0

Zeby ta obrona fatiego nam sie dzisiaj czkawka nie odbila. Skladu nie mamy, ale mam nadzieje ze pokazemy charakter.

0

Opchneli nam tego kloca, a sami se suareza zostawili

0

Fati pierwszy do odstrzału zanim jest cos jeszcze warty i ktos sie na niego nabierze

0

Ten vitor roque serio taki dobry?

5

Czyli elclasico bez:
Pedriego
Dembele
Nie wiadomo co z
Araujo
Fdj
I dzisiaj maldini
Jprdl

0

@Emhyr no i skoczyla ahhahahah. Widac ile to warte jednak, jak chlop ma dalej te 30 smieszne

0

Dobra z nimi czy bez ich klepnieny. Potezny roberto pokaze valverde jak sie w gale kopie.

0

Pytanie, bo nie ogaldam ligi niemieckiej. Ten florian wirtz serio taki dobry? Dobry to mam na myśli gavi, bellingham, czy musiala zeby do skladu wskoczyl z miejsca.

0

Komu najwięcej wartość skoczy jutro na transfermarktcie? Araujo bedzie najdroższym obrońcą na świecie?

0

Na ten moment sezonu Barcelony
Najlepszy obrońca:
Najlepszy pomocnik:
Najlepszy atakujący:
Najlepszy transfer:
Najwieksze zaskoczenie:
Najlepszy zawodnik:
Bramkarza nie trzeba chyba wybierac ;) Moje wybory (Araujo, Pedri, Dembele, Christensen, Balde, Pedri)

0

Tak sie zastanawiam co Xavi mial w glowie, jak nie wystawil Christensena z forma mutant i wybral Alonso na united.

6

Moim zdaniem przescieradla maja racje z tymi liniami spalonego, ze zle zostaly naniesione. Spalony powinien byc z 3 razy wiekszy, no chyba ze klatke biora jak asensio obok hazarda na lawce siedzial, to wtedy tez bym sie zastanowil, czy na pewno byl taki wyrazny. Zimno w madrycie, a zaraz wielkanoc ;)

34

Ale co zagral christensen. Warto przypomniec, ze wzielismy chlopa za darmo. Przekozak i skala.

0

Jak oni sie pozbędą dunskiego maldiniego i sprowadza jakiegoś placka z bilbao, to strace wiare w ten klub

2

@ViscaBarca123 prawie dzisiaj z 3 asysty. Nie ma znaczenia, ze dla przeciwników ;)

4

Bez transferu jakiegos pomocnika co potrafi rozgrywac bedzie cienko. Pedriego nie ma i nasza kontrola w środku boiska lezy i kwiczy.

0

@TridenteMSN faktycznie zapomnialem o tym, to sr

2

Lewy daj cos na boisku oprocz machania łapami?

4

Bez 3 najlepszych piłkarzy, z roberto, sztanga i kotwica lewym na boisku. +3 i jazda

0

Nie gral raphinha za dzieciaka boso na piachu hahahah. Nie ma tej brazylijskiej kontroli pilki niestet.

0

@Sergio_Devils wielka asysta. Poprostu nie podal do tylu pierwszy raz

0

Jak sztanga tak ochoczo gra z przeciwnikami, to niech se go ernesto wezmie po meczu. Przeciez to jest jakis dramat dzisiaj. Chlop nie ma celnego podania chyba.

3

Sztanga wzorowy mecz, jak nie grac w pilke nozna

1

@Jakchcesz rapha najlepszy z najgorszych, a co do la ligi, no niestety tak moze byc :/

0

@Jakchcesz to niech sprowadza dwoch :) aktualnie z 4 nie przekonuje mnie 3 XD
wroci abde co sie fajnie prezentuje w LL, a do tego ja tam wierze ze za tych 3 dostaniemy ponad 100mln i stary Kvaratskheily mu do rozumu przemowi ;p

0

BR: Mats, Pena
LO: Balde, Alba, niestety jest Alonso co moze LO i ŚO
ŚO: Christensen, Araujo, Kounde
PO: potrzeba klasowego gracza, Kounde jak cos, jest nowy Araujo, a stary Araujo na real ;)
ŚP: w zasadzie kompletna, pozegnalbym Busquetsa
Skrzydła: Dembele, Abde, jak tylko bedzie dobra oferta za pozostala 3 to adios
N: Lewy zostanie
Fajnie gdyby przyszedl Gundogan; jakis skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia, co przede wszystkim ma super drybling; inigo albo ndicka jako 4 ŚO; godny zmiennik lewego, osobiscie ani troche nie przekonuje mnie ten roque; no i topowy PO
Żegnamy erica, fatiego, ferrana, raphinhe?, wszystkich wracajacych z wypozyczenia

0

To kto do nas realnie przyjdzie? Stawiam na tego ndicka, roque i gundogana. Wroci abde i jest riaz z barcy b. Podziekowalbym fatiemu i jednemu z dwojki ferran/raphinha, eric tez nie ma czego szukac na murawie i licze ze busquets albo zostanie za poldarmo albo tez adios. Niestety roberto i alonso zostana. Marzenie to cancelo, bo juz mnie znudzily wynalazki typu dest czy inny firpo, a teraz araujo v2. Kvare alemany musialby ukrasc chyba wiec tez odpada :(

2

Wczoraj bernardo, dzisiaj laporte, a ja czekam na informacje ze cancelo o nas marzy. Bo na śo araujo, christensen, kounde i ten ndicka powiedzmy beda idealni moim zdaniem. Alonso zostanie, alba tez, balde podstawa i nam brakuje po jak zwykle.

0

Ktos wie kiedy bedzie update wartosci pilkarzy na transfermarktcie?

9

Ale trzeba przyznac ze swiecickiego nie da sie sluchac. Plakal i docinal caly mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?