Y2M
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poziom tej strony spada :(
jak czytam komentarze to się zastanawiam czy właśnie nie przebiliśmy w złym znaczeniu strony RM.pl
0
Nie wiem czy City wyjdzie na tym dobrze Messi jest zbyt łamliwy by poradzić sobie w tak trudnej lidze.
0
Świetny człowiek wziął winę na siebie a i tak najbardziej zawiedli zawodnicy. Najbardziej Messi, który grał nie udolnie. To kolejny dowód że Leo nigdy nie dorówna Maradonie. Maradona sam potrafił wygrywać mecze a Messi to takich osób się niestety nie zalicza.
Atak reprezentacji Argentyny zawiódł i nie dziwo że po notorycznych błędach napastników i samolubnej grze wpadły bramki bo obrona wiecznie nie mogła naprawiać błędów napastników.
0
Powodzenia,
tylko się u nas marnował
0
VeBaaarcaaa!!! ^^
sry ale nie mam pojęcia jakim cudem ucieło twój nick.
Jeszcze raz przepraszam.
0
VeBaaarcaaa!!!
Przeczytałem to co napisałeś i powiem Ci jedno dawno takich g**pot nie czytałem. Czy Ty (czasami) oglądasz ligę włoską?? Poznałeś ją trochę? Jak nie to po co o niej wspominasz.
Przecież tam jest więcej zespołów z górnej półki niż w Naszej lidze. Poziom techniczny gorszy niż tu?? Nie rozśmieszaj mnie. U nas gra się szybciej a nie bardziej technicznie(mam nadzieję że wiesz dobrze co to technika).
Pato jest poza zasięgiem ale to świetny gracz w zespole mającym czas na wkomponowanie trenera w klub(około roku powinno mu to zająć).
Co to Robinho jestem na tak ale ten transfer nie ma najmniejszych szans powodzenia bo City się wzmacnia. Kasy jej nie trzeba a ewentualny transfer wiązałby się z przeprowadzką Naszych graczy.
Całe to zamieszanie spokojnie można potraktować jako kolejną kaczkę dziennikarską która w okresie transferowej ciszy ma zamiar zwiększenie zysku.
0
To jasne że jest w życiowej formie. Mam nadzieję że uda mu się utrzymać dobrą formę na lata.
0
dcd
On w Interze zarabiał 12 mln na rękę bez podatku. To klub płaci podatek
0
Maxwell dobry zawodnik. Gdy przyszedł Mou to stracił miejsce w składzie. Potrafi być dobry w defensywie i jest dobry w ofensywie jednak to bardzo chimeryczny zawodnik. Potrafi błysnąć by kilka następnych meczy być całkowicie nie widoczny. Nie był to jednak kluczowy zawodnik. Dlatego cen przystępna. Dobre wzmocnienie bez fajerwerków.
0
Prawda jest tak jak ci zawodnicy są w najwyższej formie to CR jest lepszy od Messiego. Co nie zmienia faktu że najlepszym zawodnikiem w tym roku był Messi.
0
... jaki skromny chłopak...hehe
I tak będzie to dla niego podwyżka... więc nie widzę żadnego gestu ze strony tego zawodnika.
Milan ma Inzaghiego a my będziemy mieli Ville.. może..
0
Henry1991
"Z resztą powinni uszanować decyzję piłkarza. Aaa przecież on miał podobno obietnicę złożoną. To tylko dowodzi o frajerstwie Valencii."??
No przepraszam Villa to zawodnik Valencii i ma ważny kontrakt. To my powinniśmy to uszanować i nie szarpać zawodnika wysoka podwyżką. Tylko uszanować postanowienie klubu i zostawić go w spokoju. On jest w projekcie Valencii na przyszły sezon.
Co byś powiedział gdyby Chelsea namówiła Messiego na przeprowadzkę do siebie a nas kibice Chelsea wyzywali od frajerów bo stawiamy zaporowe ceny?? Frajerzy?
0
Zapominamy o jednym że CR9 potrafi zrobić wszystko z piłką jak swego czasu R10. R10 w najlepszej formie przewyższa Messiego i Riberiego. Tak samo jak C. Ronaldo. Chociaż w tym roku Messi jest lepszy bo Portugalczyk po prostu gra gorzej.
0
Bardzo dobrze. Powinno to być nasze 1 wzmocnienie.
0
Jestem za. Nadaje się. I cen nie głupia jak za Ville . Pogra jeszcze 3-4 lata na najwyższym poziomie(jeśli nic złego mu się nie przydarzy ). Realne wzmocnienie a nie inwestycja na przyszłość :D
0
szabla91
On nie jest przereklamowany dlatego cena jest przystępna. Jestem pewien że mógłby przyjść do nas za 10 mln bo 15 to Barca przeznacza na jego transfer a nie jest to żądanie Juve.
Faktycznie nie jest to typ który potrafi świetnie rozgrywać ale to nie jest jego rola. Z bardzo silnymi przeciwnikami byłby bardzo przydatny po jego gra w destrukcji stoi na wyższym poziomie niż pomocników jakich posiadamy w swojej talii.
Po ruchach Madrytu kibice oczekują ogromnych wzmocnień. Medialnych(przereklamowanych) zawodników typu Villa, Mascherano, Ribery. Jednak my to nie Real. I powinniśmy skupić się na wzmocnieniach a nie nazwiskach. Nie potrzebujemy ofensywnego pomocnika tylko destruktora. Duńczyk nadaje się idealnie. Piłka to nie tylko gra do przodu ale i osłanianie tyłów. Dlatego jestem za. Po co mamy wydawać krocie na Mascherano skoro możemy mieć Duńczyka o podobnych umiejętnościach(klasa tych 2 zawodników jest taka sama). Mascherano też nie gra do przodu. Trener ma określone cele i powinniśmy być za tymi rozsądnymi wzmocnieniami a nie głupotami które wypisuja media.
Nie mamy kasy by ściągnąć najlepszych bo mimo to że wygraliśmy 3 trofea to wynagrodzenia za zawodników sztabu i tym podobne oraz pensje spowodowały że rok ten finansowo jest na "-". A zaciąganie pożyczek w dobie kryzysu to głupota.
Jak dla mnie powinniśmy pozyskać w tym oknie: ForlanGuiza; Filipe i Poulsena. Tanio mądrze i nie tracimy na jakości i zyskujemy pracowitych zawodników, głodnych sukcesu i na umiejętnościach pozwalających na granie w 1 11 Barcy.
Pozdro
0
Jest Argentyńczykiem więc co miał powiedzieć??
0
O nie Villa nie jest wart nawet 30+ mln.
0
Nie obrażajcie C Ronaldo. Bo robicie z siebie deb+++.
Nie ważne co zawodnik robi poza boiskiem ważne jak gra.
0
Zizu dobrze mówi.
Ribery jednak nie ma magi tak jak CRonaldo9.
Messi zresztą dla mnie też nie jest magikiem.
0
Duńczyk byłby naprawdę dobrym wzmocnieniem. I cena za niego jest bardzo dobra. Swego czasu był najlepszym DM naszej ligi. To typ Mascherano waleczny i silny. Napewno byłby u nas najlepszym po Yaya DM. I ma wiele innych cech od Yaya co pozwoliło by trenerowi na zwiększenie talii taktycznej gry Barcy. Co w spotkaniu w przyszłości z angielskimi czy włoskimi ekipami było by na "+". Powinniśmy wykorzystać szanse na pozyskanie go bo to wartościowy i dobrze znający realia hiszpańskich boisk zawodnik. Nie pasuje do Juve? To co. Może u nas się sprawdzić. Tak jak kiedyś Henry(Juve{niewypał}->Arsenal{strzał w '10'}) .
Ponadto nie jest przereklamowany i medialny(dlatego część kibiców Barcy nie jest za jego transferem) jak Villa, Ribery czy Mata ale oznacza to że nasz zarząd działa mądrze i rozważnie(szuka wzmocnień rozważnie nic na siłe) zresztą trener wie czego chce i jeśli ten zawodnik jest dla niego potrzebny to jestem za!
Zamiast Villy wolałbym Forlana. Nie jest gorszy a tańszy.
0
Bardzo dobrze że wzmocnimy się tak znakomitym zawodnikiem. Jetem na tak. Nadaje się on na pierwszą 11. Tylko cena wygórowana.
0
Tak jak MU rok temu.
0
Angielska i Włoska liga jest trudniejsza i bardziej wymagająca od Hiszpańskiej.
25mln to i tak bardzo dużo jak na zawodnika który za rok odejdzie za darmo np. do Milanu.
0
Hiszpanie i bajeczna technika xD
0
omg jaki byk :(
0
Jeśli Villa przyjdzie do E2 mósi odejść w innym wypadku nie sprowadzimy hiszpana.
0
Pójdzie tam gdzie najwięcej zarobi. Logiczne.
0
Tak a ja nie wierzę do dziś że Barca przepłaciła za D.Alvesa i Henrego.
PS. Barca często przepłaca. Dzięki opaczności że poniektórzy się spłacili.
Mając najlepszego obrońcę nie straciliśmy by na tym.
0
Ten ranking to komercyjny szajs. Tylko z Kaką się zgadzam. Reszta zawodników została nagrodzona za sezon a nie za turniej ;(