0

Kurde jakby wygral, to walka o pas 5 rund moze byc ciezka. Ale muisz teraz janek

0

Czemu zawsze u nas wypadaja...

0

@LatajacyHolender on ma byc podstawowym prawym obronca, a gdyby cos sie stalo balde to wskakuje na lewa, a na prawa jest kounde np

Sr ze dopiero teraz odpisuje

0

Dlatego potrzebujemy cancelo jak powietrza. Jak wypadnie balde spokojnie zagra na lewej. Chlop moze grac na PO i LO. Dokladnie to czego potrzebujemy.

0

Myślicie ze oni tam w barcelonie widza ze roberto, dest, eric i alonso to nie sa pilkarze? Czy serio traktuja sie jak jedna wielka familia i amigosi?

0

Jak romero mowi ze nas nie stac, to ja sie szykuje na oficjalke ;)

0

Ale w czym problem z tym gosciem. Wielki mi spoiler. Kazdy wie ze barca zgarnia lige mistrzow.

0

0

Dobre źródło. Ostatnio najpewniejsze i posiadające najświeższe newsy

0

Mam nadzieje ze te pare godzin do oficjalki romeu nie minie przed 1 wrzesnia

0

Swiatek 0/6 breakow, Bencic 0/0 i zaraz zgarnia seta

2

Dwa podwójne, japieprze

2

@Sau_Ron dream ze przyjdzie bernardo
Ojj spoznilem sie

0

Myślicie ze bedzie cos z tego pablo torre?

0

No to mozna powiedziec ze oficjalnie kupili Demira v2. Dobrze ze my sie nie nabralismy na tego podrabianca. Pabo torre i romeu >>>>>

0

Rok temu christensen. Cos czuje ze siadzie ten inigo az milo. Taki chlop z charakterem

0

@PatrykBarca "Lepiej zrobić 2 transfery za 100mln i realnie wypełnić lukę oraz wzmocnić zespół niż robić 4 transfery po 50mln z braku laku!!!!"
Bierzemy kogo popadnie, szczegolnie wychowankow takich jak fresneda ;)

0

@Sulimo no tak. Mamy kase = musimy ja wydac na byle kogo. Juz czekam na narzekanie na niego po 3 kolejkach :)

0

@BARCA1899Messi to niech go za rok zaklepie. Jaki jest sens kupowania chlopa pokroju juniora firpo?

0

Jak deco chce sie zapisac na kartach histori po ataku na roque i gulera, to niech idzie po frimponga a nie jakiegos nalesnika co ma 0/0 w lidze z zespolem spadkowym

1

Wszystkie sily na gulera i zadne za rok. Chlop jest na teraz

0

Brozo -> Guler -> prawy obronca (najlepiej nie taki co ma double double zer w lidze)

0

@Artysta9 Tutaj al-ahla
Szukran za tak ciekawe przedstawienie oferty. Z checia wezmiemy tych, jak ich opisales, topowych pilkarzy. Chcemy rozwijac nasza liga wielbladow zeby w przyszlym sezonie cr7 wygral puchar dromadera.
Salam

0

Kasa wiadomo, ale jak przyjdzie do nas to przeciez moze tam pojsc za jeszcze wieksza kase za 3 lata np, jak juz wygra jakies trofea oczywscie

1

@Greenalley warto dodac ze mamy poniedzialek 26 czerwca, a dodatkowo w badaniu przeprowadzonym na 200 tysiącach strusi w ciągu 80 lat nikt nie zgłosił żadnego przypadku, w którym struś schował głowę w piasek

10

Zenujace to jest ze tacy pilkarze jak parejo czy jakis oriol sa w ogole brani pod uwage.

0

@KlonaZepan chodzi mi o nazwiska przez ktore przeszlismy XDD

2

Amrabat
Zubimendi
Ruben neves
Guimaraes
Kimmich
Brozovic
A skonczymy z gorszym sztanga, chlopem co ma ponad 8 razy wiecej lat niz wystepow w kadrze

0

@Mario96w haahhaha to ci wyszlo :)

0

@Emhyr niestety wiem, ale po kij brac kogokolwiek w takiej sytuacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?