0

Ta liga powinna być już dawno wygrana a nie jak te ostatnie leszcze do końca trzeba się spinać.

Odpadnięcie z LM w ćwierćfinale to chyba nasza największa porażka od czasów Messiego.

0

Jak wiele razy już wychodziło same zasługi nie wystarczą. Gramy źle to i gwiżdżą kibice, ich święte prawo i obowiązek.

0

Grunt że to twarz kolejnej kadencji na stanowisku Prezesa FCB ;)

0

Ja obstawiam 2-2.

1

Zwierz Pepe już o to zadba ;)

0

Zastanawiam się czy na dłuższa metę da nam ten remis coś - prawdziwe mecze przyjdą teraz kiedy bez Messiego będziemy musieli udowodnić że umiemy grać w piłkę

1

Dokladnie. Jak narazie to pomaga nam bo gol prawidłowo zdobyty

5

Byl gol. Widac na powtorce.

1

Właśnie tacy są muzułmanie :D

0

Mnie... Brawo Lewy

0

Ale Bałtyckie czy Martwe?

0

zgwałcili nasza Barcelonę

0

Keylor wszystko dzisiaj wyciąga

0

śliski temat - jak dla mnie taki nur nienur ;)

0

Jeden z najlepszych prezesów FCB także wara od niego.

3

biorac pod uwagę poniższe aspekty:
1. W FCB osiągnął już wszystko (czyt. bardzo prawdopodobne że powtórzy sie historia z Roonim)
2. Jest Brazylijczykiem i ma skłonności do imprez (czyt. bardzo prawdopodobne że powtórzy sie historia z Roonim)
3. Cena opiewa na 190 baniek

jest to bardzo atrakcyjna cena i rozważyłbym jego sprzedaż :)

9

Jak można nie zdać na 30% matury z matmy gdzie poziom trudności przez ostatnie lata sięgnął 2 m piachu i mułu. Dokąd zmierzasz Polsko!

0

Ja pier..... zeby w XXI wieku zonowu na streamie ogladac mecze ja pier....

0

W zeszłym sezonie na SB Real 3-1 Barca - ja pamiętam :(

0

To pewnie Gen. Franco ;) Atakuje już wszystko co nie jest związane z RM

0

To pewnie Gen. Franco ;)

1

brawo Pique brawo! Pogratulować "języka" - VeB - wstyd mi za takie buractwo.

1

Murawa jest źle przycieta przeciez

0

Oby w szczególności podgladali i adaptowali naszą grę defensywna :)

0

No tak odwieczny kompleks generała hahaha

3

Kolego zapomniałeś nadmienić, że taką samą drabinkę do przejścia wtedy miała FCB... nie no bool doopy nigdy nie minie niektórym.

Jakby to FCB zdobyła wtedy te trofea to byś nawet nie pisnął :)

Wstyd mi za takich pseudofanów... VeB

0

Komentarz usunięty

0

Praca jak każda inna jest szef i pracownik :)

21

Puscic go, niech idzie nie ma co marnować mu dalszej kariery graniem ogonow.

1

Już to co odwalał z LE (w kontekście trener podwładny) było przegięciem. Tych sytuacji było conajmniej kilka - choćby jak LE chciał go zmienić ale ten burknął i trzeba było zmienić Neymara.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?