Zawsze_Wierny
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zeby ta obrona fatiego nam sie dzisiaj czkawka nie odbila. Skladu nie mamy, ale mam nadzieje ze pokazemy charakter.
0
Opchneli nam tego kloca, a sami se suareza zostawili
0
Fati pierwszy do odstrzału zanim jest cos jeszcze warty i ktos sie na niego nabierze
0
Ten vitor roque serio taki dobry?
5
Czyli elclasico bez:
Pedriego
Dembele
Nie wiadomo co z
Araujo
Fdj
I dzisiaj maldini
Jprdl
0
@Emhyr no i skoczyla ahhahahah. Widac ile to warte jednak, jak chlop ma dalej te 30 smieszne
0
Dobra z nimi czy bez ich klepnieny. Potezny roberto pokaze valverde jak sie w gale kopie.
0
Pytanie, bo nie ogaldam ligi niemieckiej. Ten florian wirtz serio taki dobry? Dobry to mam na myśli gavi, bellingham, czy musiala zeby do skladu wskoczyl z miejsca.
0
Komu najwięcej wartość skoczy jutro na transfermarktcie? Araujo bedzie najdroższym obrońcą na świecie?
0
Na ten moment sezonu Barcelony
Najlepszy obrońca:
Najlepszy pomocnik:
Najlepszy atakujący:
Najlepszy transfer:
Najwieksze zaskoczenie:
Najlepszy zawodnik:
Bramkarza nie trzeba chyba wybierac ;) Moje wybory (Araujo, Pedri, Dembele, Christensen, Balde, Pedri)
0
Tak sie zastanawiam co Xavi mial w glowie, jak nie wystawil Christensena z forma mutant i wybral Alonso na united.
6
Moim zdaniem przescieradla maja racje z tymi liniami spalonego, ze zle zostaly naniesione. Spalony powinien byc z 3 razy wiekszy, no chyba ze klatke biora jak asensio obok hazarda na lawce siedzial, to wtedy tez bym sie zastanowil, czy na pewno byl taki wyrazny. Zimno w madrycie, a zaraz wielkanoc ;)
34
Ale co zagral christensen. Warto przypomniec, ze wzielismy chlopa za darmo. Przekozak i skala.
0
Jak oni sie pozbędą dunskiego maldiniego i sprowadza jakiegoś placka z bilbao, to strace wiare w ten klub
2
@ViscaBarca123 prawie dzisiaj z 3 asysty. Nie ma znaczenia, ze dla przeciwników ;)
4
Bez transferu jakiegos pomocnika co potrafi rozgrywac bedzie cienko. Pedriego nie ma i nasza kontrola w środku boiska lezy i kwiczy.
0
@TridenteMSN faktycznie zapomnialem o tym, to sr
2
Lewy daj cos na boisku oprocz machania łapami?
4
Bez 3 najlepszych piłkarzy, z roberto, sztanga i kotwica lewym na boisku. +3 i jazda
0
Nie gral raphinha za dzieciaka boso na piachu hahahah. Nie ma tej brazylijskiej kontroli pilki niestet.
0
@Sergio_Devils wielka asysta. Poprostu nie podal do tylu pierwszy raz
0
Jak sztanga tak ochoczo gra z przeciwnikami, to niech se go ernesto wezmie po meczu. Przeciez to jest jakis dramat dzisiaj. Chlop nie ma celnego podania chyba.
3
Sztanga wzorowy mecz, jak nie grac w pilke nozna
1
@Jakchcesz rapha najlepszy z najgorszych, a co do la ligi, no niestety tak moze byc :/
0
@Jakchcesz to niech sprowadza dwoch :) aktualnie z 4 nie przekonuje mnie 3 XD
wroci abde co sie fajnie prezentuje w LL, a do tego ja tam wierze ze za tych 3 dostaniemy ponad 100mln i stary Kvaratskheily mu do rozumu przemowi ;p
0
BR: Mats, Pena
LO: Balde, Alba, niestety jest Alonso co moze LO i ŚO
ŚO: Christensen, Araujo, Kounde
PO: potrzeba klasowego gracza, Kounde jak cos, jest nowy Araujo, a stary Araujo na real ;)
ŚP: w zasadzie kompletna, pozegnalbym Busquetsa
Skrzydła: Dembele, Abde, jak tylko bedzie dobra oferta za pozostala 3 to adios
N: Lewy zostanie
Fajnie gdyby przyszedl Gundogan; jakis skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia, co przede wszystkim ma super drybling; inigo albo ndicka jako 4 ŚO; godny zmiennik lewego, osobiscie ani troche nie przekonuje mnie ten roque; no i topowy PO
Żegnamy erica, fatiego, ferrana, raphinhe?, wszystkich wracajacych z wypozyczenia
0
To kto do nas realnie przyjdzie? Stawiam na tego ndicka, roque i gundogana. Wroci abde i jest riaz z barcy b. Podziekowalbym fatiemu i jednemu z dwojki ferran/raphinha, eric tez nie ma czego szukac na murawie i licze ze busquets albo zostanie za poldarmo albo tez adios. Niestety roberto i alonso zostana. Marzenie to cancelo, bo juz mnie znudzily wynalazki typu dest czy inny firpo, a teraz araujo v2. Kvare alemany musialby ukrasc chyba wiec tez odpada :(
2
Wczoraj bernardo, dzisiaj laporte, a ja czekam na informacje ze cancelo o nas marzy. Bo na śo araujo, christensen, kounde i ten ndicka powiedzmy beda idealni moim zdaniem. Alonso zostanie, alba tez, balde podstawa i nam brakuje po jak zwykle.
0
Ktos wie kiedy bedzie update wartosci pilkarzy na transfermarktcie?
9
Ale trzeba przyznac ze swiecickiego nie da sie sluchac. Plakal i docinal caly mecz