Zawsze_Wierny
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jaki jest sens kupowanie 4-krotnego reprezentanta hiszpani, ktory ma 34 lata. Przeciez chyba strace wiare w ten klub go jak wezma
5
Inigo
Gundogan
Roque
Guler
Cancelo
Brozovic
Przeciez to kosmos bedzie
0
@Emhyr aaa, no dobra to nawet lepiej bo juz sie balem ze cos mnie ominelo. No pozostaje trzymac kciuki ze bedzie kotem, nie jak podrabianiec raphinha
0
@Emhyr no ja wiem, ale piszecie tutaj ze roque drugi R9, a ronaldo cos tam dryblowal od czasu do czasu ;)
0
Czy ten Vitor Roque serio jest taki dobry i obiecujacy? Bo taki arda guler na filmach wyglada przy nim jak maradona
0
Myslicie ze serio sie interesujemy tym Arda Gulerem?
2
Psg nie chce sprzedawac za wszelka cene do realu -> laporta pije kawe z jego friend abdullahem u niego w domu
0
Czy jest chociaż jedno nagranie z tym calym roque na ktorym robi cokolwiek innego niz dobitka na pustaka albo wykorzystanie wylewu obroncow? Przeciez dest na takich kompilacjach wygladal jak ronaldinho
0
@Lordzi - Fati jeszcze
0
Gdzie to ogladac?
0
Lista z kandytami, a ja nie widze milego niemca co faktycznie przyjdzie. Useless lista w takim razie
1
-messi
-gundo
-kimmich
-cancelo
-inigo
-carrasco
;)
0
Xavi zamiast dac pograc mlodym, to przewalil rekord straconych goli i przepieknie odstraszyl potencjalnych kupcow na te wszytskie zgnile sliwki
3
Roberto powinien zostac tak przepotężne wygwizdany. Moze w koncu by dotarlo, ze psg nie bylo wczoraj i pora pakowac plecak
1
Raphinha wiatr robi jak zwykle. Chlop ma double double przeciez wiec MUSI zostac nie?
1
Nie wiem czy xavi udaje, czy ma wodoglowie i serio nie widzi ze ferran, roberto, eric i alonso to sa podpilkarze i z nimi serio bedzie atak na hattrick ligi europy
1
Niestety szkoda niemca, ale ciesze sie. Niech to bedzie znak ze w tym klubie nie ma miejsca dla alonso, erica i roberto
2
Trzymajmy kciuki, ze ktos nie na niego nabierze jeszcze i nie bedzie to xavi
0
Uffffffffffffff
8
Jak pilkarz fauluje w taki zwierzecy sposob jak wczoraj ten hop z mallorci, to powinien dostac kare na tak długo, az poszkodowany wroci do gry
0
@MesQueUnClub96 to niech sociedad tez dla siebie zostawi najlepszego pilkarza
0
Mam nadzieje ze pisanie o zubimendim to zwykla zaslona dymna, bo w tle negocjujemy kimmicha i guimaraesa
0
@AlexDark00 chodzilo mi o liverpool i rome ;)
1
@vangoor raczej nas zastapia na pierwszym stopniu podium
0
@Messibestplayerintheworld jedyna szansa, ze ma jakas klauzule ze gdy jego zespol jest 12 w lidze to pakuje walizke za poldarmo hahaha
0
Szkoda ze enzo gnije w chelsea z kontraktem na pol zycia, bo na pewno jest lepszy niz cala ta zlota 7 wymieniona przez romero razem wzieta
0
@Eto'o9 R10 no to jak zakladamy granie jak cadiz to ter stegen idealnie bedzie slyszalny, ale wolalbym zeby ktos z pola na nich wrzeszczal
1
MATS zasłużył na opaske kapitanska bez dwoch zdan, ale czy to dobre rozwiazanie zeby byl nr 1? Od zawsze kapitan jest przedstawicielem druzyny w rozmowach z sedzia, czy innych przepychankach. Bramkarz jest odseparowany od reszty druzyny i najczesciej nie bierze udzialu w takich klotniach. No jak to potem ma wygladac. Jakas zawierucha w polu karnym rywali, a my bedziemy czekac az bramkarz przebiegnie 100m zeby sie tak naprawde dowiedziec co sie wydarzylo. Bramkarz kapitan to do zdjec i wymiany herbow przed meczem. Araujo jest jedynym slusznym wyborem, bo Kotwica nie zna jezyka jeszcze, nastepny w kolejce fdj.
0
@Emhyr no carrasco jest plackiem zwyklym, a guereiro sie kontrakt konczy i wykreca fajne liczby
0
Sluchajcie uwaznie, bo podaje idealna obrone na przyszly sezon:
Balde/guereiro
Christensen/kounde???
Araujo/inigo
Cancelo (frimpong tez git)