0

Ale sztanga poda prostopadle zaraz i na 0 wyjdzie nie?

0

Mr ciasteczko w formie. Juz mnie grzeje japier...

0

Czemu gramy w wyjazdowkach, a oni w domowych ?!?

4

Sprzedać i zapomnieć o tym podrabianym brazylijczyku

0

@lukas5544 boss, forbrydelsen, the knick

1

A juz frimponga widzialem w koszulce. Ajajajajaj

1

"Są mecze, kiedy Ferran potrafi z łatwością mijać kolejnych rywali dryblingiem, jak np. w spotkaniu z Cádizem na Camp Nou ..."
błąd w tekście
Zamiast "np." powino być "podczas jedynego dobrego meczu" albo "tylko"

5

To zdjecie wyglada jak flaga syrii XD

0

@Pablit tańsze opcje np ferran albo raphinha tak? A ten messi to ile ma kosztowac?

1

@DonCarletto telefon do negreiry albo michniewicza

3

Quiz dla fanow pilki noznej
Kto powiedział te słowa:
1. "Murawa nam zaszkodzila"
A. Ogrodnik
B. Sarna
C. Trener fc barcelony

2. "ponieważ czasem lubisz być na boisku i pomagać drużynie wygrać"
A. Messi po finale mś
B. Neymar po 6.1 z psg
C. Raphinha po meczu z getafe

3

Serio istnieją osoby co chcą się pozbyć dembele? Mamy 4 skrzydłowych, z czego 3 nie potrafi okiwac latarni przy drodze. Wskażcie 1 skrzydłowego za jakąś realną kwotę, ktory potrafi zrobić taką różnice jak ousmane.

0

Nigdy nie bylem na camp nou, ale jak wczoraj murawa nam zaszkodzila, to rozumiem ze u nas tez łąka z kwiatami np. z girona

7

Boje sie ze xavi leci na przypadku i klasie aktualnie nieobecnych zawodnikow. Przeciez w naszej grze sie nic, a nic sie nie klei. Jak to jest, ze bez 20 latka wygladamy jak 17 druzyna w lidze. Mija 1.5 roku, a mecze w ktorych zagralismy zajebiscie od deski do deski mozna policzyc na palcach jednej reki. Ile kompromitacji w europie musimy jeszcze zaliczyc, zeby nasz najbardziej doswiadczony zawodnik opuscil ten statek razem z kumplami?

3

"ponieważ czasem lubisz być na boisku i pomagać drużynie wygrać" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Raphinha
Ferran
Fati
Eric
Sztanga
Alonso
Roberto
Wiem ze ostatni dwaj przedluzyli kontrakt, ale i tak sa do odstrzału. Za tych 7 w bajkowym swiecie spokojnie wyciagamy ze 150mln.

2

Xavi powinien nowy kontrakcik elegancko jak enzo do 2032r juz w styczniu miec podpisany

1

Koniec kolejnego odcinka pt. "Gramy gowno z piachem" wracamy za tydzien ;)

0

To dostaliśmy poteznego Torre

0

Jaki mvp, taki mecz. Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Warto dodać, ze dramat.

7

Na 0 z tyłu, na 0 z przodu i na 0 w kreatywnosci i przyjemnosci ogladania. Po staremu wszytsko

6

Ale my gramy padake, japiernicze.

0

@HypeR a to nie jest taki dobijacz i wrzucacz jak raphinha?

1

Na pewno sa tu jakies swiry co ogaldaja barce b, to pytanie do was. Ten chadi riad to juz jest poziom obroncy w 1 zespole? Araujo, kounde, christensen, inigo i on? Bedzie pasowal?

0

@Survier no to kogo proponujesz? Bo bsilva jest bardzo wszechstronny i moze pokryć kilka pozycji. Tak jak pisalem marzenie to kvara, a niestety realnie nikogo z dryblingiem jak dembele do wyciagniecia nie widze :/

0

@Survier eee no nie wiem. Do tego paszteta arthura to kazdemu daleko, a choćby ostatnio wkręcił w ziemie obrone bayernu. Rozumiem argument, ale kto w takim razie w zamian. Oczwyscie top 1 to kvara, ale napisalem bsilve bo byl dogadany latem i traktuje go jako najbardziej realny z nierealnych

0

@Survier ale ja chce hopa z dryblingiem, co jest w stanie okiwac jednego rywala minimum i zagrac niekonwencjonalnie. Aktualnie mamy takich 2 i obaj są kontuzjowani. Potrzebujemy przewagi na skrzydlach, a gavi niech rotuje z gundo w srodku

0

_______prawy
Dembele pedri bernardo
______gundo fdj
Balde christ araujo frimpong
_______mats
Ławka: ez abde, kounde, inigo, brozovic, gavi, kessie, jakis skrzydlowy niemajacy problemow z dryblingiem, napadzior
Co nas powstrzyma (oprocz kontuzji XD)?

1

W te oceny chyba celowo takie wystawiacie, żeby wzbudzic kontrowersje. Jezeli serio autor uważa, ze lewy i raphinha zagrali na 4, to polecam sie przerzucic na bierki. Czyli co, 2 podania celne więcej i 5 dla chłopaków, czyli przeciętny mecz???

1

Dobrze ze u nas tez tak wala z dystansu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?