1

Lenglet chce grac w europie
-> ma za wysoka pensja na kluby w europie
-> nie chce isc do arabi zarobic
-> w barcelonie bedzie siedzial na trybunach za mniejsza kase niz w arabi
No troche mi sie to wyklucza...

2

Zaraz blik od niemcow, ter stegen nowa umowa... rozumiem ze idziemy po cancelo i felixa

62

Przynajmniej dembele zaraz nie wypadnie na 2 miesiace, bo on juz wypadl na zawsze

0

Chcemy felixa, czy passito?

0

Xavi dobrze wiedzial przed meczem jak zagra cadiz. Nieprawdopodobne to jest jak mozna grac takie gowno, majac takich zawodnikow

0

Niby nasza najmocniejsza czesc druzyny, czyli obrona, ale wraz z pozegnaniem desta i ewentualnym odejsciem alonso zostajemy z 2 bocznymi obroncami - balde, cancelo, 4 srodkowymi - christ, kounde, araujo, inigo (don erica nie licze) i roberto. Troche cienko. Ojjj ale by siadl taki frimpong, ale arnau tez super.

2

Wybor miedzy cancelo, a foythem to jak miedzy kimmichem, a parejo

1

@Kgorecki2500 brzmi logicznie. Moze wystawmy 11 bramkarzy poprostu

3

Ciekawostka:
Foyth przez 6 lat w meczach ligowych zaliczyl 1 asyste w 3 klubach (zeby zobrazowac jest to 0.01 asysty na spotkanie) Fest dobry wybor. Wlasnie takich nam potrzeba, ludzi od ktorych sie nic nie oczekuje i moga tylko pozytywnie zaskoczyc asystujac 2 razy.

4

Niech oni pojda na całość po frimponga i problem z glowy. Chlop w samej lidze ma 8/4, a dodatkowo jest w kazdym rankingu najlepszych dryblerow. Odbicie lustrzane balde tylko na prawej stronie. Nawet zaryzykowalbym czasami przesuniecie go na skrzydlo. Pozostaje modlitwa zeby xavi nie uparl sie na jakiegos foytha.

5

Nareszcie nazwisko Frimponga pojawilo sie w mediach. Oby, oby :)

0

Stawiam ze psg zaoferowalo nam jednego z tych ciekawych obroncow: serifa nhage, pembele, nordiego, kurzawe, nehemiaha, diallo abdou, bernata lub dogbe collina. Az nie wiem kogo wybrac, bo polowy nie znam, a o drugiej boje sie pomyslec.

0

@partymaker prawdopodobnie masz racje

6

Ile osob z tej pięknej strony wyrzucalo dembele bo byl podatny na kontuzje, a teraz sie slini do powrotu tytanowego neymara?

2

Bernardo transfer marzenie, ale na ten moment cancelo bardziej potrzebny
(Oczywscie trzymam kciuki za obu)

2

No i elegancko 00:00

0

@Emhyr 30mln + spotify rodzinny?

0

@Culer_1906 zakladam sprzedaz dembele za 20min minimum

2

A gdyby zainteresowac sie frimpongiem i go przesunac na skrzydlo? Chlop wykrecil liczby prawie jak musiala czy bellingham na prawej obronie i dodatkowo jest super dryblerem przebojowym.

0

Ale sie zdziwia ludzie jak jutro wstana i zobacza oficjalne komunikaty, bo tutaj widze najwytrwalsi tylko

0

Przeciez my nikogo nie kupimy nawet za ta kase... co za... nie powiem kto bo nie warto bana dostawac za takie zero

5

Top węży
1. Kobra
2. figo
3. Neymar
4. Dembele

0

@hayek nikt na nim nie chce budowac kadry. Poprostu z obecnych 6 pilkarzy ofensywnych jest zdecydowanie najlepszy, a reszta prezentuje watpliwy poziom (o ile w ogole cos prezentuja)

1

@nuevojugador raczej chodzi mi o spedzeniu polowy kontraktu na trybunach ciagnac taka sama kase i dostanie wielu szans na pokazanie na co go stac. Przyzwoitosc nakazuje mu zeby tu zostal i oprocz tego poziom sportowy

11

Inna sprawa ze jak postanowi odejsc 1 dzien przed zwiekszeniem klauzuli do 100mln po TAKICH ciekawych 6 latach, wiedzac jaka jest sytuacja finansowa klubu to bedzie chyba wiekszym wezem niz figo

2

@Nefir chodzi mi o podejscie niektorych osob z tej strony. Wiadomo ze to on rozdaje karty

1

Wywalmy dembele i grajmy raphinha z przodu. Dobry pomysl. Jest przeciez ferran co kozacko odbija pilka lekarska o sciane to spokojnie 20 brameczek zapakuje. Moze alonso jeszcze bedzie bardziej ofensywnie gral i nawet nie zauwazymy ze nam kogos brakuje. Jak mozna popierac ten transfer, jak mamy 6 pilkarzy ofensywnych, z czego dembele stanowi najwieksze zagrozenie i dostaniemy jakies klepaki za ktore se spotify rodzinny kupimy chyba.

2

@OskP 29 października ;)

0

Mam nadzieje ze to ta wysokosc, bo jano wygladal gorzej niz bellingham na 1 treningu. Oczywscie go okradli, bo maja nowa twarz do przepychania

0

Ale zlodzieje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?