Y2M

0

Nadaje się brać go puki nie jest diabelnie drogi.

Y2M

0

Bardzo dobrze, dobry zawodnik. Powinien trafić do nas nawet nadaje się na podstawę. A jego transfer nie jest jałowym domniemaniem bez pokrycia w rzeczywistości jak w przypadku Zlatana, Riberiego i Benzemy.

Y2M

0

dobrze gada.. flaszkę mu. Niech każdy gra swoje.

Y2M

0

buhaha.. Valdi najlepszym bramkarzem świata xD

Właśnie dzięki temu jest regularnie powoływany do kadry narodowej.. bo jest najlepszy xD

Y2M

0

Pewnie przejdzie do Realu. To że do nas chce przejść to są brukowcowe domniemania bez pokrycia.

Y2M

0

e2 poza szybkością jest gorszy we wszystkich innych aspektach od Francuza.

Y2M

0

christo stoiczk

Włosi są lepsi od hiszpanów. Fakt ich liga przeżyła kryzys ale się powoli odbudowuje, jednak kryzys nie był tak ogromny że PD ich prześcigneła.

Y2M

0

Byłoby to dla nas ogromne wzmocnienie, ale nie stać nas na piłkarzy tej klasy. Jego zarobki są ogromne ale i gra w najtwardszej lidze świata, bardzo silnej i brutalnej.

Najlepszy napastnik poniżej 29 lat na świecie. Lepszy od Henrego Eto i Messiego technicznie i fizycznie, piekielnie szybki mądry grający głową. Mało jest takich napastników w PD.. chyba nie ma żadnego.

Samolubny i pyszny często odpuszcza i nie gra na 100% możliwości. To są wady Szweda.

Y2M

0

christo stoiczk

No właśnie w PL i SA poziom jest wyższy niż w PD.

Y2M

0

Jak ktoś ta dobrą cenę to czemu nie.

Y2M

0

e2 to najemnik i zależy mu na kasie. Jak dostanie odpowiednią ofertę to odejdzie. Należy się z tym pogodzić.

Y2M

0

Ja zawsze jestem za zawodnikami z Barcy aby wiodło im się jak najlepiej. Hiszpania to nie Włochy czy anglia. Nie ma tu taryfy ulgowej przykład R10.

e2 to nieskuteczny zawodnik marnujący 100. Jest wielu lepszych od niego. Warto wykorzystywać sytuację i sprzedać go gdy ktoś przepłaca za niego. Możemy kupić innego wychowanka RM.

Y2M

0

Znakomity zawodnik na podstawę. Na pewno nas by wzmocnił i nie kosztuje zbyt wiele. Trzeba sprzedać e2 póki jest w cenie.

Y2M

0

City to rozważnie działający klub. Puki sam nie wytoczy propozycji to nie ma czym zawracać sobie głowy. Szmatławce wiele bzdur piszą aby mieć większe zyski. Czy ktoś uwierzy że trafi do nas Fabregas, Villa, Torres, Ribery, Ibra, Benzema? Naganianie plotek.

Y2M

0

Bzdura. W dobie kryzysu i długów nie stać nas na wydawania takiej kasy. Chyba żebyśmy oddali kilku zawodników w tym 1-2 kluczowych.

Y2M

0

Kiedy wywalą tego ograniczonego trenera? Reprezentacja Francji zasługuje na kogoś lepszego. Nie trzeba daleko szukać.

Y2M

0

Hiszpanie w Barcelonie? Toż to żart. Wyłącznie katalończycy.

Y2M

0

Szkoda. Byłby naszym najlepszym napastnikiem. A tak obejdziemy się ze smakiem.

Y2M

0

Nie jest więcej wart niż 20 mln ejro. Sprzedać i kupić kogoś na jego miejsce. Za 30 możemy mieć Ville. Tak nieskutecznego i ubogiego technicznie zawodnika za 30 mln warto oddać. Za 3-4 lata nawet marnych 10 mln nikt nie da.

Jest wielu lepszych od niego. Choć bardzo go szanuję warto go oddać gdy jest na topie by nie wyszło to samo co R10.

Y2M

0

Bardzo lubiłem reprezentację Francji z tamtego okresu. Najbardziej mi szkoda Trezeguet który wygrał im wtedy Mistrzostwo świata a nie zdobył pucharu LM.

Y2M

0

Ma rację. Najlepszy DM po Essien.

Y2M

0

Yaya wart jest nie więcej jak 15 mln eurosów ale ja bym go nie sprzedawał.

Y2M

0

Dla mnie osobiście najlepszym piłkarzem meczu był C. Ronaldo. Ale Xaviemu jak i całej naszej drużynie należą się słowa uznania.

Y2M

0

Ech.. marzenie.

Y2M

0

Francuz jest wart co najmniej tyle co Messi i Iniesta. Sprowadzając gwiazdę tego formatu popełnimy błąd i staniemy się galaktycznym zespołem kończąc tak jak oni. Lepiej ściągać drewniaków i robić z nich gwiazdy. Tak jak z Yaya i Dani A i Eto.

Y2M

0

Nie sądzę aby ten interes się opłacał Interowi. Eto jest za słaby na Inter i włoską ligę. Eto powinien zostać tam gdzie się sprawdza. Dla Barcy byłby to interes życia jakby przyszedł Szwed. Ale szkoda Eto. Niech zostaje z nami :)

Y2M

0

Dobra nie piszcie już do mnie jak się nie zgadzacie tylko ogólnie(argumenty) bo nie mam czasu siedzieć tyle przy kompie.

Pozdro

Y2M

0

Nie wymieniłem piłkarskich bogów tylko piłkarzy lepszych od Valdesa.

Czy Rasiakowi nie zdarza się lob ładny zwód? Czy to robi z niego miszcza techniki.

Almunia ma problem z przyznaniem obywatelstwa. I nie podaje piłek pod nogi Sissoko hehe

Masz rację Valdes w przedpolu i w swoich wyjściach prezentuje się znakomicie. Dlatego jest bardzo dobrym(broń Panie Boże nazwać go najlepszym bo na to jeszcze za wcześnie).

Valdesa podziwiam za to że przez lata partactwa i wielokrotnego skreślania go nie poddał się i szedł w uparte, ciężko pracował. Z nieudacznika stał się dobrym i wartościowym zawodnikiem. Ale przez wzgląd na całą karierę nie mogę go zaliczyć do najlepszych. Może za kilka lat to się zmieni. Jakbym nazwał go najlepszym stałby się zawodnikiem 1sezonu. A to jest krzywda większa niż nazywać go solidnym zawodnikiem.

Y2M

0

No naprawdę wszyscy się uwzieli na Valdesa bo geniusze nie powinni grać w reprezentacjach.

Wichniarek, Jeleń to ja dodam od siebie Rasiaka. Strzela gole, najlepszy Polski napastnik a nie jest powoływany :D

Y2M

0

reflex czytanie gry i chwyt to Valdi ma przeciętne;)

Umie podać do zawodnika przeciwników a także przepuścić szmatę dlatego nie biorą go do dla reprezentacji. Przy słabszej obronie panikuje.

Mała ilość interwencji powoduje że mało puszcza bramek i nie jest pod dużą presją(nie popełnia wiele błędów);)

Szanuje twoje zdanie. Jednak dla mnie i więkrzości piłkarskich ekspertów VV to nie zawodnik pokroju największych gwiaz tego fachu.

Pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?