3

Eric maskotka klubowa musi przejac paleczke po roberto. Proponuje na kapitana, taka dziecieca twarz i amigos pedriego. Same atuty jak na gracza fc barcelony.

2

Obrona na inter
Roberto Pique Eric Alonso
Nie no bez oslabienia gralismy, jak widac.

1

Vallecano
Espanyol
Sociedad
Valladolid
9 goli w 4 mecze, czyli polowa wszytskich stracownych (na ten moment, bo jeszcze z 20min)

6

wez go tam robercik namawiaj elegancko ;)

4

Łapcie skład na podbój świata
____________Lewandowski
________Pedri__________Bernardo
Balde _________________________Dembele
___________Kimmich__FDJ
____Christensen_Araujo_Kounde
_______________MATS
Pena, inigo, alonso, frimpong, riad, gavi, gundogan, brozovic, ez abde, yamal, skrzydlowy, napastnik
Nie piszcie ze football manager, czy fifa tylko nacieszcie sie tym widokiem ;)
ps niestety leao wybral lige europy :/

0

@Survier bernardo ;)

0

Leao przedluza kontrakt z milanem. W takiej sytuacji z powaznych skrzydlowych do wziecia zostaje kvara i mbappe :)

1

Tak se mysle ze jeszcze kilka meczow i Militao wykręci lepsze liczby niz Fati. [*] dla tych co go porownywali z Araujo

0

Kimmich i bernardo. Najwieksze dwa marzenia od tylu lat. Deco pokarz na co cie stac z alemanym

3

Musi do barcy przyjść. Nie messi, tylko bernardooo

1

To niech Deco nam ściągnie kimmicha i leao na zachętę ;)

0

Szkoda tych ostatnich 4 bramek z tymi plackami

0

Czy jest tu jedna osoba na stronie co uwaza ze foyth nam sie przyda i zakup go za spora kase bedzie rozsadny?

0

Co wy widzicie w tym roque? Przeciez chlop na tych kompilacjach wyglada gorzej niz raphinha @_@

0

@Zoker ja nie twierdze ze przyjdzie, ale ma lewego, matsa i teraz gundo wiec by se pogadal. No pytanie czy konczy kariere w bayernie, czy chce jakies nowe wyzwanie i tyle

1

Jedynym godnym zastępstwem dla sztangi jest pewien niemiec grajacy w bayernie o nazwisku kimmich. Moze jak jeszcze alba by odszedl, jakas redukcja fdj, to kto wie. Marzenie najwieksze od dawien dawna.

0

Nie mialem jak ogladac niestety. Jak zagral kiwior?

0

@MaŁolat niestety kontuzje byly, ale to juz przeszłosc troche. Aktualnie jest naszym najlepszym skrzydlowym, a reszta tej zbieraniny do odstrzalu

0

@MaŁolat ja bym go zostawil mimo wszystko, ale odpowiedz sobie na pytanie: ile dostaniemy za chlopa co ma rok kontraktu? Serio warto wypychac goscia z takim przyspieszeniem w tym momencie, jak mamy 3 pasztetow? Sam widzisz ze w tym sezonie juz gral sporo

0

@MaŁolat raphinha tez charytatywnie nie gra. Jego liczby to glownie przypadkowe wrzutki w pole, na ktorych nie chcialbym opierac taktyki. Chlop wykrecil double double i chwala mu za to, a teraz sie zegnamy za super kase. Dembele z rokiem kontraktu to moze odejsc za darmo, co jest bez sensu, bo chlop dla mnie jest giga grajkiem

1

@P33ck @Lanosss @Medium giga nierealny, potrzeba tylko darmowego gundogana, darmowego messiego i frimponga. Osobiscie wolalbym potezna inwestycje w skrzydlowego na lata, a nie jakies wynalazki brazylijsko podobne

0

Ostateczny skład z potencjałem na LM
__________Lewy
___Leao__Pedri__Dembele
______Fdj___Gundogan
Balde_Chris_Araujo_Frimpong
__________Mats
Ławka:
Pena, tenas, alba, riad, inigo, kounde, brozovic, gavi, zlote dziecko, ez abde, yamal, np. zaha, ktos za lewego (oby nie auba)
Za swieta trojke z przodu dostajemy kolo 200mln, kessie i eric odchodza, zegnamy busiego, torre wypozyczenie, alba wymiana za brozovica albo poteznie redukuje pensje i zostaje z balde na lewej a my pozbywamy sie alonso.
Jeżeli przyjdzie messi to wskakuje za leao i zamienia sie z dembele.

0

Kurde powiem wam, ze bylem ostatnio na meczu inter-lazio i widzialem brozovica na wlasne oczy. Co ten chlop gra... jak tylko bedzie mozliwosc wymiany alba za niego to trzeba brac bez zastanawiania sie. Idealny do rotacji z gundo, pedrim, fdj i gavim.

8

W sumie milo ze strony realu, ze nam lige oddali mimo swojej potegi. Dawno nie wygralismy to uznali ze odpuszczaja, bo warto sie dzielic.

1

No i muniak mnie zablokowal. Ajajajajajajaj

1

@pax Christensen powinno byc ;)

1

Fati jest cieniem cienia fatiego. Od niego zaczynamy wielkie sprzedawanie

0

Betis w 10, 3.0, 70+min. Po co komu młodzi. On serio mysli ze jak wejdzie yamal, to stracimy 3 gole.

2

To jest taka kompromitacja dla wielkiej polski, ze glowa mala

1

Yamal w 93 proponuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?