0

Ziomuś dobrze prawi - nasz BOSS :D

0

Modric lepszy sporo. Isco jeszcze malo chleba z tego pieca zjadl.

0

co CR powiedział?

0

ciulowo ze te mecze są w niedziele. jutro do roboty wiec nawalić sie nie wypada ;) a i na sucha tak głupio siedzieć

0

Tym bardziej jakby grali bez 5 podstawowych graczy

0

Sam powinnienes wiedzieć ze trio bez pomocy to sobie moze co najwyżej no :D Modric Jose kluczowi Gracze

0

Nie można mówić o ich wielkości kiedy wyleciało 5 z podstawowej 11. My podejzewam jakby nam tak 5 odpadlo tez zebralibysmy baty od AM

0

Co chcesz od naszego bossa? :D

1

Paradoksalnie taki prysznic moze ich na nogi postawić więc ja bym pochopnych wniosków nie wyciagal. Wszakże nie ma sie czym podniecać tak oslabionego Realu nie można brać na powaznie

0

Nie ma co się dziwić w tak potężnym osłabieniu. My w podobnym gralibyśmy tak samo.

0

Oficjalnie: Ramos będzie pauzował jeszcze około 6 tygodni.

1

Nie ma nad czym płakać. Nie sądzę żeby obecność Marcelo na derbach miałaby im szczególnie pomóc ;)

1

Ja bardziej niz o AM-RM martwiłbym się o wyjazd do Basków. tam może być różnie - trudny teren.

0

Sevilla gra??!! Chyba sobie żartujecie :D

0

ja jednak obstawiam dziś 3-1 dla Madrytu

0

no z Sevillą bym nie liczył na "łatwą" stratę pk ale z AM wróci już CR w obecnej formie :)

0

Nie macie wrażenia że jest to najgorszy prezes od lat jak nie w ogóle?

0

Co się stało? Gó... się stało. To nie działa w ten sposób że można sobie coś powiedzieć, później przeprosić i wszystko będzie cacy. Gó... zostało zrobione i śmierdzi dalej niektórym - tego jestem pewien.

0

Szczęście w nieszczęściu że nie :P

0

Ten 100 tamten 100 a ja bidny kredyt uwalony na cale prawie życie :(

0

Bale jak Suarez :D

0

Trzeba przyznać ze Barca bez Messiego już tak dobrze sobie nie radzi. Macie lepszy zespół na tą chwilę

2

Real z Cr czy bez jest równie silny.

0

No to mamy pierwszy tytuł w bieżącym sezonie i oby tak dalej :)

0

Literówka i już taki osad. Trzep się tramwaja i lykaj mój sztos na twoją twarz:)

0

Jak nie rozumiesz? Jak można nie rozumieć prostej zależności. Tak musza być skonstruowane tytuły wątków żeby przyciągały jak najwięcej "chętnych". A że najlepiej "się sprzedaje" "Ronaldo to...", "Mesii lepszy niż Ronaldo...", "Real to tamto i siamto" więc jest tak i inaczej nie będzie.

Później wysyłane sa statystyki wejść komentarzy do nich itp do potencjalnych firm ktore maja sie/ mogłyby sie Tu reklamować i jest :)

0

A po nim przyjdą następni. Reasumując bilans młodych naszym sposobem jak narazie jest bardziej wydajny niż wasz. Munir juz czeka w doku startowym:)

0

Kolego a wskaz mi zawodnika w ostatnim choćby 10 leciu który przebil (i utrzymal sie w wyjściowej 11) z Castilli do RM? To tyle w temacie. Jesego nie można zaliczyć a Dani no cóż ogral się na wypożyczeniu

1

Eeeeee pitolenie. Ja dostałem bana tutaj za napisanie prawdy o Messim w kontekście Ibry. Śmietnik jest tu jak i tam :)

2

Łykniemy ich jak pelikan. Jesteśmy w gazie, nic nas nie powstrzyma!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?