieszy się szacunkiem. Odszedł z Realu żeby być gwiazdą.

Y2M

0

cwaniak

Zapomniałeś dodać G. Rossi.

Przydała by się nam klasyczna 9.

Facet ma umiejętności jak Torres a ludzie go posądzają o słabą technikę.. I jest skuteczniejszy. Ława też mu za bardzo nie przeszkadza bo ma swoje lata.

Y2M

0

^^ korki przy okazji też. Oczywiście weź kumpla o podobnych umiejętnościach co ty.

Y2M

0

u99artur1

To kup sę piłkę z bazaru za 10 złotych, a kumpel twój niech gra gałą za 300zł i po ćwicz z nim zwody żuty wolne i podania. Zobaczysz różnicę.

Y2M

0

Muhito

Wtedy gdyby Barca grała "anty futbol"

Y2M

0

Smutek

1. Bo jest największym niewypałem w Serie A z tamtego roku

2. Grzeje głębokie rezerwy w Interze i przez to praktycznie nie gra

Y2M

0

u99artur1

Chodzi mi o to że teraz łatwiej się gra niż kiedyś. Dzięki wysokiej technologi "piłka lepiej się słucha kopacza".

Co to ligi polskiej największym problemem jest brak piłkarzy światowego formatu. Stylowo mało co się różni od PD. A jak wiemy ogorasów w PD nie brakuje.

Tak czy siak Messi jest w życiowej formie. Kiedyś ten okres nastawł póżniej wśród pilkarzy. Messi może się jedynie teraz ustabilizować i prezentować wysoką formę przez lata.

"przeciętniak jak Riquelme"- przegiołeś. Ten właśnie piłkarz jest podobny do Messigo bo nie jest zawodnikiem kompletnym..

Messi nie jest fenomenem bo też nie jest zawodnikiem kompletnym. Dlatego nie dorówna Diego. Miał znakomitą technikę, drybling, gibkość,elastyczność, szybkość, potrafił zagrać praktycznie każdą częścią ciała, walił niesamowicie rzuty wolne. Radzę oglądnąć mecze Maradony to naprawdę zobaczysz jaka panuje różnica mimo że Messi przypomina w jakimś stopniu Diego jak zawodników wcześniej namaszczanych na niego.

Mam nadzieje że zapisze się w księgach Barcelony z bardzo dobrej strony jest piłkarzem wybitnym światowego formatu. Tak jak Robinho, C.Ronaldo, Diego, Ribery, Benzema, Aguero, Tevez.. Można wymieniać.

Pozdro

Y2M

0

Inter dzięki swojej szerokiej kadrze jest taki silny we Włoszech.

Y2M

0

Chodziło mi tylko o to że co jakiś czas się spotyka wielką gwiazdę. Messi jest jednym z wielu nie jest jakimś fenomenem. morze to się zmieni za jakiś czas. Ronaldo w wieku Leo był lepszy. C. Ronaldo też rok temu deklasował Argentyńczyka(ma drybling lepszą technikę jest piekielnie szybki i potrafi zdobywać gole z różnych części boiska nie koniecznie z 2m przed bramką) jednak zgubił formę.

Messi nie jest piłkarzem kompletnym. Ma nadzwyczajny talent w holowaniu piłki przy nodze. Ale Ronaldinho bije go o klasę.

Jeśli chce być wielki to powinien nadawać rytm reprezentacji. Być tam najlepszym. Przecież on jest w życiowej formie a ona nie będzie wiecznie trwała.

Dzięki hormonom można uzyskać nadnaturalną szybkość, kondycję, gibkość, siłę.

"Aimar, Saviola, Riquelme nawet w polowie nie uczynili dla footballu tyle co M10" nie zgadzam się z tym gdyż podobnie jak Messi Ci zawodnicy błyszczeli w swoich klubach.

Y2M

0

Głupoty to piszą osoby które uważają że Messi jest lepszy i gra jak Maradona.

Pograj piłką i korkach z tamtych lat a nowoczesnymi gałami i sprzętem(zwłaszcza przy żąglerce ). Jeśli nie widzisz różnicy to słaby z ciebie kopacz. To tak jakby twierdzić że w formule jeden jeździło się łatwiej w latach 90 niz teraz bo kierowcy nie uzyskiwali dobrych czasów, albo gra na gitarze z piecem z lat 90 jest łatwiejsza niż na dzisiejszym. phi..

Za czasów Maradony grało się ostrzej agresywniej, brutalniej a on grał w najbrutalniejszej lidze świata. Serie A nie wiem czy wiesz od zawsze słynie tężyzną fizyczną i nienaganną techniką .

Jak nie wiesz jakie właściwości mają hormony to dlaczego poruszasz ten temat?

"szybkiemu pilkarzowi jak Maradonna byla znacznie latwiej omijac przeciwnikow" - przepraszam a czy Maradona był jedynym szybkim pilkarzem?? A Platini, Boniek i wielu innych to co? Powolni zawodnicy??

Co roku pojawia się w Argentynie "nowy Maradona". I jak to sie kończy wszyscy wiemy.

"No i ten tekst za takich jak Leo bylo '90' innych... No to mnie juz kompletnie rozbilo. No to wymien tych 90 pilkarzy."

C. Ronaldo, Kaka... za rok Robinho może Ribery..

Y2M

0

Bardzo dobre wzmocnienie. Yaya mógłby się od kogoś uczyć a Francuz mógłby przynieść spokój i opanowanie z drużynami preferującymi "twardy futbol".

Y2M

0

maciach

Ja absolutnie widzę że zawiodła taktyka. Ale zawodnicy też nie błyszczeli. I trzeba to podkreślić. Po jednej ze strat Messiego padła bramka a On sam zagrał poniżej normy i oczekiwań przez głupie błędy.

Oczywiście że wszyscy zawiedli ale nie tylko trener. Najłatwiej zrzucać na trenera :( Trener nie gra.

Y2M

0

Szulc091

Już wielu miało zostać do końca kariery w Barcelonie a odeszli.

Nie dziwiłbym się gdyby władze City zażądały by takiej ceny bo Robinho to podobnej klasy zawodnik co nasz Messi. Może Messi teraz jest teoretycznie najlepszy ale rok temu był C.Ronaldo a za rok 2 może być Robinho.

Chodzi mi tylko o to by okazywać szacunek dla zawodników bo widzę że orężada jeszcze w głowie po ostatnim sezonie i zero obiektywnych opinii w komentarzach w tym serwisie co po nie których.

Y2M

0

u99artur1

Nie trzeba być specem żeby z netu ściągnąć mecze chociażby z gry w Napoli(najlepszy okres kariery). I nie mam zamiaru kłócić się o wiek. Bo mogę napisać że mam 40 lat a i tak się nie przekonasz jak się nie spotkamy w realu. Jak to mówią smarkacze "to dziecinada" używanie argumentu typu "jestem starszy" od Ciebie a faktyczna różnica wynosi 2-3 lata..

Takich piłkarzy jak Messi było z 90 jak nie więcej na świecie, takich jak Maradona może z 10. Maradona był kompletnym napastnikiem. Messi nie jest i dużo mu do tego jak na razie brakuje. Bo jest innym typem zawodnika. Może teraz gra się efektowniej ale w głównej mierze spowodowane jest wysoką techniką (w obuwiu, piłkach ochraniaczach).

Maradona był wielki przez to co zrobił w reprezentacji bo każdy klub ma swoja gwiazdę. W tamtym okresie to w najsilniejszej lidze był gwiazdą ale jego wielkość wynikała z faktu co zrobił dla Argentyny a nie włoskiej piłki.

Jak sam wiesz Messi jak by urodził się w tamtym okresie to na pewno nie grał by w piłkę. Prze zdrowie i warunki fizyczne. A jego obecna wielkość morze być spowodowana że ładowany był hormonami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?