Ziomek0807
Dołączył/a: październik 2014
Łowicz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ziomuś dobrze prawi - nasz BOSS :D
0
Modric lepszy sporo. Isco jeszcze malo chleba z tego pieca zjadl.
0
co CR powiedział?
0
ciulowo ze te mecze są w niedziele. jutro do roboty wiec nawalić sie nie wypada ;) a i na sucha tak głupio siedzieć
0
Tym bardziej jakby grali bez 5 podstawowych graczy
0
Sam powinnienes wiedzieć ze trio bez pomocy to sobie moze co najwyżej no :D Modric Jose kluczowi Gracze
0
Nie można mówić o ich wielkości kiedy wyleciało 5 z podstawowej 11. My podejzewam jakby nam tak 5 odpadlo tez zebralibysmy baty od AM
0
Co chcesz od naszego bossa? :D
1
Paradoksalnie taki prysznic moze ich na nogi postawić więc ja bym pochopnych wniosków nie wyciagal. Wszakże nie ma sie czym podniecać tak oslabionego Realu nie można brać na powaznie
0
Nie ma co się dziwić w tak potężnym osłabieniu. My w podobnym gralibyśmy tak samo.
0
Oficjalnie: Ramos będzie pauzował jeszcze około 6 tygodni.
1
Nie ma nad czym płakać. Nie sądzę żeby obecność Marcelo na derbach miałaby im szczególnie pomóc ;)
1
Ja bardziej niz o AM-RM martwiłbym się o wyjazd do Basków. tam może być różnie - trudny teren.
0
Sevilla gra??!! Chyba sobie żartujecie :D
0
ja jednak obstawiam dziś 3-1 dla Madrytu
0
no z Sevillą bym nie liczył na "łatwą" stratę pk ale z AM wróci już CR w obecnej formie :)
0
Nie macie wrażenia że jest to najgorszy prezes od lat jak nie w ogóle?
0
Co się stało? Gó... się stało. To nie działa w ten sposób że można sobie coś powiedzieć, później przeprosić i wszystko będzie cacy. Gó... zostało zrobione i śmierdzi dalej niektórym - tego jestem pewien.
0
Szczęście w nieszczęściu że nie :P
0
Ten 100 tamten 100 a ja bidny kredyt uwalony na cale prawie życie :(
0
Bale jak Suarez :D
0
Trzeba przyznać ze Barca bez Messiego już tak dobrze sobie nie radzi. Macie lepszy zespół na tą chwilę
2
Real z Cr czy bez jest równie silny.
0
No to mamy pierwszy tytuł w bieżącym sezonie i oby tak dalej :)
0
Literówka i już taki osad. Trzep się tramwaja i lykaj mój sztos na twoją twarz:)
0
Jak nie rozumiesz? Jak można nie rozumieć prostej zależności. Tak musza być skonstruowane tytuły wątków żeby przyciągały jak najwięcej "chętnych". A że najlepiej "się sprzedaje" "Ronaldo to...", "Mesii lepszy niż Ronaldo...", "Real to tamto i siamto" więc jest tak i inaczej nie będzie.
Później wysyłane sa statystyki wejść komentarzy do nich itp do potencjalnych firm ktore maja sie/ mogłyby sie Tu reklamować i jest :)
0
A po nim przyjdą następni. Reasumując bilans młodych naszym sposobem jak narazie jest bardziej wydajny niż wasz. Munir juz czeka w doku startowym:)
0
Kolego a wskaz mi zawodnika w ostatnim choćby 10 leciu który przebil (i utrzymal sie w wyjściowej 11) z Castilli do RM? To tyle w temacie. Jesego nie można zaliczyć a Dani no cóż ogral się na wypożyczeniu
1
Eeeeee pitolenie. Ja dostałem bana tutaj za napisanie prawdy o Messim w kontekście Ibry. Śmietnik jest tu jak i tam :)
2
Łykniemy ich jak pelikan. Jesteśmy w gazie, nic nas nie powstrzyma!