Y2M

0

15mln ? Yaya nie jest tak dużo wart. Jego cena oscyluje w granicach 12 mln. Sprzedamy kilku przereklamowanych zawodników i kryzys gospodarczy może nas ominąć ;)

Y2M

0

Nie takie ustawienie na nasz styl.

Y2M

0

Przecież Messi i Maradona to 2 różne rodzaje zawodników.

Y2M

0

Ooo bardzo dobra cena. Może poczekajmy i za niego dostaniemy 30 mln.

Y2M

0

Nie bez przesady to najlepszy obrońca świata. Ma zamieniać najlepszą ligę świata na naszą?? Bez jaj. Jest zbyt ambitny.

Y2M

0

Mascherano to buldożer i najlepszy obecnie DM świata. Trochę szacunku dla niego.

CO to Abidala nie wiem po co w angli taka tyka. Jest wielu lepszych od niego. Jak go sprzedamy to zyskamy dużo.

Y2M

0

Bardzo dobrze. On odmienił Barce. Gdyby nie on gralibyśmy pewnie brzydko teraz.

Y2M

0

A Eto'o i Deco też psuli atmosferę ale dali też nam dużo dobrego.

Y2M

0

A Eto'o i Deco też psuli atmosferę ale dali też nam dużo dobrego.

Y2M

0

23mln euro to dobra cena bo więcej nie jest wart. Moglibyśmy jednak wymienić na Ibre dać 25mln i dorzucić Eto'o.

Y2M

0

Messi jest wielki ale poziomu Maradony nie osiągnie. Maradona to połączenie Teveza Aguero i Messiego.

Y2M

0

Tylko przeciwnicy w naszej lidze nie są tak wymagający jak w innych ligach. A barca gra świetnie nie padakę. Nazywanie go najlepszym to przesada. Takie moje skromne zdanie.

Y2M

0

Dzięki za wyjaśnienie. Tak wygląda że się nie zrozumieliśmy ;)

Pozdro

Y2M

0

Bo juve wcześniej zachodziło dalej od Interu,a ten ranking ma powiązanie z latami poprzednimi.

Y2M

0

Kun to też klasa sama w sobie. Ale bardzo niski, a takich zawodników mamy po dostatkiem. Forlan to naprawdę znakomita opcja. Mógłby ew. naprawdę zastąpić e2. Jestem na tak. Ale wolałbym jakiegoś Hiszpana. Może Guiza.

Y2M

0

Lub błąd tak jak w przypadku sprzedaży Dos Santosa.

Y2M

0

Masz rację. Sposoby rozwijania się są różne.

Ale ot Del Piero brzmi tak jakby pisało jakims przeciętnym zawodniku.

Alex to jeden z najlepszych napastników świata w historii. Bajeczna technika i osobowość a także przywiązanie do barw to coś nie samowitego. Mimo 34 lat nadal jest stawiany na równi z najlepszymi. Ibra jeszcze nie osiągną tego co ADP ;)

Y2M

0

Lonias

Co ty masz do Del Piero. To ikona światowego futbolu?

Ibra ma się rozwinąć (u nas)w lidze gdzie jest mniej zespołw światowego formatu? Dlatego się rozwinie?

Pewnie masz nadzieję że Messi też będzie chciał się rozwijać odchodząc od nas..

Y2M

0

misugi

Dlaczego nic nie prezentują. Spisują się znakomicie i są głównymi członami w swoich bardzo silnych ekipach. Jeden zawodnik nie wygra meczu jeśli zespół nie gra dobrze.

e2 czaruje od kąt trafił do barcy. Został u nas rozpromowany. Teraz Forlan najbardziej czaruje. Więc jest najlepszym napastnikiem świata? A w MU se nie radził kompletnie.. trochę dziwne rozumowanie?

Ibra nic nie pokazuje? Chłopie zacznij oglądać serie A bo po twoich wypowiedziach wnioskuje że oprócz PD mało orientujesz się w piłce. Ibra wygrywa mistrzostwa rok co roku dla swego zespołu. Czy to nie świadczy o klasie zawodnika? e2 to nie tej klasy zawodnik. On nie wygrywa dla nas mistrzostwa a jak zespół gra padake to on nic nie pokazuje.

Ja pisałem o Serie A bo porównywanie reprezentacji narodowych to samobój dla ciebie. Co osiągneli Włosi i Hiszpanie(wiecznie faworyzowani) w piłce narodowej??. Porównujesz najbardziej utytułowaną europejską reprezentację i zarazem obecnych mistrzów świata z mistrzami europy? No co ty. Tak jakby twierdzić że obecni zdobywcy Pucharu UEFA są lepsi od mistrzów ligi mistrzów.

że serie A ma silniejszą ligę to oczywista oczywistość. Najsłabsze zespoły zamykają się ja czelsi. Pressing stoi tam na wyższym poziomie jak u nas. Taktyka też. Podwojone krycie. Technicznie zespoły nie odbiegają od naszych. Tam się gra waleczniej i brutalniej. I nie ma tam chłopców do bicia jak w naszej lidze że nawali im się bóg wie ile goli. Fakt faktem u nas gra się szybciej Jedyne co serie A może nam zazdrościć do tak wspaniałego klubu jak FCB.

Benzema bije na głowę Heńka gdy by onł w jego wieku. Techniką i snajperskim fechtunkiem. Więc co jak co ale jak nie on to kto? Kolejne drewno z piekielnym przyśpieszeniem z afryki jak nasza9?

Y2M

0

Co wy się jaracie Samu. Znam wielu lepszych napadziorów od Samiego. Więc nie wiem po co tak wybrzydzać. Za dużo fify i pes'a.

Y2M

0

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja zawsze szanuje ten ranking. Są to suche fakty. W jakiej formie w sezonie jest dany zespół.

Y2M

0

Ibra byłby tu gwiazdą.

Bije na głowę wszystkich naszych napadziorów.

Y2M

0

Przyczepiasz się do mnie za błędy nie podając argumentów. Serie A jest 2 w oficjalnym rankingu. Ja go nie ustalałem. Włochów czyszczą regularnie Angole. Z Hiszpanami odpadają sporadycznie. Więc nie wiem czym chciałeś błysnąć w tłumie nazywając ich przeciętniakami. I już nie mam zamiaru o tym dyskutować bo te pretensje należy kierować do światowych(nie Polskich) analityków i piłkarskich ekspertów.

Podałem aspekty w których Benzema jest lepszy od Samu ale nikt mu nie odbierze tego co osiągną. Dla mnie Francuz jest lepszy bo ma potencjał a już umiejętnościami nie odbiega od Heńka czy Treze, brak mu tylko doświadczenia.

Masz inne zdanie proszę bardzo. Nie próbuj być dowcipny bo Ci to nie wychodzi ;]

Y2M

0

misugi ^^

Y2M

0

Wow zagiołeś mnie xD

Skocz po spiryt oblejmy to ;]

Y2M

0

misugi

Tak tak żyj dalej w swoim świecie. e2 to najlepszy napastni VV bramkarz a Serie A jest gorsza od PD a Rasiak to taki Polski Ronaldo9 ;]

Y2M

0

Nie ma co gdybać Benzema jest lepszy od Samiego. A Serie A nie jest tak przeciętna po to 2 liga świata.

Faktycznie Benzema być może nie nadaje się do Naszego zespołu. Ale co po niektórzy powinni nauczyć się pokory i racjonalnie patrzeć na świat.

Są napastnicy co nie poradzili sobie w PS tak jak Szewa, w SA tak jak Henry i tak jak w PD Jak nasz Gudi.

Y2M

0

Wlaśnie na takich zawodnikach ma być tworzona siła Barcy

Y2M

0

Liga francuzka przeciętna? Nie upokarzaj się chłopie ;)

Francuz jest lepszy technicznie, silniejszy, lepiej gra głową, wykonuje żuty wolne. Gra z głową. Świetnie panuje nad piłką. Ma lepszy drybling. Lepiej wykorzystuje okazje bramkowe.

W tych właśnie aspektach jest lepszy od wielkiego Samu.

Samu jest szybszy waleczniejszy, i ma lepszy start do piłki.

Y2M

0

Źle robi zamiast się ogrywać tylko się kisi. Marnuje talent i potencjał Powinien w tym wieku grać pełne 90 minut co mecz. U nas nie ma takich warunków. Niech idzie na wypożyczenie byle nie do angli i włoch bo zrobią z niego pasztet i jeszcze się przestraszy chłopak twardej gry. Powinien iść do portugalii lub hiszpani do zespołu ze środka tabeli.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?