Zawsze_Wierny
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
aLLLee MidRi nIe Ma aSySt
5
@DonVincenzo rok temu zaladowal 13 asyst w 21 meczach w lidze, w tym byl top 3 skrzydlowych na swiecie jak gral, ale niestety kontuzja i potem jakis cyrk z powrotem i sztabem naszym wspanialym. Faktycznie nic, a nic nie daje.
3
No i bardzo dobrze. Nie wiem co trzeba mieć w glowie zeby uwazac, ze trzeba go sprzedac majac takie 3 asy na skrzydlach.
1
@Comfortable_ shit faktycznie hahahaha
0
@Szklaner i tych obu co nie potrafia przedryblować kepki trawy zgaduj ktory trener sprowadzil:
A. Mourinho
B. Guardiola
C. Cruyff
D. Xavi
14
Ile czasu potrzebuje trener zeby wprowadzic swoja taktyke i plan meczowy, bo mija 1.5h roku a my dalej bazujemy na indywidualnościach i szczesciu. No chyba ze taktyka jest wycofywanie pilki do bramkarza po rzucie roznym, to sr, bo to jest nasza specjalnosc.
1
Wycieczka po chlewie skonczona, pora na mario carts w autokarze i siatko-noge na treningu
0
Rotacje fajne, to przynajmniej nie ma blizniaczej sytuacji, ze golden boy gra wszytsko od deski do deski i jest zajechany
2
Xavi, Sztanga, Alba, Eric, Fati, Ferran, Raphinha
Z nimi to nie ruszy nigdy. Wraca 20 latek i kazdy mysli ze zagramy jak brazylia. Tutaj nie ma nic oprocz przypadku i szczęścia
1
Xavi jak roberto za bramke z psg bedzje jechal na finale superpucharu nastepny sezon. Przeciez ciezko powiedziec ze my gramy w pilke.
1
Przyjechali na zwiedzanie smietnika. Trener spokojny jak na wieczornych nieszporach. Zero zaangazowania i precyzji. Co tydzien sie wydaje, ze gorzej juz nie bedzie, dopoki nie przychodzi kolejny mecz.
6
Mamy z 9 klasowych zawodnikow, a nasze mecze opieraja sie na przypadku i bledach przeciwnikow. Przeciez tutaj taktyka zniknela chyba w pazdzierniku. Dramat i tyle. Jedna przypadkowa bramka tego nie zmieni
0
Xavi master performance kolejny raz. Kiedy ten pedri i fdj wracaja bo tego sie nie da ogaldac przeciez
0
Normalnie mecz na smietniku i taki tez poziom naszej gry
0
Ale co raphinha zaliczyl 1 udany drybling z kotletiko to jego
0
__/ |
_/__|
/___|
Linie spalonego XD
2
Ten moment jak lewy zaklal po faulu byl jego najlepszym momentem w meczu od paru miesiecy
1
Dzisiaj zamiast wrzutek na pałe ze skrzydel, gramy lagi przez srodek. #XaviBall
6
Proponuje kontrakt dla denzela na 10 lat jak mudryk
0
Tutaj kazdy gra beznadziejnie, albo chociaz fatalnie
3
Oni w szatni zostali. Co to za pajacerka
0
Kox by bylo gdyby barca juz miala dogadane wszytskie wzmocnienia kadry, sprzedaze i jakies redukcje. Niech to szybko pojdzie, a nie przeciaganie liny i zabawa w kotka i myszke do ostatnich dni sierpnia.
7
Swiecickiego przerywa co chwile, bo lzy ociera i nos smarka
4
Proponuje grac tak dlugo, az real wygra
1
Pomyślcie sobie ze oni stracili z girona prawie polowe bramek co barca w 30 meczach
10
Chciałbym zeby chociaz raz jakas druzyna zagrala na takim poziomie przeciwko nam. Koniec z wiecznym podkładaniem sie i przyslowiowym rozstawianiem nog. Wystarczy tego. Taki real zawsze ma ciezej i chcialbym zobaczyc nasze orly w takich ciezkich warunkach, jak by wypadli na tle zmotywowanego rywala.
0
@MOLESTA sluszna uwaga, z nami grali 3 garniturem
10
Czekajcie, kibice realu sie z nas smiali ze zremisowalismy z girona??? Bo mam krotka pamiec
5
Wraca fdj i wraca granie. No to nie jest przypadek przeciez
0
Komentarz usunięty przez użytkownika