Zawsze_Wierny
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Nie czaje na co tak narzekacie. Zagralismy bardzo inteligentnie przeciez bez kontuzji. Zapominacie chyba, ze w srode cwiercfinal LM gramy, to nie ma co szalec jak na kilku frontach walczymy, nie wspominam o zblizajacym sie finale PK.
1
To mowiliscie ze kto ma z 3 muszkieterow zostac, bo juz nie pamiętam?
0
Przeciez gdyby ferran, fati, lewy, sztanga, czy roberto sie zamienili koszulkami z graczami girony to by sie poziom naszej gry 4x podniosl.
1
Możliwość odskoczenia na wstydliwe 15pkt, mecz u siebie, no czego chciec wiecej i nasi zawodnicy pokazuja mecz, po ktorym zbiera mnie na wymioty. Ciezko wybrac kto gorszy z calego ataku, alba w 15min zrobil wiecej niz cala reszta przez caly mecz. Denzel widzi taka padaczke i robi 3 zmiany zamiast wpuscic jakies mlode wilki co by trawe gryzli. Brakowalo jedynie alonso za garcie w 80min. D R A M A T
0
Moze lepiej zeby sie ten Roque nie uczyl od lewego, bo chlop se kariere skonczy zanim sie zacznie
1
Ja sie modle zeby lewy czerwona dostal i nie oslabial druzyny przez 2 mecze nastepne. Przeciez to jest przerazajace, niby tak gra co mecz, ale naprawde co tydzien poprzeczke podnosi
0
Kuźwa na stadione piorunu kaczyce jest goalline pewnie, ale na camp nou nie ma????
0
zostaFmY raphinhe, fatiego i ferrana. Na bank odpala i zaczna grac. 1000% to jest
0
Raphinha - jedyny skrzydłowy na swiecie co nie potrafi dryblować
0
@KrwawiaceoczyVEB sluszna uwaga
0
Lewy duch z realem, to dzisiaj se odbije z karniaczka pewnie
3
Jak ja widze erica w skladzie to odrazu mi sie cieplo robi i se lengleta przypominam.
0
To jak to jest w koncu. Skoro real najwieksza druzyna w historii futbolu wygrala ze slaba varca i przez to sa od nas duzo lepsi, to mozna wysnuc wniosek ze villarreal powinien wygrac 3 ligi mistrzow z rzedu?
0
To jest ta defensywna opcja Foyth tak, bo moze on jednak ofensywny jest?
0
Frimpong, cancelo, foyth czy pavard?
0
Ktos juz powiedzial roberto ze bramka na 0.1 dla realu to tak naprawde bylo na 1.1 i nie trzeba bylo sie podlamywac mentalnie, a grac dalej swoje? Jak w ogole mozna tak powiedziec po meczu, japieprze.
0
@Wossi61FCB messi nie wraca @_@
0
_______ter stegen
Cancelo araujo christ balde
____gundo__frenkie
________pedri
dembele___gavi
______lewy
Najbardziej realny i jednoczesnie wymarzony sklad przy aktualnych realiach.
4
Ale zastanawia mnie to. Serio nie ma żadnego brazylijczyka z szybka noga i dryblingiem zajebistym? Naprawde nasi skrzydlowi musza miec najwiekszy problem z ograniem przeciwnika? Raphinha wyglada jakby sie w czechoslowacji urodził, no chlop ani troche nie ma tej finezji gry. I ten legendarny strzal z dystansu, ktory ostatnio oddal z realem, ale w wakacje...
0
@Tomasson81 dlatego grajmy ferrana i fatiego, a jako wisienka na torcie raphinhe
0
@Yoshi94 z definicji mowie. Kounde jest takim samym klockiem jak Foyth, wiec nie widze sensu kupowania kolejnego defensywnego obroncy, bo jezeli chodzi o obrone to kounde>foyth
0
Czy jest ktos na tej stronie co widzi w Foythcie cos wiecej niz przeciętnego gracza, bez dryblingu na, z definicji u nas ofensywnej, prawej obronie?
0
@LM10GOAT nie wiem czy zauważyłeś, ale nie gramy juz 433 tylko 442 powiedzmy. Wiec nie ma presji posiadania 4 skrzydlowych, szczegolnie jak 2 z nich nie potrafi podac pilki. Ja bym lewego wywalil szczegolnie jak ma przyjsc messi.
3
Mam nadzieje, ze xavi zakonczy to przesuwanie araujo na prawa obrone. Nie uwazam, ze araujo zagral slabo, bo byl chyba najlepszy na boisku, ale jak idzie dobrze z kounde na prawej to po co to zmieniac. Ronald daje duzooo wiecej na srodku, jules niestety czasami jest tam zbyt elektryczny.
0
@LM10GOAT jak opchnieny tych 3 nierobow to znajdzie sie kasa na kogos serio dobrego, to będzie dembele i ten ktoś. Do tego wraca ez abde ograny w lidze. Nie ma sensu sie oszukiwac ze raphinha ma liczby, jak chlop nie ma dryblingu nawet. Sprzedać poki sa cos warci i zapomniec.
0
Po wczoraj chyba juz jasne, ze trzej muszkieterowie raphinha, ferran i fati powinni odejsc i wiecej sie, i barcelony nie kompromitowac.
0
@Survier ale to sa wszytsko pojedyncze rotacje. Nie ma meczow gdzie nie gra u nich trzon druzyny, tylko zawsze max 2. U nas bez pedriego jak zagral kessie tez nie bylo jakiejs padaczki. Wychodzi to dopiero jak to juz prawie polowa druzyny.
2
Ten mecz rowniez pokazal ze potezny "elclasico roberto" jest do wywalenia w pierwszej kolejnosci. Raphinia chyba gral pod highlightsy, a ferran i fati dalej pokazuja ze nie sa prawdziwymi pilkarzami. Lewy jak zwykle beznadziejnie, sorry ale 2 bramki z elche jakos mnie nie grzeja, jak potem znika w waznym meczu znowu. Tutaj potrzeba prawdziwych zmiennikow, bo pieprzenie ze po 2 bramce sie rozsypalismy pokazuje z kim my mamy do czynienia.
1
Niestety, ale ostatni mecz co gralismy "podstawową 11-stka" bylo elclasico w styczniu. Latwo sie mowi, eee tam raptem paru pilkarzy. No to jestem bardzo ciekaw jakby sie real spisal bez viniego, modrica, alaby i valverde. Smutno, ale zostaje liga ktora trzeba wygrac.
3
Tak szczerze nie ma 4 z 5 najlepszych zawodników w sezonie. Nawet nie jestem w stanie sie zdenerwować, poprostu jest mi przykro i tyle. Szkoda ze w takim stylu, ale i tak wierze ze w pelnym skaldzie bysmy wygrali.