Y2M

0

Poziom tej strony spada :(

jak czytam komentarze to się zastanawiam czy właśnie nie przebiliśmy w złym znaczeniu strony RM.pl

Y2M

0

Nie wiem czy City wyjdzie na tym dobrze Messi jest zbyt łamliwy by poradzić sobie w tak trudnej lidze.

Y2M

0

Świetny człowiek wziął winę na siebie a i tak najbardziej zawiedli zawodnicy. Najbardziej Messi, który grał nie udolnie. To kolejny dowód że Leo nigdy nie dorówna Maradonie. Maradona sam potrafił wygrywać mecze a Messi to takich osób się niestety nie zalicza.

Atak reprezentacji Argentyny zawiódł i nie dziwo że po notorycznych błędach napastników i samolubnej grze wpadły bramki bo obrona wiecznie nie mogła naprawiać błędów napastników.

Y2M

0

Powodzenia,

tylko się u nas marnował

Y2M

0

VeBaaarcaaa!!! ^^

sry ale nie mam pojęcia jakim cudem ucieło twój nick.

Jeszcze raz przepraszam.

Y2M

0

VeBaaarcaaa!!!

Przeczytałem to co napisałeś i powiem Ci jedno dawno takich g**pot nie czytałem. Czy Ty (czasami) oglądasz ligę włoską?? Poznałeś ją trochę? Jak nie to po co o niej wspominasz.

Przecież tam jest więcej zespołów z górnej półki niż w Naszej lidze. Poziom techniczny gorszy niż tu?? Nie rozśmieszaj mnie. U nas gra się szybciej a nie bardziej technicznie(mam nadzieję że wiesz dobrze co to technika).

Pato jest poza zasięgiem ale to świetny gracz w zespole mającym czas na wkomponowanie trenera w klub(około roku powinno mu to zająć).

Co to Robinho jestem na tak ale ten transfer nie ma najmniejszych szans powodzenia bo City się wzmacnia. Kasy jej nie trzeba a ewentualny transfer wiązałby się z przeprowadzką Naszych graczy.

Całe to zamieszanie spokojnie można potraktować jako kolejną kaczkę dziennikarską która w okresie transferowej ciszy ma zamiar zwiększenie zysku.

Y2M

0

To jasne że jest w życiowej formie. Mam nadzieję że uda mu się utrzymać dobrą formę na lata.

Y2M

0

dcd

On w Interze zarabiał 12 mln na rękę bez podatku. To klub płaci podatek

Y2M

0

Maxwell dobry zawodnik. Gdy przyszedł Mou to stracił miejsce w składzie. Potrafi być dobry w defensywie i jest dobry w ofensywie jednak to bardzo chimeryczny zawodnik. Potrafi błysnąć by kilka następnych meczy być całkowicie nie widoczny. Nie był to jednak kluczowy zawodnik. Dlatego cen przystępna. Dobre wzmocnienie bez fajerwerków.

Y2M

0

Prawda jest tak jak ci zawodnicy są w najwyższej formie to CR jest lepszy od Messiego. Co nie zmienia faktu że najlepszym zawodnikiem w tym roku był Messi.

Y2M

0

... jaki skromny chłopak...hehe

I tak będzie to dla niego podwyżka... więc nie widzę żadnego gestu ze strony tego zawodnika.

Milan ma Inzaghiego a my będziemy mieli Ville.. może..

Y2M

0

Henry1991

"Z resztą powinni uszanować decyzję piłkarza. Aaa przecież on miał podobno obietnicę złożoną. To tylko dowodzi o frajerstwie Valencii."??

No przepraszam Villa to zawodnik Valencii i ma ważny kontrakt. To my powinniśmy to uszanować i nie szarpać zawodnika wysoka podwyżką. Tylko uszanować postanowienie klubu i zostawić go w spokoju. On jest w projekcie Valencii na przyszły sezon.

Co byś powiedział gdyby Chelsea namówiła Messiego na przeprowadzkę do siebie a nas kibice Chelsea wyzywali od frajerów bo stawiamy zaporowe ceny?? Frajerzy?

Y2M

0

Zapominamy o jednym że CR9 potrafi zrobić wszystko z piłką jak swego czasu R10. R10 w najlepszej formie przewyższa Messiego i Riberiego. Tak samo jak C. Ronaldo. Chociaż w tym roku Messi jest lepszy bo Portugalczyk po prostu gra gorzej.

Y2M

0

Bardzo dobrze. Powinno to być nasze 1 wzmocnienie.

Y2M

0

Jestem za. Nadaje się. I cen nie głupia jak za Ville . Pogra jeszcze 3-4 lata na najwyższym poziomie(jeśli nic złego mu się nie przydarzy ). Realne wzmocnienie a nie inwestycja na przyszłość :D

Y2M

0

szabla91

On nie jest przereklamowany dlatego cena jest przystępna. Jestem pewien że mógłby przyjść do nas za 10 mln bo 15 to Barca przeznacza na jego transfer a nie jest to żądanie Juve.

Faktycznie nie jest to typ który potrafi świetnie rozgrywać ale to nie jest jego rola. Z bardzo silnymi przeciwnikami byłby bardzo przydatny po jego gra w destrukcji stoi na wyższym poziomie niż pomocników jakich posiadamy w swojej talii.

Po ruchach Madrytu kibice oczekują ogromnych wzmocnień. Medialnych(przereklamowanych) zawodników typu Villa, Mascherano, Ribery. Jednak my to nie Real. I powinniśmy skupić się na wzmocnieniach a nie nazwiskach. Nie potrzebujemy ofensywnego pomocnika tylko destruktora. Duńczyk nadaje się idealnie. Piłka to nie tylko gra do przodu ale i osłanianie tyłów. Dlatego jestem za. Po co mamy wydawać krocie na Mascherano skoro możemy mieć Duńczyka o podobnych umiejętnościach(klasa tych 2 zawodników jest taka sama). Mascherano też nie gra do przodu. Trener ma określone cele i powinniśmy być za tymi rozsądnymi wzmocnieniami a nie głupotami które wypisuja media.

Nie mamy kasy by ściągnąć najlepszych bo mimo to że wygraliśmy 3 trofea to wynagrodzenia za zawodników sztabu i tym podobne oraz pensje spowodowały że rok ten finansowo jest na "-". A zaciąganie pożyczek w dobie kryzysu to głupota.

Jak dla mnie powinniśmy pozyskać w tym oknie: ForlanGuiza; Filipe i Poulsena. Tanio mądrze i nie tracimy na jakości i zyskujemy pracowitych zawodników, głodnych sukcesu i na umiejętnościach pozwalających na granie w 1 11 Barcy.

Pozdro

Y2M

0

Jest Argentyńczykiem więc co miał powiedzieć??

Y2M

0

O nie Villa nie jest wart nawet 30+ mln.

Y2M

0

Nie obrażajcie C Ronaldo. Bo robicie z siebie deb+++.

Nie ważne co zawodnik robi poza boiskiem ważne jak gra.

Y2M

0

Zizu dobrze mówi.

Ribery jednak nie ma magi tak jak CRonaldo9.

Messi zresztą dla mnie też nie jest magikiem.

Y2M

0

Duńczyk byłby naprawdę dobrym wzmocnieniem. I cena za niego jest bardzo dobra. Swego czasu był najlepszym DM naszej ligi. To typ Mascherano waleczny i silny. Napewno byłby u nas najlepszym po Yaya DM. I ma wiele innych cech od Yaya co pozwoliło by trenerowi na zwiększenie talii taktycznej gry Barcy. Co w spotkaniu w przyszłości z angielskimi czy włoskimi ekipami było by na "+". Powinniśmy wykorzystać szanse na pozyskanie go bo to wartościowy i dobrze znający realia hiszpańskich boisk zawodnik. Nie pasuje do Juve? To co. Może u nas się sprawdzić. Tak jak kiedyś Henry(Juve{niewypał}->Arsenal{strzał w '10'}) .

Ponadto nie jest przereklamowany i medialny(dlatego część kibiców Barcy nie jest za jego transferem) jak Villa, Ribery czy Mata ale oznacza to że nasz zarząd działa mądrze i rozważnie(szuka wzmocnień rozważnie nic na siłe) zresztą trener wie czego chce i jeśli ten zawodnik jest dla niego potrzebny to jestem za!

Zamiast Villy wolałbym Forlana. Nie jest gorszy a tańszy.

Y2M

0

Bardzo dobrze że wzmocnimy się tak znakomitym zawodnikiem. Jetem na tak. Nadaje się on na pierwszą 11. Tylko cena wygórowana.

Y2M

0

Tak jak MU rok temu.

Y2M

0

Angielska i Włoska liga jest trudniejsza i bardziej wymagająca od Hiszpańskiej.

25mln to i tak bardzo dużo jak na zawodnika który za rok odejdzie za darmo np. do Milanu.

Y2M

0

Hiszpanie i bajeczna technika xD

Y2M

0

omg jaki byk :(

Y2M

0

Jeśli Villa przyjdzie do E2 mósi odejść w innym wypadku nie sprowadzimy hiszpana.

Y2M

0

Pójdzie tam gdzie najwięcej zarobi. Logiczne.

Y2M

0

Tak a ja nie wierzę do dziś że Barca przepłaciła za D.Alvesa i Henrego.

PS. Barca często przepłaca. Dzięki opaczności że poniektórzy się spłacili.

Mając najlepszego obrońcę nie straciliśmy by na tym.

Y2M

0

Ten ranking to komercyjny szajs. Tylko z Kaką się zgadzam. Reszta zawodników została nagrodzona za sezon a nie za turniej ;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?