Y2M

0

Nie wiem czemu większość najeżdża na C. Ronaldo. Przecież on jest Magikiem. W naszej drużynie nie ma od odejścia R10 piłkarza tego pokroju.

Y2M

0

Pod opiniami poniżej widać że na stronie przybyło sezonowców. Szkoda że nie mają szacunku do jednego z najlepszych obrońców globu. Ech...

Y2M

0

Jakie to bzdury ludzie lubią wypisywać.

I co Villa lepszy od Benzemy? Chyba w bierki po napewno nie piłkarsko.

Y2M

0

u99artur1 Moderacja

Taaa jak Benzema jest cienki to Henry to wcale cienizna.

Y2M

0

Prawidłowo jak dużo płacą to powinien z tego skorzystać.

Ciekawo co wy zrobicie jak będziecie pracować w firmie i czy zrezygnujecie z wyższych zarobków, na rzecz jakiś bzdur wmawianych przez media lojalność sratatata.

Zidane to najlepszy piłkarz po Maradonie. Trochę szacunku mu się należy.

Y2M

0

Nie zdziwiłbym się. Każdy wie że e2 leci na kasę. Jak każdy normalny człowiek.

Y2M

0

Przyda im się. Ale Albiol to nie zawodnik klasy światowej.

Y2M

0

Drużyna USA lepiej zagrała robiąc z hiszpańskich zawodników amatorów. Najlepiej grał Riera. Reszta zagrała jak patałachy. Słaba technika złe podania i przyjęcia. Niezłe strzały z dystansu. Atutem hiszpanów jest szybka gra. Wczoraj jej zabrakło i skończyło się tak jak przewidywałem po 25 min meczu. Gdyby nie pomoc sędziów mecz mógłby się skończyć kompromitacją i wyższą przegraną dla mistrzów europy. Ale miałem ubaw jak zarozumiali goście w studio komentatorskim telewizji polskiej próbowali się tłumaczyć po ostatnim gwizdku sędziego :D

Y2M

0

Francuska^^ jest trochę słabsza od..

Y2M

0

Tevez jest lepszym zawodnikiem od Aguero. Jest to tego piekielnie silny. Lekarstwo na angoli.

Y2M

0

1. Liga hiszpańska jest trochę lepsza od hiszpańskiej(tylko dla tego że posiada trochę więcej zawodników światowej klasy)

2. Villa przy Benzemie to drewno. Villa nie ma lepszej techniki od Inzaghiego. Styl ten sam wystawia nogę i wbija piłkę do bramki. Nie wiem dla czego niby ten hiszpanek jest lepszy od Francuza. Fakt zna ligę. Udało mu się zdobyć króla strzelców euro. Szacunek mu się jak najbardziej należy. Ale koleś ma prawie 30 lat. 3-4 sezony i out. Nie ma warunków fizycznych(jak Afrykańczycy) ani zaj..tej techniki(jak Włosi). Marnotrastwo pieniędzy za zawodnika nie wartego więcej niż 20 mln. Jakby przychodził do nas za 20 baniek to rozumiem. Ale 50? Za tyle możemy mieć o wiele lepszego Franzuza.

Y2M

0

hehe kompleks Włochów do Hiszpanii.

Taki sam jak Niemców do Polski ;)

Y2M

0

Paranoja 4mln to Max.

Y2M

0

Bzdura. Mamy do wydania w tym oknie 36 mln. A Mascherano to nasz nr1, który właśnie tyle kosztuje. Nie bedzie wiekszych wzmocnien chyba ze e2 Marquez i Yaya odejdza.

Y2M

0

Tevez i Ibrahimovic to zawodnicy na 1 11 Barcy i nie tylko Barcy.

Y2M

0

Argentyna europy sa(byli) włosi ;)

Jeden z najlepszych napastników świata. Miło słyszeć pochwały z jego ust.

Y2M

0

Real nie ma gorszych wychowanków niż Barca. Nie potrafi potem tylko ich wkomponować w drużynę.

Y2M

0

Wyróżniający się pomocnik. Ale jego wymagania są zbyt wygórowane.

Barca zawyża cenę zawodników a potem Ci zawodnicy chcą podwyżek na które nie zasługują. To jest chore.

Y2M

0

Byłoby cudownie mieć najlepszego DM świata. Szkoda ale to nie realne. Pep się bardzo stara pozyskać tego zawodnika. Ale to nie realne. Transakcja nie opłaca dla Beniteza.

Y2M

0

Kuna nie kupimy bo nie stać nas na niego. Przez wysokie oczekiwania finansowe tracimy e2. A argentyńczyk jest bardziej pazerny na pieniądze. Nie stać nas na niego. Po 2 potrzebujemy wyższego i o innym profilu zawodnika.

Najprawdopodobie Forlan do nas trafi z tych wszystkich nazwisk jakie pojawiają się w brukowcach.

Y2M

0

Chodzi o silniejszą ligę. PD to silna liga tak jak Serie A i BL.

Y2M

0

Nie realne. Dla Interu to się nie opłaca.

Y2M

0

To było wiadome że do nas nie trafi. Jeden z najlepszych DM świata.

Y2M

0

Toni to jeden z najlepszych techników w obecnym futbolu. Bardzo by się nam przydał. Tworzy ścisłą czołówkę napastników światowego formatu. U nas brak zawodników tego rodzaju co Włoch. Może Ronaldo jak u nas grał tylko wolniejszy..;)

Y2M

0

A miałem nadzieję. Ibra różni sie od E2 tym że sam potrafi wygrywać mecze. E2 jest raczej typem słupka do dobitek nie stwarza sam okazji bramkowych w przeciwieństwie do Szweda . Szkoda.. Za mało zaoferowaliśmy. Byłby to dl nas interes życia jakby takim małym kosztem trafił do nas taki mistrz jak Ibra.

Y2M

0

Powinien spróbować sił w silniejszej lidze. Patrząc na jego zarobki i oczekiwania nie stać nas na niego.

Kisi się w Hiszpani.

Y2M

0

Po co nam on. Mimo że jest najlepszym DM to nasz styl gry jest inny. Nie rozwinie się u nas.

Y2M

0

Vidic

Jest zbyt ambitny na krok w tył w jego karierze. Przechodzić do słabszej ligi.

Y2M

0

hahahaah..

Ale bzdury ..

Marca i wszystko jasne xD

Y2M

0

Bardzo dobry pomysł. A jeszcze rok wcześniej wszyscy chcieli wieszać zarząd.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?