Zawsze_Wierny
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lenglet chce grac w europie
-> ma za wysoka pensja na kluby w europie
-> nie chce isc do arabi zarobic
-> w barcelonie bedzie siedzial na trybunach za mniejsza kase niz w arabi
No troche mi sie to wyklucza...
2
Zaraz blik od niemcow, ter stegen nowa umowa... rozumiem ze idziemy po cancelo i felixa
62
Przynajmniej dembele zaraz nie wypadnie na 2 miesiace, bo on juz wypadl na zawsze
0
Chcemy felixa, czy passito?
0
Xavi dobrze wiedzial przed meczem jak zagra cadiz. Nieprawdopodobne to jest jak mozna grac takie gowno, majac takich zawodnikow
0
Niby nasza najmocniejsza czesc druzyny, czyli obrona, ale wraz z pozegnaniem desta i ewentualnym odejsciem alonso zostajemy z 2 bocznymi obroncami - balde, cancelo, 4 srodkowymi - christ, kounde, araujo, inigo (don erica nie licze) i roberto. Troche cienko. Ojjj ale by siadl taki frimpong, ale arnau tez super.
2
Wybor miedzy cancelo, a foythem to jak miedzy kimmichem, a parejo
1
@Kgorecki2500 brzmi logicznie. Moze wystawmy 11 bramkarzy poprostu
3
Ciekawostka:
Foyth przez 6 lat w meczach ligowych zaliczyl 1 asyste w 3 klubach (zeby zobrazowac jest to 0.01 asysty na spotkanie) Fest dobry wybor. Wlasnie takich nam potrzeba, ludzi od ktorych sie nic nie oczekuje i moga tylko pozytywnie zaskoczyc asystujac 2 razy.
4
Niech oni pojda na całość po frimponga i problem z glowy. Chlop w samej lidze ma 8/4, a dodatkowo jest w kazdym rankingu najlepszych dryblerow. Odbicie lustrzane balde tylko na prawej stronie. Nawet zaryzykowalbym czasami przesuniecie go na skrzydlo. Pozostaje modlitwa zeby xavi nie uparl sie na jakiegos foytha.
5
Nareszcie nazwisko Frimponga pojawilo sie w mediach. Oby, oby :)
0
Stawiam ze psg zaoferowalo nam jednego z tych ciekawych obroncow: serifa nhage, pembele, nordiego, kurzawe, nehemiaha, diallo abdou, bernata lub dogbe collina. Az nie wiem kogo wybrac, bo polowy nie znam, a o drugiej boje sie pomyslec.
0
@partymaker prawdopodobnie masz racje
6
Ile osob z tej pięknej strony wyrzucalo dembele bo byl podatny na kontuzje, a teraz sie slini do powrotu tytanowego neymara?
2
Bernardo transfer marzenie, ale na ten moment cancelo bardziej potrzebny
(Oczywscie trzymam kciuki za obu)
2
No i elegancko 00:00
0
@Emhyr 30mln + spotify rodzinny?
0
@Culer_1906 zakladam sprzedaz dembele za 20min minimum
2
A gdyby zainteresowac sie frimpongiem i go przesunac na skrzydlo? Chlop wykrecil liczby prawie jak musiala czy bellingham na prawej obronie i dodatkowo jest super dryblerem przebojowym.
0
Ale sie zdziwia ludzie jak jutro wstana i zobacza oficjalne komunikaty, bo tutaj widze najwytrwalsi tylko
0
Przeciez my nikogo nie kupimy nawet za ta kase... co za... nie powiem kto bo nie warto bana dostawac za takie zero
5
Top węży
1. Kobra
2. figo
3. Neymar
4. Dembele
0
@hayek nikt na nim nie chce budowac kadry. Poprostu z obecnych 6 pilkarzy ofensywnych jest zdecydowanie najlepszy, a reszta prezentuje watpliwy poziom (o ile w ogole cos prezentuja)
1
@nuevojugador raczej chodzi mi o spedzeniu polowy kontraktu na trybunach ciagnac taka sama kase i dostanie wielu szans na pokazanie na co go stac. Przyzwoitosc nakazuje mu zeby tu zostal i oprocz tego poziom sportowy
11
Inna sprawa ze jak postanowi odejsc 1 dzien przed zwiekszeniem klauzuli do 100mln po TAKICH ciekawych 6 latach, wiedzac jaka jest sytuacja finansowa klubu to bedzie chyba wiekszym wezem niz figo
2
@Nefir chodzi mi o podejscie niektorych osob z tej strony. Wiadomo ze to on rozdaje karty
1
Wywalmy dembele i grajmy raphinha z przodu. Dobry pomysl. Jest przeciez ferran co kozacko odbija pilka lekarska o sciane to spokojnie 20 brameczek zapakuje. Moze alonso jeszcze bedzie bardziej ofensywnie gral i nawet nie zauwazymy ze nam kogos brakuje. Jak mozna popierac ten transfer, jak mamy 6 pilkarzy ofensywnych, z czego dembele stanowi najwieksze zagrozenie i dostaniemy jakies klepaki za ktore se spotify rodzinny kupimy chyba.
2
@OskP 29 października ;)
0
Mam nadzieje ze to ta wysokosc, bo jano wygladal gorzej niz bellingham na 1 treningu. Oczywscie go okradli, bo maja nowa twarz do przepychania
0
Ale zlodzieje...